Штип
                           
230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на Штип

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на градот Штип. Станот се...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 08:36Kupuvam 1 soben stan vo Stip

Kupuvam ednosoben stan vo Stip. Lice za kontakt mob. 074 200 633


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 сеп 16:45KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 16:28Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:00Se izdava stan na ul 'Sirok Dol", vo blizina na TUS

Vo stanot mozat da prestojuvat najmnogu 4 lica Dve sobi so po 2 kre...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 21:46Се продава стан

ПРОДАДЕНО Се продава стан во близина на Енџелс во зградите спроти Те...


31.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 20:48Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Prodavam stan

Se prodava stan vo nas.Naselje Cena po dogovor Itno! 078310258


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 19:27BARAM STAN POD NAEM. PRAZEN. NE NAMESTEN.

Барам да изнајмам стан,нов или по нов, не е важна квадратурата, празе...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 00:10Se Prodava Stan Vo 8-mi Septemvri

Se prodava namesten stan vo 8-mi Septemvri, bulevar JNA. Stanot e so...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 авг 00:12SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva stan vo Shtip na odlichna lokacija od 78 m2. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јул 17:54IZDAVAM NAMESTEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR

Се издава или продава полунаместен стан за канцелариски простор во ст...


275 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јун 13:27Se prodava stan vo Stip

Шифра:PP1063 Се продава стан на одлична локација во Центар на Штип.С...


530 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јун 10:47SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan vo centarot na gradot,pogoden za studenti ili vraboten...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 јун 21:22PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA

PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA NA EDEN KAT OD 100M/KV I DVORNA POVRŠINA OD...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 01:57Se izdava stan

Se izdava Komplet namesten stan vo centar komletno renoviran na 2 ri ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 20:40izdavam namesten stan vo strog centar, kaj "promaja"

Stanot ima 3 prilicno golemi sobi , hodnik,terasa i wc . Stanot gi im...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 10:29Издавам наместен стан,брзо се затоплува,во поволн состојба

Издавам стан во строг центар на Штип кај "промаја". Станот има 3 голе...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 12:08Супер нов стан во центарот на Штип

id: sa1046/добре радосављев, штип македонија 85000€ description с...


85.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 09:08Stanbeno Deloven prostor vo centar na Stip 73m2

ИЗДАВАМ, 🏢 Станбено-Деловен простор во центар на Штип. 📍73m2 со 3...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 мај 11:04Se prodava luksuzen stan vo Centar na Stip

Шифра:PP1069 Се продава стан на одлична локација во Штип.Станот е ло...


155.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 13:05Prodavam namesten stan

STANOT E PRODADEN !!!! Prodavam poloven namestaj Kujni, k...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

04 мај 00:05се издава гарсоњера во центарот

Гарсоњерата е наога карши здравен дом може да се види на сликите за п...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 апр 13:00Станбено-Деловен простор 85м2 во ШТИП

ИЗДАВАМ и Продавам НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛ...


111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

01 апр 01:36Namesten stan vo Stip

Se izdava kompletno namesten trosoben stan vo centarot na Stip na ul ...


220 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мар 14:45Se izdava stan

se izdava stan vo stip blizu do policijata od 1 mart za podetalni in...


11.111 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 мар 19:12Kupuvam garsonjera

Kupuvam garsonjera vo strog centar prizemje ili max prvi sprat


550 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мар 15:52СЕ ИЗДАВА

Се издава нова грасоњера комплетно уредена погодна за студенти лоцира...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

05 мар 13:00Издавам стан 75 m2 близу маркетот Туш во Штип

Издавам стан 75 m2 спроти маркетот Туш во Штип, до детската градинка...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

02 мар 11:32SE IZDAVA ILI PRODAVA STAN

Se izdava ili prodava kuka 70m2 lepenka na ul. Kole Nedelkovski br.1 ...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 фев 13:18СТАН 50М2 нас. СЕЊАК 3

СТАН 55 М2 нас. СЕЊАК 3 НАСПРОТИ О.У. ДИМИТАР ВЛАХОВ, 4ти СПРАТ,ДН...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

22 фев 12:12стан во зграда промаја штип

стан во зграда промаја штип apartment - штип Се продава наместен ст...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 фев 13:00Se izdava stan vo Shtip

Se iznajmuva sprat od kukja vo naselba Levaci vo Shtip, so poseben vl...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 18:52НОВ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА!!! Се изнајмува нов станбен простор кој може да се кори...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 јан 17:26Издавам стан во нас.8-ми Ноември

Се издава комплетно опремен стан со 2 спални со по 2 кревети,дневна с...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 јан 08:34kupuvam garsonjera vo senjak ..stip

kupuvam garsonjera vo senjak 3 i 4..so cist imoten list....telefon 0...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

13 јан 19:25Se iznajmuva

Apartman vo centar ! Se iznajmuva na firmi ili odgovorni lica za po...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јан 07:50Prodavam stan

Stanot se naoga vo visokata 'zelena kula' do policiskata stanica.


53.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 14:50Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra

Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra. Broj za kontakt 078 514 11...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

31 дек 00:36Деловен Стан во центар на Штип

id: rb1029/ванчо прќе 62 штип македонија 350€/месец description h...


350 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 дек 13:00Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам