Штип
                           
230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 20:58Промовирано

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Се издава стан во Штип

Се издава нов и комплетно уреден стан во населба Сењак во Штип. Пов...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 дек 14:42Луксузно опремен апартман во центар. Lux suite in center.

Се изнајмува апартман во центар. Слободен од 15.12. 2021. Rent suit...


33 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 дек 21:41СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Станот се наоѓа на атрактивна локација - во центар, кај МВР. Погоден...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 дек 23:42Модерен апартман за краток престој

Се изнајмува апартман на краток, дневен и неделен временски период, л...


45 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 дек 22:45Se izdava Stan vo stip

Se izdava Stan vo Stip vo blizina na marketot Tus stanot e kompletno ...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 00:23Se iznajmuva stan vo centarot na Stip

Se iznajmuva stan vo centarot na Stip kaj policijata vo poniskata zel...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 окт 15:13Стан на Пиринска Штип

id: sa1023/пиринска 75 штип македонија 23000€ description https:/...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 сеп 12:30Se izdava

Se izdava za studenti, par rabotnici


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 сеп 20:17STAN

prodavam stan vo naselba senjak 4 .Cena po dogovor. Tel.za kontakt 07...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 сеп 14:17Baram garsonjera

Baram garsonjera. Info na tel 075 203 836


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 12:09SE IZDAVA STAN

Se izdava stan vo centarot kaj policijata vo stip za po detalni infor...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 сеп 19:26SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan koj se naogra vo crvenite kuli (sproti policijata). St...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

06 сеп 01:48Продавам стан

Продавам стан на улица широк дол 5а Тел: 077577921


26.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 авг 00:05СЕ ПРОДАВА - НОВ СТАН

Се продава нов стан од 68м2 и гаражно место од 16м2 во нова зграда н...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 21:21Se iznajmuva lux apartman.

Se iznajmuva apartman Се изнајмува апартман Rent apartment 075270395


10 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јул 10:19Izdavam stan vo centar

Stanot e namesten so poveke posebni sobi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јул 20:24Kupuvam Stan

Kupuvam Stan do 40.000 evra naselba 8mi Noemvri


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јул 18:22СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 јун 15:03Се изнајмува

Станот е до Медицински факултет.Текстилна школа.Комплетно наместен .Д...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 11:13Спрат од куќа спроти градската црква

Се издава наместен спрат од куќа на улица Јаким Стојков 30, веднаш сп...


210 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 мај 11:29Се издава еднособен стан во Автокоманда во Штип

СЕ ИЗДАВА СТАН во населба Автокоманда спроти ЕВН Штип. тел 076368280


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 мај 10:39Prodavam garsonjera

nova garsonera kompet opremena 5min do centar 28000€so namestaj 26...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мај 18:25Se izdava stan

Se izdava Stan vo centarot na stip kaj promajata


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

17 мај 08:07Se iznajmuva sprat od kuka

Se iznajmuva sprat od kuka,kujna so site sadovi ,trpezarija,dnevna i ...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 19:59Hitno prodavam ili izdavam

Komplet renoviran,nova stolarija,novo kupatilo,so terasa od 8kv.sopst...


32.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 12:29Stan

Prodavam malo stance vo novata zgrada do arhiva 5 minuti do centaro k...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

03 мај 22:30Се издава стан во населба Сењак (кај Ицо Брицо)

Се издава стан во населба Сењак (во зградите веднап над Ицо Брицо). ...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 апр 21:08Купувам стан во центарот на Штип

Купувам стан во центарот на Штип, со квадратура 50-60 м2. Број за кон...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 апр 15:53stan za iznajmuvanje

Stanot e vo centarot na gradot,do ekonomskiot fakultet.Namenet za cet...


14.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 апр 18:41СЕ ИЗДАВА СТАН НА ЕДНОСМЕРНАТА ВО ШТИП

Станот е се наоѓа во центарот на Штип на едносмерната во новата зград...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 апр 13:00Se prodava stan vo Centar

poveke informacii na 070322553


46.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 14:12Продавам стан

Се продава стан во населба Сењак на први кат во близина на трговскиот...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 13:02УРБАН ЛИВИНГ продава луксузно наместен стан во Штип

Се продава просторен луксузно наместен стан во Штип. Станот е со повр...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 фев 18:18stan vo centarot

Se prodava stan vo centarot na gradot kaj zgrada PROMAJA. cena: 600e...


600 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 фев 08:10Се издава наместен стан во населба Автокоманда

Се издава двособен наместен стан 62 м2 со 2 тераси и подрум на 4 спра...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 фев 13:00Prodavam Stan

Prodavam stan vo naselba Sirok Dol, Stip. Cena po dogovor. Kontakt ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јан 18:14Стан на плоштадот во Штип

Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна лок...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:57Se prodava stan

Se prodava stan vo strogiot centar na gradot,vo novata zgrada promaja...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:17Se prodava stan odlicna lokacija

Se prodava stan vo naselba senjak, za povekje informacii javete se na...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 10:38Se prodava stan na dve nivoa

Se prodava stan na dve nivoa vo naselba Babi vo karabinite.Stano rasp...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:02Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам