Штип
                           
230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Stan vo stip naselje se prod

Se prodava stan vo stip naselba naselje odlicna sostojba renoviran s...


70.594.474 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 02:40Se prodava stan na ulica Pirinska 79.Cena po dogovor.

Se prodava stan na ulica Pirinska 79 . Cena po dogovor. Informacii na...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се продава полунаместен стан во центарот на градот на Ул. „Христијан ...


53.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јан 23:46Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo 8 mi noemvri za familija ili max 3 osobi. Cena 2...


22.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

22 јан 00:08Se izdava stan

Se izdava stan pozadi osnovnoto uciliste goce delcev vo stip za site ...


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 дек 22:43ITNO SE PRODAVA STAN 50m2

Stanot e na prizemje ima dve sobi hodnik i kupatilo, podrum i okolu 3...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 дек 15:28Stan 50m2 vo blizina na pazarot

Se prodava stan na prizemje so povrsina od 50m2 + podrum+ dvorna povr...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 дек 15:13SE PRODAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Се продава стан во строгиот центар на градот. Станот се наоѓа на ул. ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 ное 20:05SE PRODAVA STAN 28 000 EVRA

Stanot e na Prizemje,ima dve sobi,hodnik i kupatilo,podrum i okolu 30...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 окт 19:52Prodavam stan vo stip

Prodavam dvosoben stan vo stip naselba 8noemvri telefon za kontakt 07...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 окт 22:43Prodavam stan vo stip

Se prodava stan vo stip naselba 8noemvri tel kontakt 078_504_377 077_...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 окт 22:43Se iznajmuva garsonjera

e izdava Garsonjera za po dolg period ima se namesteno vo garsonjerat...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

27 сеп 16:57Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot Stip za studenti.


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 сеп 19:51Se izdava stan za studenti

Se izdava stan vo centatot na Stip za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 сеп 19:51СТАН ЗА СТУДЕНТКИ

Се изнајмува удобен стан за студентки во близината на ''Супер Кит-Го"...


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

12 сеп 15:14IZDAVAM SPRAT OD KUKA ZA STUDENTI

Kukata se naoga mnogu blisku do centar, sprotiv picerija Verona. Spra...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 авг 11:36Издавам стан во центарот на Штип

стан во зграда Промаја(Штипско горно маало)комплет наместен две термо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 15:26Se izdava stan vo zgrada promaja Stip

Se izdava trosoben namesten stan vo zgrada promaja na 2 sprat za 4 st...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 08:32Се издава стан - 40м2

Наместен стан од 40м2 во близина на маркетот Туш


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 авг 13:55Se prodava stan

Se prodava stan vo naselba Avtokomanda


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 авг 12:23Издавам стан во центарот на Штип

Издавам реновиран наместен стан во центарот на градот (над плоштадот)...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јул 21:20БАРАМ СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Барам стан за изнајмување за две особи (со посебни соби за спиење). Н...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јул 21:04Се продава стан во Штип на ул. Пиринска 83

се продава стан во Штип на ул. Пиринска 83. контакт телефон 077/544-...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јул 22:41Se izdava stan na 5 min od centar

Moze za studenti a moze i za familija


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јул 10:53Се изнајмува наместен стан

Станот се наога спроти КАМ маркет кај градскиот пазар.


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

09 јул 11:03Се продава стан 120m^2 во Сењак IV (прва жолта)

Станот се наоѓа на 4ти кат, на две нивоа. Цена: 450е/m^2


450 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јул 14:37Se izdava stan!!!

Se izdava stan vo blizina na tus vo stip! 070-836-722 076-465-002 V...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 јул 13:29Се продава стан

Се продава стан 57м2 на поволна локација веднаш до автобуската спроти...


38.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 22:10Издавам Стан за студенти

се издава стан со површина 56м2 погоден за студенти на улица „генерал...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

19 јун 13:00Итно се продава стан!!!

Се продава стан на најмирната и најубавата локација во град Штип, на ...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 10:48Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам