Штип
                           
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Купувам стан во центарот на Штип

Купувам стан во центарот на Штип, со квадратура 50-60 м2. Број за кон...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 апр 15:53stan za iznajmuvanje

Stanot e vo centarot na gradot,do ekonomskiot fakultet.Namenet za cet...


14.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 апр 18:41СЕ ИЗДАВА СТАН НА ЕДНОСМЕРНАТА ВО ШТИП

Станот е се наоѓа во центарот на Штип на едносмерната во новата зград...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 апр 13:00Se prodava stan vo Centar

poveke informacii na 070322553


46.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 14:12Продавам стан

Се продава стан во населба Сењак на први кат во близина на трговскиот...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 13:02УРБАН ЛИВИНГ продава луксузно наместен стан во Штип

Се продава просторен луксузно наместен стан во Штип. Станот е со повр...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 фев 18:18stan vo centarot

Se prodava stan vo centarot na gradot kaj zgrada PROMAJA. cena: 600e...


600 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 фев 08:10Се издава наместен стан во населба Автокоманда

Се издава двособен наместен стан 62 м2 со 2 тераси и подрум на 4 спра...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 фев 13:00Prodavam Stan

Prodavam stan vo naselba Sirok Dol, Stip. Cena po dogovor. Kontakt ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јан 18:14Стан на плоштадот во Штип

Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна лок...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:57Se prodava stan

Se prodava stan vo strogiot centar na gradot,vo novata zgrada promaja...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:17Se prodava stan odlicna lokacija

Se prodava stan vo naselba senjak, za povekje informacii javete se na...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 10:38Se prodava stan na dve nivoa

Se prodava stan na dve nivoa vo naselba Babi vo karabinite.Stano rasp...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:02Smestuvanje na rabotnici. Dogovor so firmi.

Imate potreba za smestuvanje na vasi vraboteni vo Stip?? Javete se, i...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 дек 08:07Se izdava stan / Apartment to rent in Shtip

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba 8-mi. Noemvri Stip od 70...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 21:51Екстра нов стан во центар на Штип

Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изграден од најквалите...


760 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 13:00Se izdava namesten stan so odlicna sostojba

Se izdava namesten stan vo odlicna sostojba za familijarni (na podolg...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

09 дек 13:00Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар

Продадено!!! Се продава Стан од 116м2 спроти градскиот пазар улица С...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 дек 13:00Екстра квалитетен стан во центар на Штип

!!!ПРОДАДЕНО!!! Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изгра...


815 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 17:35Izdavame dobro opremen stan

Izdavame luksuzen stan za studenti, familija ili rabotnici.Stanot e k...


230 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 ное 15:07Се издава стан во населба СЕЊАК од 58м2

Се издава стан во населба Сењак од 58 м2, веднаш над Берберница Ицо-Б...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 ное 18:43Се изнајмува стан во строг центар

Се изнајмува наместен стан од 68 м3 во строгиот центар на Штип, на ул...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 ное 16:41SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAROT NA STIP !!!

Stanot e renoviran so nov mebel, kujna i kupatilo. Ima dve sobi so dv...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

31 окт 23:56Se prodava stan 38.5m2

Se prodava stan vo naselba makedonka na ukica bregaknicka 38 so povrs...


13.900 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 19:59Se izdava stan vo blizina na skoloto Goce Delcev

Stanot se naogja do skoloto Goce Delcev. Namesten e i sodrzi dve spal...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 18:02Се продава стан

Се продава стан oд 64 m2 во населба Сењак 4 во жолтата зграда кај Т...


38.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 окт 22:53SE IZDAVA STAN

Stanot e kompletno opremen so 1wc ,1kupatilo ,kujna so trapezarija, 3...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 окт 16:08Стан во 8-ми ноември - спроти Нова пошта

Издавам трособен стан за ученици / студенти во населба 8-ми Ноември, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 сеп 18:20Комплетно опремен стан

Се продава комплетно уреден стан во Штип Станот е 103 квадрати на дв...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 сеп 12:46Продавам стан

Станот е во населбата 8 Ноември со убав распоред со можност за доград...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 сеп 15:47NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK CENA 599 EUR PO M2

Стамбениот објект се наоѓа на атрактивна локација каде се развива нов...


599 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 16:12Се продава стан во штип

Се продава стан во осми ноември-штип[телефонски број-078241180 јонче ...


38.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 авг 13:02Se iznajmuva komplet so plateni smetki.

Se iznajmuva so plateni smetki za struja, voda, internet, tv i parno ...


4 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 09:27Se izdava stan

Se izdava stan kaj promat celosno namesten so namestaj


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 авг 16:27SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR

- SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA SHTIP - STANOT SE NAOGJA NA EDN...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 15:12Se izdava namesten renoviran stan so izolacija!!!

Stanot se naoga vo naselba 8-mi noemvri celosno renoviran. Viber k...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 16:18Stan / promaja

Prlodavam stan Vo Stip ul."Boris Kidrik" 4/B/4 2 sprat kaj Promajat...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јул 07:29Prodavam Stan

Se prodava stan vednas do OU Goce Delcev Stanot e so vkupna povrsina...


42.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 јул 16:32Се издава стан во населба СЕЊАК од 58м2

Се издава веднаш вселив модерно наместен стан на улица Сремски Фронт,...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 јул 10:02Stan

Se prodava Stan vo zgrada promaja nad picerija Fantazija. Vednas vse...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јул 15:29Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам