Штип
                           
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan 38.5m2 hitno cena 13.900

PRODADEN !! Se p...


13.900 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јан 19:50Промовирано

Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava stan

se izdava stan vo stip blizu do policijata od 1 mart za podetalni in...


11.111 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 мар 19:12Rent lux apartment. Се изнајмува луксузен апартман.

Се изнајмува од 15.12.2020 Rent from 15.12.2020 ☎️+38975270395


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мар 10:18Kupuvam garsonjera

Kupuvam garsonjera vo strog centar prizemje ili max prvi sprat


550 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мар 15:52СЕ ИЗДАВА

Се издава нова грасоњера комплетно уредена погодна за студенти лоцира...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

05 мар 13:00Издавам стан 75 m2 близу маркетот Туш во Штип

Издавам стан 75 m2 спроти маркетот Туш во Штип, до детската градинка...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

02 мар 11:32SE IZDAVA ILI PRODAVA STAN

Se izdava ili prodava kuka 70m2 lepenka na ul. Kole Nedelkovski br.1 ...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 фев 13:18СТАН 50М2 нас. СЕЊАК 3

СТАН 55 М2 нас. СЕЊАК 3 НАСПРОТИ О.У. ДИМИТАР ВЛАХОВ, 4ти СПРАТ,ДН...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

22 фев 12:12стан во зграда промаја штип

стан во зграда промаја штип apartment - штип Се продава наместен ст...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 фев 13:00Se izdava stan vo Shtip

Se iznajmuva sprat od kukja vo naselba Levaci vo Shtip, so poseben vl...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 18:52НОВ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА!!! Се изнајмува нов станбен простор кој може да се кори...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 јан 17:26Издавам стан во нас.8-ми Ноември

Се издава комплетно опремен стан со 2 спални со по 2 кревети,дневна с...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 јан 08:34kupuvam garsonjera vo senjak ..stip

kupuvam garsonjera vo senjak 3 i 4..so cist imoten list....telefon 0...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

13 јан 19:25Se iznajmuva

Apartman vo centar ! Se iznajmuva na firmi ili odgovorni lica za po...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 јан 07:50Prodavam stan

Stanot se naoga vo visokata 'zelena kula' do policiskata stanica.


53.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 14:50Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra

Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra. Broj za kontakt 078 514 11...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

31 дек 00:36Деловен Стан во центар на Штип

id: rb1029/ванчо прќе 62 штип македонија 350€/месец description h...


350 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 дек 13:00Се издава стан во Штип

Се издава нов и комплетно уреден стан во населба Сењак во Штип. Пов...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 дек 14:42Луксузно опремен апартман во центар. Lux suite in center.

Се изнајмува апартман во центар. Слободен од 15.12. 2021. Rent suit...


33 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 дек 21:41СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Станот се наоѓа на атрактивна локација - во центар, кај МВР. Погоден...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 дек 23:42Модерен апартман за краток престој

Се изнајмува апартман на краток, дневен и неделен временски период, л...


45 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 дек 22:45Se izdava Stan vo stip

Se izdava Stan vo Stip vo blizina na marketot Tus stanot e kompletno ...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 00:23Se iznajmuva stan vo centarot na Stip

Se iznajmuva stan vo centarot na Stip kaj policijata vo poniskata zel...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 окт 15:13Стан на Пиринска Штип

id: sa1023/пиринска 75 штип македонија 23000€ description https:/...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 сеп 12:30Se izdava

Se izdava za studenti, par rabotnici


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 сеп 20:17STAN

prodavam stan vo naselba senjak 4 .Cena po dogovor. Tel.za kontakt 07...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 сеп 14:17Baram garsonjera

Baram garsonjera. Info na tel 075 203 836


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 12:09SE IZDAVA STAN

Se izdava stan vo centarot kaj policijata vo stip za po detalni infor...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 сеп 19:26SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan koj se naogra vo crvenite kuli (sproti policijata). St...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

06 сеп 01:48Продавам стан

Продавам стан на улица широк дол 5а Тел: 077577921


26.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 авг 00:05СЕ ПРОДАВА - НОВ СТАН

Се продава нов стан од 68м2 и гаражно место од 16м2 во нова зграда н...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 21:21Se iznajmuva lux apartman.

Se iznajmuva apartman Се изнајмува апартман Rent apartment 075270395


10 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јул 10:19Stan za izdavanje

Ekstra stan centar prvi kat komplet opremen .Moze da se prenameni i ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 јул 22:07Izdavam stan vo centar

Stanot e namesten so poveke posebni sobi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јул 20:24Kupuvam Stan

Kupuvam Stan do 40.000 evra naselba 8mi Noemvri


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јул 18:22СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 јун 15:03Се изнајмува

Станот е до Медицински факултет.Текстилна школа.Комплетно наместен .Д...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 11:13Спрат од куќа спроти градската црква

Се издава наместен спрат од куќа на улица Јаким Стојков 30, веднаш сп...


210 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 мај 11:29Се издава еднособен стан во Автокоманда во Штип

СЕ ИЗДАВА СТАН во населба Автокоманда спроти ЕВН Штип. тел 076368280


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 мај 10:39Празен Стан

Се издава празен стан (како што е фотографиран), населба сењак, во бл...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

23 мај 13:03Prodavam garsonjera

nova garsonera kompet opremena 5min do centar 28000€so namestaj 26...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мај 18:25Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам