Штип
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam stan vo centar

Stanot e namesten so poveke posebni sobi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јул 20:24Kupuvam Stan

Kupuvam Stan do 40.000 evra naselba 8mi Noemvri


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јул 18:22СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 јун 15:03Се изнајмува

Станот е до Медицински факултет.Текстилна школа.Комплетно наместен .Д...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 11:13Спрат од куќа спроти градската црква

Се издава наместен спрат од куќа на улица Јаким Стојков 30, веднаш сп...


210 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 мај 11:29Се издава еднособен стан во Автокоманда во Штип

СЕ ИЗДАВА СТАН во населба Автокоманда спроти ЕВН Штип. тел 076368280


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 мај 10:39Празен Стан

Се издава празен стан (како што е фотографиран), населба сењак, во бл...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

23 мај 13:03Prodavam garsonjera

nova garsonera kompet opremena 5min do centar 28000€so namestaj 26...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мај 18:25Se izdava stan

Se izdava Stan vo centarot na stip kaj promajata


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

17 мај 08:07Наместен Стан

Се издава целосно наместен стан, погоден за фамилија и самци. Телефон...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мај 10:19Se iznajmuva sprat od kuka

Se iznajmuva sprat od kuka,kujna so site sadovi ,trpezarija,dnevna i ...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 19:59Hitno prodavam ili izdavam

Komplet renoviran,nova stolarija,novo kupatilo,so terasa od 8kv.sopst...


32.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 12:29Stan

Prodavam malo stance vo novata zgrada do arhiva 5 minuti do centaro k...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

03 мај 22:30Се издава стан во населба Сењак (кај Ицо Брицо)

Се издава стан во населба Сењак (во зградите веднап над Ицо Брицо). ...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 апр 21:08Купувам стан во центарот на Штип

Купувам стан во центарот на Штип, со квадратура 50-60 м2. Број за кон...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 апр 15:53stan za iznajmuvanje

Stanot e vo centarot na gradot,do ekonomskiot fakultet.Namenet za cet...


14.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 апр 18:41СЕ ИЗДАВА СТАН НА ЕДНОСМЕРНАТА ВО ШТИП

Станот е се наоѓа во центарот на Штип на едносмерната во новата зград...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 апр 13:00Se prodava stan vo Centar

poveke informacii na 070322553


46.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 14:12Продавам стан

Се продава стан во населба Сењак на први кат во близина на трговскиот...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 13:02УРБАН ЛИВИНГ продава луксузно наместен стан во Штип

Се продава просторен луксузно наместен стан во Штип. Станот е со повр...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 фев 18:18stan vo centarot

Se prodava stan vo centarot na gradot kaj zgrada PROMAJA. cena: 600e...


600 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 фев 08:10Се издава наместен стан во населба Автокоманда

Се издава двособен наместен стан 62 м2 со 2 тераси и подрум на 4 спра...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 фев 13:00Prodavam Stan

Prodavam stan vo naselba Sirok Dol, Stip. Cena po dogovor. Kontakt ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јан 18:14Стан на плоштадот во Штип

Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна лок...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:57Se prodava stan

Se prodava stan vo strogiot centar na gradot,vo novata zgrada promaja...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:17Se prodava stan odlicna lokacija

Se prodava stan vo naselba senjak, za povekje informacii javete se na...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 10:38Se prodava stan na dve nivoa

Se prodava stan na dve nivoa vo naselba Babi vo karabinite.Stano rasp...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:02Smestuvanje na rabotnici. Dogovor so firmi.

Imate potreba za smestuvanje na vasi vraboteni vo Stip?? Javete se, i...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 дек 08:07Se izdava stan / Apartment to rent in Shtip

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba 8-mi. Noemvri Stip od 70...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 21:51Екстра нов стан во центар на Штип

Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изграден од најквалите...


760 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 13:00Se izdava namesten stan so odlicna sostojba

Se izdava namesten stan vo odlicna sostojba za familijarni (na podolg...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

09 дек 13:00Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар

Продадено!!! Се продава Стан од 116м2 спроти градскиот пазар улица С...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 дек 13:00Екстра квалитетен стан во центар на Штип

!!!ПРОДАДЕНО!!! Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изгра...


815 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 17:35Izdavame dobro opremen stan

Izdavame luksuzen stan za studenti, familija ili rabotnici.Stanot e k...


230 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 ное 15:07Се издава стан во населба СЕЊАК од 58м2

Се издава стан во населба Сењак од 58 м2, веднаш над Берберница Ицо-Б...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 ное 18:43Се изнајмува стан во строг центар

Се изнајмува наместен стан од 68 м3 во строгиот центар на Штип, на ул...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 ное 16:41SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAROT NA STIP !!!

Stanot e renoviran so nov mebel, kujna i kupatilo. Ima dve sobi so dv...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

31 окт 23:56Se prodava stan 38.5m2

Se prodava stan vo naselba makedonka na ukica bregaknicka 38 so povrs...


13.900 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 19:59Се продава стан

Се продава стан oд 64 m2 во населба Сењак 4 во жолтата зграда кај Т...


38.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 окт 22:53SE IZDAVA STAN

Stanot e kompletno opremen so 1wc ,1kupatilo ,kujna so trapezarija, 3...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 окт 16:08Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам