Кичево
                   
800 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 05:11Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 070882941

OPEL ZAFIRA MOTOR 1.9 CDTI 210,000 KM MANUEL 6 BRZINI 2010 G...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 09:09OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 070882941

OPEL ZAFIRA MOTOR 1.9 CDTI 210,000 KM MANUEL 6 BRZINI 2010 G...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 08:57Volkswagen T5 2.5TDI R5

Se prodava t5 2.5tdi registrirano cela godina Vo dobra sostojba servi...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 19:35AUDI A4 1.9TDI

Se prodava Audi 1.9 TDI vo besprekorna sostojba, God na proizvodstvo ...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мај 13:00AUDI A4 TDI PERFEKTNA SOSTOJBA!

AUDI A4 2.0TDI 140ks KARAVAN ! REGISTRIRANA ZELEN KARTON SO DVA PA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мај 14:44Se prodava BMW X5 vo besprekorna sostojba!!!

Napraven kompleten servis. Ima plus 4 letni gumi so aluminiuski banda...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мај 19:58Ford fusion

Se prodava ford fusion 1.4 benzin, registriran do14.12.2022 godina, p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мај 16:37Mercedes-Benz 190E 2.0 Benzin-Plin

Viber 072313728 - viktor Viber 072313728 - viktor Viber 072313728 -...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 21:54Opel Astra 1.6 16v 74kw / S-Auto Kicevo

Se prodava ili zamenuva Opel Astra 1.6 16v 74kw 1999 god vo odlicna s...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 06:27Bmw 320d 2004 redizajn za delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мај 20:09Passat b5 1.9dizel 77kw 2003 na delov

Passat b5 1.9dizel 2003god 078269198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мај 20:08Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Se prodava BMW E-46 320d

Se prodava BMW e-46 320d oprema: koza climatronic automatic el. ...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 мај 16:12VOLVO XC 90 2.4d-Stranski

Euro 3


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мај 08:04Се продава Ford Focus 1.8 TDCi

Се продава Се продава Ford Focus 1.8 TDCi Дизел регистриран до 12.2022


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 18:50sedista za sharan,galaxi i alxambra

sedista komplet site cena od 1000-1500d.


1.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 16:37Ford Mondeo mk2 1.8 dobra sostojba + 4 aluminiumski bandasi

Ford Mondeo mk2 1.8 vo solidna sostojba EXTRA CENA. Vo cenata se vklu...


990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 мај 13:48BMW 320d XDRIVE

BMW 320d XDRIVE 2010 godina, 178HP, 4 zimski gumi Good Year i 4 letni...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мај 18:57Fiat punto na delovi 1.1 benz i 1.7 dizell

Samo na dellovi ima sve sto vi trebet Beloto e dizel


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Opel tigra delovi 1.6 16 ventili

Ima sve moze I komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Polo 1.4 na delovi

Se prodava na delovi moze i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Audi A6 3.0TDI Quattro Start/Stop S-Line

Se prodava Audi A6 3.0TDI Quattro 2005 Kolata e Vo Perfektna Sostojb...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 апр 00:57Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem mal i golem servis registrirana...


5.990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 апр 20:14passat b6 2.0 Tdi

Se prodava passat b6 2.0 tdi 2007 godina. Za povekje informacii 077 8...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 15:49Renault 5...9

Prodavam menuvac 5to stepen i dekala za reno 5 i 9 federi so amortize...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 08:42Lada niva

Dve ladi niva 1.7 Atest plin, edna reg 11.2022,druga za delovi komple...


2.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 апр 10:40Se prodava Mercedes C200

Se prodava Mercedes C klasa odlična sostojba so ful oprema registrira...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 апр 10:15Polo 1.4

Prodavam polo 1.4 benzin godina 1995. Registrirana do 10 mesec 2022. ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 апр 23:29BMW E91 320D

BMW E91 320D 2007 Greaci na sedista Kozen salon Prskalki na farovi...


8.888 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 апр 20:14Vo super sostojba PALI VOZI

За сите информации ќе го барате Величе 076 451 904


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 апр 19:22Se prodava alhambra 4x4 2007 godina

Seat Alhambra 2007god 1.9 tdi 4×4 so 7 Sedista Uvezen od CH tell ...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 апр 23:40MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 апр 13:00Seat Alhabar 1.9d Sharan1.9d Delovi

Delovii Sharan1.9 110 Sharan 1.9 90 Seat alhabar 131


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Citroen c2 1.1 benzin za delovi

Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:51Audi A4 1.9d 131k 2003 delovii 078268198

Audi a4 delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:50Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin Ljazam 070722839 07072283...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 апр 20:02FIAT ULYSSE 1.9TD +REZERVEN MOTOR

Pezo partner 2007god 1.9hdi so perfekten motor servisiran pred 2000km...


2.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 23:54WV TOUAREG 5.0 REDIZAJN FABRIKA

Komplet servis dzipot e vo fabricka sostojba najfull oprema golem ser...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 08:24Opel astra g 1.8 16v 2003 na delovi

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:40Страна 8 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам