Кичево
                   
805 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 05:11НОВ ОГЛАС
Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin Ljazam 070722839 07072283...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 апр 20:02FIAT ULYSSE 1.9TD +REZERVEN MOTOR

Pezo partner 2007god 1.9hdi so perfekten motor servisiran pred 2000km...


2.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 23:54WV TOUAREG 5.0 REDIZAJN FABRIKA

Komplet servis dzipot e vo fabricka sostojba najfull oprema golem ser...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 08:24Opel astra g 1.8 16v 2003 na delovi

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:40Alfa 159 1.9jtdm 150ks Na delovi 071804867

Nova Roba Alfa 159 1.9jtdm 150ks 2009 Na delovi 071804867 TI kilome...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:38Golf 5 ; 1.9 TDI

Kolata ima pominati originalni 266.000km. Napraven e golem servis (se...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 11:39Se prodava opel zafira

Se prodava opel zafira 2012 full oprema tempomat el prozori zimski gu...


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мар 15:48Golf 2 na delovi 1.2 benzin

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:49Vectra 1.7 dizel na delovi

Motorot prodaden


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Reno laguna 1.8 Benz/plin na delovi

Imam sve moze i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Daevo daewu nubira na delovi

Ima sve mozet i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Ford escord eskord na delovi

Dellovi za eskord benzin 1.8 I dizell 1.8


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Daevu daevo daewo nexia neksija na delovi

Se prodava daevo nexia na delovi moze i komplet evtino 071536501


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:40Xsara Picasso 2004

Xsara Picasso 2004 Benzin Racen menuvac Neregistrirana


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:17delovi za FORD GALAXI

delovi za FORD GALAXI 1.9 tdi 81kv komplet cela


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 14:48Golf 5 1.6

Prodavam golf 5 1.6 benzin godina 2005 pominati 152000 km. Donesen o...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 23:07Audi A4 2.5tdi Qvatro na delovi

078268198


211 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:25Ford mondeo 2004 2.0 tdci za delovi

Ford mondeo 2.0tdci 2004 Za delovii 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:24Passat b6 2.0d 140k DPF za delovi

Passat b6 za delovi 078268298


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:24Mercedes a ckasa170cdi

Mercedes a clasa170 cdi na delovi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 12:36Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 12:24BMW x5 moze zamena

2008 30xd 286ks reg so zelen Karton ful Cena po dogovor moze zamena ...


19 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 мар 17:01Mercedes e270 cdi

Super sostojba reg so zelen karton se dava poradi zaminuvanje stranst...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 17:29MERCEDES ML 280

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sosto...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 09:14Alfa 147 1.9jtdm 120ks 2006 na delovi

se shto vi treba do posleden shtaf,motor menjac turbo super moze so p...


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 00:15AUDI A4 AVANT 2.0 FSI 2004 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE KOLATA E TOP SOSTOJBA FUL...


3.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:39FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE TOP SOSTOJBA BEZ NI EDNA ...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:26VW POLO 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE TOP SOSTOJBA BEZ NI EDNA M...


3.150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:11VW POLO 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA SO VOZENJE OD SFAJCARIA TOP SOSTOJBA BEZ NI EDN...


2.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:01Daewo Matiz

Prodavam Daewo Matiz 800cc 2000god so plin atest nema reg Cena 1000€...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 16:21Audi A6 2.8 Benzin full oprema

kolata e vo dobra sostojba i ima registracija do septemvri i zelen ka...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 фев 13:00Bmw 330 XD

Se prodava Bmw 330 XD, top sostojba na motorot, samo ima karoseriski ...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 фев 09:01Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd

Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd 2007 god diferencija...


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 фев 17:15BMW 520d facelift

Prodavam BMW 520d facelift, 2003 godina, ima pominato 325000, mnogu s...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 фев 20:43VW Polo 1.2 2006g

VW POLO 1.2 benzin 47KW, proizvedeno 2005g prva registracija 2006g. s...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 фев 20:43Suzuki Vitara 1.6 so atest plin

Suzuki Vitara 1.6, 8 ventili so atest plin kompletno ispraven regist...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 фев 14:29delovi vw golf 5 gt 2.0 Tdi se sto vi treba povolni ceni

vw golf 5 delovi se sto vi treba povolni ceni garancija na ispravnost...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 фев 12:42MERCEDES ML 280

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sosto...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 фев 10:40Peugeot partner 1.9d 2004

Istecena reg Novi gumi Nov akulumator Servisirana Super sostojba ...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 22:14Ford Escort 1.6 BENZIN/PLIN

Ford Escort 1.6 Atestiran plin Registriran do Septemvri 2022 4 zim...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 19:50Страна 9 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам