219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STAN VO NASELBA CRKVISTE

Stan kopletno renoviran!!!


111 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
222 €
Ресен

Станови

Денес 13:02KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
Денес 10:44Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
Денес 09:24Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja Za Poveke İnformacii Na Tel Tel Br 078-453-474


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 07:36Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06


40.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 02:02Se prodava niva vo s.Lavci Resen 077/925293 Marina

Se prodava niva vo s.Lavci resen so kp broj 1023 vkupna povrsina od 1...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 22:05Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:32Niva / Нива so provrsina od 1600m2 vo s.bolno - Resensko

Prodavam niva so povrsina od 1593m2 mesto razorje - s.bolno, nivata e...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:25DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Вчера 01:40Se prodavaat nivi pokraj Prespansko ezero(Pretor, Slivnica)

Se prodavaat nivi pogodni za obrabotka, za izgradba na razlicni lokac...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:01Mesto vo krani prespa

Se prodava niva vo selo krani so pogled kon ezeroto.momentalno zasade...


По Договор
или предлог цена
01 окт 23:25Prodavam placevi i nivi vo selo Pokrvenik - Покрвеник

Prodavam povekje placevi i nivi, so razlicna golemina, vo selo Pokrve...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 20:18Plac na glavniot pat Resen - Stenje (granica so Albanija)

Prodavam plac 1307m2 vo Prespa, selo Pokrvenik. Placot izleguva na gl...


20.000 €
или предлог цена
30 сеп 20:03Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 12:20Plac za gradba vo blizina na Prespansko Ezero, S.Pokrvenik

Prodavam plac vo selo Pokrvenik, 2674m2, na odlicna lokacija vo centr...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 10:27Љубојно

Љубојно Градежен плац 1650м2 Ljubojno Gradezen plac vo blizina na ...


10 €
или предлог цена
30 сеп 06:24SE IZDAVAAT DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii vo centarot na gradot Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 01:11Nivi vo Carev Dvor - Vlashki

Se prodavaat dve nivi vo selo Carev Dvor. 1. Niva so kvadratura od 28...


1 €
или предлог цена
29 сеп 21:37Niva na patot Resen-Carev Dvor

Se prodava niva na patot Resen - Carev Dvor. Nivata ima povrsina od 3...


4 €
или предлог цена
29 сеп 21:37Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
29 сеп 19:09Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
29 сеп 19:09Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
29 сеп 19:09земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
29 сеп 19:09Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
29 сеп 19:09Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti...


1 €
или предлог цена
28 сеп 09:45Викенд куќа во Асамати

Се продаваaт 2 викенд куќи во Преспа, Асамати. Средена документација...


32.900 €
или предлог цена
27 сеп 21:31Stan vo centarot na Resen Filip 070766843

Se prodava Stan vo centarot na Resen 86 m2 mnogu dobra lokacija na 4 ...


28.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

26 сеп 21:26Купувам помала кука во Преспа

Купувам кука 70-100 кв со дворно место 500 кв во Преспа. Тел: 075 35...


27 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

26 сеп 10:19Vikendica i kukja

Na patot pomegju Resen i Ohrid vo selo Krusje prodavam 2 kukji (stara...


30.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

25 сеп 19:25КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

23 сеп 20:07Купавам викендица во Преспа

Купувам викендица во Преспа , од 70- 100 м2 , со дворно место од 500-...


27 €
или предлог цена
23 сеп 17:37СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ - НИВА ВО Г. ДУПЕНИ - РЕСЕН

Местото е 7.000m² со платени комунали, добиени дозволи за градба, и с...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 11:24Se prodava kukja vo Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se p...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

22 сеп 12:59Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
21 сеп 19:59kukja vo glavniot pat vo resen moze i zamena

se porodava namestena kukja so podrum I dva spratovi edna garaza so (...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

19 сеп 17:57Ovostarnik so jabolka

Se prodava Ovostarnik vo Resen na eden kilometar posle fabrikata za c...


4 €
или предлог цена
19 сеп 12:11PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
18 сеп 20:39Се продава куќа во Ресен

Се продава куќа во строг центар на Ресен


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 сеп 07:21NIVA НИВА

Се продава или изнајмува земјиште во Крани м.в.Кале Колиба, на 100м о...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 15:55PRODAZBA NA PLAC

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО С.ЦАРЕВ ДВОР- РЕСЕН, НА ГЛАВНАТА УЛИЦА НА ВЛЕЗОТ В...


1 €
или предлог цена
13 сеп 09:21Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам