219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OVOSTARNICI POD ZAKUP ili PRODAZBA!!!

Se PRODAVAAT(moze i parcela po parcela) ovostarnici vo atarot na selo...


1 €
или предлог цена
11 сеп 13:16DVA PLACA VO DOLNO DUPENI PRESPA / ДВА ПЛАЦА ВО ДОЛНО ДУПЕНИ

Продавам две површини за плацеви во Долно Дупени, Преспа. Едната е со...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 17:34Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскио...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

05 сеп 12:05Се продаваат овошни градини

Се продава овошна градина од 6800 м2, место викано На Камен. Се прод...


6 €
или предлог цена
05 сеп 11:57Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 сеп 10:43Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

03 сеп 11:26Куќа во Јанковец на 3 спрата

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени. Куќата е со 3 с...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

31 авг 20:06SE PRODAVA STAN nas;crkviste zg4

se prodava stan nas crkviste na 4 kat 35000eu info; Zane; 078 248 4...


35.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

31 авг 14:14Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
31 авг 11:46Prodavam gradezen plac na Prespans vo vikend naselba Sirhan

Prodavam gradezen plac na Prespansko ezero od 550 m2 vo vikend nasel...


12.000 €
или предлог цена
29 авг 16:27Prodavam bungalovi vo Pretor

Se prodavaat 2 bungalovi vo naselba Pretor na prespansko ezero 070-27...


2 €
или предлог цена
22 авг 12:57Викендица и нива во село Д. Дупени.

Викендица од 100м2. пред самиот влез во селото, веднаш до патот. Кат...


8 €
или предлог цена
18 авг 13:32Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
17 авг 08:41Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:37Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
13 авг 18:37Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Ц...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 авг 17:26Se prodava namesten stan vo Resen

Се продава наместен стан во Ресен, на Ул. Ленинова, на прекрасна лока...


38.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 авг 12:53Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25Ovosna gradina

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... P...


5.800 €
или предлог цена
10 авг 07:58Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
09 авг 11:20Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
03 авг 07:48Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mesto...


5 €
или предлог цена
27 јул 22:43Renoviran stan vo Resen

Prodavam kompletno renoviran stan vo Resen vo centarot na gradot. St...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Станови

26 јул 23:05Se izdava deloven prostor vo Resen

Objektot se naogja na magistralniot pat na vlezot na gradot od bitols...


1 €
или предлог цена
24 јул 12:47СЕ ИЗДАВА СТАН НАД СЕТЕК КАРШИ ЈАФА

СЕ ИЗДАВА : ДНЕВНО , ЗА ОДМОР И НА ПОДОЛГ ПЕРИОД СТАН НАД СЕТЕК К...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

18 јул 08:45PROSTORII VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT

SE IZDAVAAT dva renovirani delovni prostorii na 2. kat od objektot, i...


1 €
или предлог цена
16 јул 18:49DELOVEN PROSTOR NA LENINOVA

SE PRODAVA ili SE IZDAVA renoviran deloven prostor na ulica Leninova ...


1 €
или предлог цена
16 јул 18:49Градежно земјиште

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште: КП 4917/5 со површина од 285 ...


50 €
или предлог цена
13 јул 16:41Se prodva deloven prostor vo resen

Se prodava deloven prostor vo Resen koj se naogja pozadi detskata gra...


1 €
или предлог цена
13 јул 12:52Niva do zikot

Niva do zikot ima malo magacince


1.000 €
или предлог цена
11 јул 16:23Se prodava kamp vo krani

Na dobra lokacija pod borova shuma,blizu recepcija,so dogradena kujna...


3.500 €
или предлог цена
08 јул 10:43Se prodava vo Krani

Kampot e na dobra lokacija pod borova shuma blisku do recepcija so do...


3.500 €
или предлог цена
07 јул 15:00Se prodava plac na Prespansko ezero so katastarski premer

Се продава плац од 346квадрати( ИЗВРШЕН КАТАСТАРСКИ ПРЕМЕР), на патот...


По Договор
или предлог цена
07 јул 14:46Se prodava kamp vo Krani

Kampot e dograden so gips karton, kujna trpezarija so laminat i zas...


3.500 €
или предлог цена
07 јул 14:41Се продава/менува камп-приколка

Се продава комплетно опремена камп-приколка во Автокамп Крани (Преспа...


2.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

06 јул 23:50Kukja od 169m2 vo Resen vo blizina na resenski saraj

🏡Se prodava kukja vo Resen i se naogja vo blizina na resenski saraj....


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 јул 10:43Mesto do plaza na Prespansko ezero!

Se prodava mesto 1200 kvadrati do samata plaza, vednas do pesackata p...


8 €
или предлог цена
03 јул 11:52Se prodava -4000m2 pogodno za fotovoltaicni paneli

Idealno za fotovoltaicni paneli- Ovostarnikot- nivata se naoga na ju...


1 €
или предлог цена
29 јун 22:35Се продаваат 3 ниви погодни за фотоволтаици

Се продаваат 3 ниви во непосредна близина на градот Ресен, погодни за...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам