Кичево
                   
747 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi

Vectraa 1.9 150kw automatik Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo 307 hdi 2.0 16ventili 2005na delovi

Pezo na delovi 2005 2.0hdi 16ventili 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Sharan 1.9d 116hp 2003 na delovi

Sharan 2003 1.9 dizel 116hp Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo Partner 2.0dizel 2004 na delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Mini Cooper 1.6 benzin za delovi

Sve so vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Seat Toledo 1.9 2007 na delovi

Seta toledo 1.9 delovii 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Opel Zafira 2007 1.9dizel delovi

078268198 Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Passat b6 2.0d 140k DPF za delovi

Passat b6 za delovi 078268298


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Audi 1.9dizel 2007 delovi 078268198

Za delovi


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 14:20Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 12:31Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


29.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јан 16:31Opel zafira 1.9 cdti

Se prodava vo odlicna sostojba so motor, menuvac, podvozje i sasija v...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јан 12:51Passat

Passat 1.9 tdi 2007 pominato 200.000 orginal Donesena od germanija k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јан 17:34BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јан 10:17BMW 320d E46

Kolkata e vo odlicna sostojba, od eden sopstvenik vozena, servisirana...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јан 16:45Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јан 19:00Mercedes b170 benzin TNG ATEST 2006god

Registriran Novi zimski gumi Klima full oprema Servis pred 1000...


4.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јан 19:00Dodge journey 2.0crd 140ps 2009god

Registriran vo perfekt sostojba So 7 sedista Full oprema Moze i ...


8.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јан 19:00Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јан 19:00Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јан 15:07VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јан 11:30Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozhe zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 13:50Chevrolet Captiva 2.2 Top cena

120kw/160hp dizel Kupen od Chevrolet Makedonija. Prv sopstvenik 70 ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09Audi A4, 2006, TOP SOSTOJBA

Voziloto e vo odlična sostojba, realni kilometri, zacuvano kako novo ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 23:16ALFA ROMEO BRERA 2.2 JTS

Se prodava Alfa Romeo Brera 2.2 JTS , 2009 godina.Vo perfektna moment...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 17:13Audi a6 3.0 TDI

Kolata e Staklo socuvana TOP sostojba Info: barajte na ova Brojc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 15:11CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51Mustang 2.3 317cv

мултифункционален волан, спортски издувен Speakerphone, USB, екран на...


38.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 15:44Mazda CX7 2.2 Turbo 260ks

Mazdata e od prv sopstvenik. Ekstra socuvana Full oprema


9.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 13:00Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 11:48Audi 80

Prodavam audi 80 1.8 benzin 66kw 130000km originalni godina 1990 vo e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 10:10PEUGEOT 607 HDI 150 k 🇨🇭🇨🇭.2007god Avtomatik LUX Version

-Se prodava Peugeot 607 HDI 150 kw. 204 ps Facelift🇨🇭🇨🇭 2007...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 23:45Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам