Охрид
                           
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Вила во центарот на Охрид поседува : 7 студија апартмани 2+1 22-25 м...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 авг 10:41Промовирано

НОВ трособен стан во СТРОГ ЦЕНТАР на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


77.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
78.000 €
Охрид

Станови

13 авг 06:14Промовирано

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Промовирано

Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:54Се изнајмува гарсоњера за студент

Се изнајмува гарсоњера погодна за студент(максимум двајца). Станчето ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:25  НОВ ОГЛАС

MESECNO SE IZDAVA - SEPTEMVRI DO JUNI

MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVRI DO JUNI MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVR...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:19Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:47Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:04Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:36*SAJCESKI* Nov stan vo blizina na centar

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na trosoben...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Охрид

Станови

Вчера 19:57Stan vo centar ohrid

Stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridsk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:32Se prodava južen stan

➡️Se prodava stan vo Ohrid na visoko prizemje vo nova zgrada 30 kvadr...


41.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:46Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:36Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:36Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani Tel.077 815 161


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

Se Iznajmuva( Izdava) Stan pod Kirija i na Turisti

Se iznajmuva dvosobni apartmani na turisti i Kirija isključivo do Maj...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:35Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:27Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:27Se izdava stan

Se izdava na den i na podolg period.Stanot e kompletno nov i celosno ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:50Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:17Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:46Se Iznajmuva dvosoben stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i kirija do maj/ jun novi i luksuzno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:46Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:26Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:14IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:13Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:12IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:06Se prodava stan 40m2 vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 vo Ohrid na 2 kat od vkupno 4 na Bul. Turisticka...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:54SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:44SE IZDAVA GARSONJERA VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava garsonjera vo strog centar na Ohrid, 200m do carsija i ezer...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:44Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:28IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


120 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:13СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД

Се издава апaртман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудб...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden od 18.08.2022 Godina. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:58Nov apartman, апартман, сместување

Нови апартмани за туристи на одлична локација две минути пеш од кејот...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Вчера 12:57Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Боз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:49Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:33PRODAVAM NOV STAN VO OHRID

Prodavam stan vo Ohrid na ul, Asnom karsi market Tamara, prvi kat so ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам