Охрид
                           
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ трособен стан во СТРОГ ЦЕНТАР на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


77.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
78.000 €
Охрид

Станови

13 авг 06:14Промовирано

Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Вила во центарот на Охрид поседува : 7 студија апартмани 2+1 22-25 м...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

01 авг 10:41Промовирано

Се продава двособен стан во нас.Христо Узунов

Се продава стан со 40м2 станбена површина+5м2 балкон, на приземје во ...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 10:23Промовирано

Kupuvam stan

Kupuvam stan do 40000 evra. Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 19:21Iznajmuvame Nov Dvosoben Stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva na turisti i (Kirija van sezona) nov i luksuzno opremen ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 16:33Se Iznajmuva Dvosoben Stan do Opstina Ohrid

Se iznajmuvat na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 16:33Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid Klima TV kujna kupatilo terasa masina za alist...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 15:15Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 14:58*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


58.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
65.000 €
Охрид

Станови

10 авг 14:21Stan vo Centar do Ohridaka Banka za 5 lica na prv spratt!!!

Stanot e sloboden od 16ti avgust!!!Iznajmuvam dvosoben stan zad Ohri...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 13:07Se izdava garsonjera

Se izdava golema garsonjera od 45 m2 vo centar. Ima golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:39Se izdava stan vo centar na Ohrid

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:39ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 11:04Se Izdava Nov Apartman do Ezero so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 10:17Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 авг 07:23* SAJCESKI* Familijaren Stan do Hristo Uzunov ucilisteto

Se prodava familijaren stan vo Ohrid vo ponova zgrada do ucilisteto H...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 23:17ИМПЕРИЈА – Стан 60м²

Шифра Б 110/18 Се продава нов невселуван стан со површина 60м² со р...


890 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 20:54ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

Се продава стан со површина 115м2 (дневна,кујна,трпезарија,3 спални,х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 20:54Se izdava stan

..Se izdava stan na ulica Stiv naumov (vo blizina na pazarot) na samo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:21Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:16ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 18:10Се издава стан за 2 особи ( пар)

Станот се издава за краток период слободен од 1 ви Јули Се издава ста...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 15:57**** Трособен јужен стан на ул. Партизанска 75 мкв ***

Трособен јужен стан на ул. Партизанска, на само 2 минути од охридскот...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 14:21Стан во Охрид на убава локација

Голем стан во Охрид на убаво место кај Биљанини извори, на 5 кат, со ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 14:19Lux Apartman za turisti vo strog centar 60m2

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI... Apartmanot "RISTEVSKI...


60 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Охрид

Станови

09 авг 14:06Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid, prodava stan vo Lagadin zgr...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 12:37Kamelija Trosoben Stan 79m2 vo Centar Ohridska Banka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan vo blizina na Ohridska ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 12:36Apartman na 50m do kej sloboden od 08.08.22

Izdavam apartman na 50m do kej , poseduva dve sobi .Akomodiran e za 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 11:57Stan vo Ohrid strog centar

Se izdava stan (garsonjera) vo Ohrid vo strog centar do Ohridska bank...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:33Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:19*** STAN ZA TURISTI ***

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Ra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 авг 09:15НОВ стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


70.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 22:37ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра А 34/7 Се продава нов невселуван стан (гарсоњера) со површи...


36.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро. Површ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 20:13СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:46Se izdava stan vo centarot na Ohrid, na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 18:12Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 15:28***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен северозападен стан 64 мкв

Трособен стан во Охрид, урбана заедница 8ми Септември. Површина: 64 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:50*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 авг 11:49Страна 5 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам