216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone Xs kako nov 112233

tel e kako nov proverka po vasha zelba bez nikakvo ostetuvanje


1 €
или предлог цена
Денес 03:14Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:45Samsung S9

Se prodavam Samsung S9 bez gremnatinka,kako nov Kontakt tel.—0703913...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16LG VELVET LTE

LG VELVET SO ANDROID 12 KORISTEN,ODLICNO SOCUVAN RABOTI NA SITE MREZI...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

A72 garancija

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originaln...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59Samsung S22

Bela i crna boja, novi nekoristeni. Duos, dual sim.


730 €
или предлог цена
Вчера 13:00Samsung A7

.


100 €
или предлог цена
Вчера 11:25  НОВ ОГЛАС

POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 06:42SAMSUNG GALAXY A13 NOV

SAMSUNG GALAXY A13 NOV Kupen od T Mobile so 24 meseci garancija 4 g...


200 €
или предлог цена
12 авг 19:50Samsung

Se prodavaat tel.. Samsung Note 10plus-380€ Samsung Note 4-60€ Sam...


1 €
или предлог цена
11 авг 20:26Xiaomi Redmi Note 10 5G nov

nov nekoristen. boja Graphite gray. so originalna maska i folija....


1 МКД
или предлог цена
11 авг 19:03iPhone 11 64GB

Se prodava iPhone 11 64GB, vo odlicna sostojba bez nikakvi grebnatink...


380 €
или предлог цена
11 авг 17:28Iphone SE(6-meseci)zamena za el.trotinet ili skuter

Bez niedna grepka ili mana


250 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 €
11 авг 16:51SE PRODAVA KORISTEN 2 NEDELI GARANCIJA KUPEN OD TELEKOM

Se prodava Samsung S22 5G bel. Koristen 2 nedeli kupen od Telekom so ...


45.000 МКД
или предлог цена
11 авг 16:37Iphone 8 Black

Iphone 8 Black,telefonot e vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:24Se prodava Samsung Note 8

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


12.000 МКД
или предлог цена
10 авг 21:09SAMSUNG J5 2018

Se prodava Samsung J5 2016 DUOS, od prva raka ne otvaran ne popravan...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 18:02Iphone 8 Plus

64gb 8plus Gold Bez mani


12.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:37Se prodava Oneplus 3 so 6gb RAM i 64gb ROM Snapdragon 820

Telefonot e vo odlicna sostojba. https://m.gsmarena.com/oneplus_3-799...


5.000 МКД
или предлог цена
10 авг 07:27Se prodava samsung s9duos

Vo odlicna sostojba.So dve karticki.


10.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:26Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
08 авг 02:19Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
08 авг 02:18Motorola Moto G10

Telefonot e sosema nov so garancija 2 godini od Neptun. Kupen 04....


6.800 МКД
или предлог цена
07 авг 15:56Iphone 12 128GB

Prodavam iphone 12 crna boja 128 gb 95%baterija Face id true tone


550 €
или предлог цена
07 авг 04:27Iphone 12 pro ekstra socuvan

Prodavam iphone 12 pro prva raka. Ja poseduvam originalnata kutija i ...


690 €
или предлог цена
06 авг 13:39IPHONE 11 PRO 256 GB neverlock

Iphonot e prekrasno socuvan, so zastita na ekranot, nikogas ne e otva...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
499 €
06 авг 12:18Iphon 8 kako nov

tel e kako nov


1 €
или предлог цена
06 авг 03:13Iphone SE 2020 128GB

Se prodava Iphone SE 2020 128GB kupen od A1 Maj 2021 mali znaci na ...


200 €
или предлог цена
05 авг 11:12S3

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska. Stakloto...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Nov S21 fe 5g

Ne e otvoren , a1 garancina


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
04 авг 19:43Se prodava Oneplus 7T 8GB RAM 128GB ROM

Odlicna sostojba, kupen od Amerika komplet. Mozna e i zamena za sams...


280 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
350 €
04 авг 16:15Se prodava Iphone 7 Plus!!

Se prodava Iphone 7 plus. Bez grepka mnogu socuvan. Nova originalna ...


7.500 МКД
или предлог цена
04 авг 11:15IPhone 8 64GB Neverlock

IPhone 8 64GB Neverlock Vo odlicna sostojba


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
04 авг 07:58Samsung Galaxy A03 NOV

Samsung Galaxy A03 NOV Zemen od A1 so 24 Meseci Garancija


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
04 авг 07:56Samsung Galaxy Ace 4

Марка: Samsung Модел: Galaxy Ace 4 Боја: Black Интерна меморија...


1.900 МКД
или предлог цена
02 авг 13:04HONOR 8 S

Telefonot e mnogu socuan isklucivo koristen so zastititna maska.


4.500 МКД
или предлог цена
02 авг 13:04Samsung

Марка: Samsung Модел: . Боја: Black Интерна меморија: до 1 GB ...


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 13:04Iphone 8

Se prodava Iphone 8


160 €
или предлог цена
02 авг 01:23Alcatel OT-E157. NOV, vo kutija!

Alcatel OT-E157 NOV. Komplet so kutija, odlicna baterija so MAKEDONS...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 17:32Ericsson W200i. Odlicno zacuvan,

Ericsson W200i Prodavam Sony Erikson (BELIOT model) vo odlicna sost...


700 МКД
или предлог цена
01 авг 17:32Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам