230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 16:59Промовирано

Samsung Galaxy S 10 e

Prodavam Samsung Galaxy S 10 e Telefonot e koristen godina i pol mn...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:13Iphone xs max kako nov moze zamena

Maksimalno socuvan bez grepka


350 €
или предлог цена
Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Lg Velvet

Lg Velvet socuvan kupen od A1 vo super kondicija bez zameni info 3897...


19.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:20Iphone 8 Black

Iphone 8 Black,telefonot ponekogas gubi mreza


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:13Se prodava Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung Galaxy S20+ (8/128GB) , EU model, nikogas ne e otvoram ni pop...


400 €
или предлог цена
Денес 15:03Samsung S10 plus 8GB RAM,512gb Memorija.

Samsung S10 plus so 8gb ram i 512gb memorija. telefonot e kako nov,be...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Денес 14:22GALAXY S8 PLUS SILVER

Bukvalno nov telefon bez nikakva grebnatinka bez nikakvi fleki na ekr...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51iPhone X 64gb neverlock

Prodavam iPhone X 64gb Bel Neverlock kupen od svejcarija licno prv so...


299 €
или предлог цена
Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

Nov A53

Se prodava bukvalno nov A53 komplet so kutija I zastitna maska, moze...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.500 МКД
Денес 09:54Samsung Z Flip 3 5G

Telefonot e nov fabrika kupen nov od telekom 12.2021 uste pod garanc...


6 €
или предлог цена
Денес 09:09SAMSUNG A32 GARANCIJA DO 7/23GOD

MOBILNIOD E ZASTITEN OD NAPRED I NAZAT SO KOMPLET KUTIJA I IMA GARANC...


1 €
или предлог цена
Денес 08:48Samsung S20 + 5G

Se prodava Samsung S20 +5G kako nov full paket neverlock raboti na si...


370 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
24.000 €
Вчера 19:42Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 16:59iPhone 12 pro max 128GB neverlock, kako nov

Iphone 12 pro max 128GB neverlock, pacific blue, prv sopstvenik, batt...


760 €
или предлог цена
Вчера 12:05UNIKAT! Sony Ericsson T20. Staklo, bez tocka na nego.

Prodavam: UNIKATEN Sony Ericsson T20e. Telefonot e vo isklucitelna s...


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 22:38Iphone 7 +(plus ) 128 gb neverlock

Mobilniot e odlicen, se kako sto treba si funkcionira, Za zamena e...


130 €
или предлог цена
28 сеп 17:20Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - FACE ID rabot...


260 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
17.000 €
28 сеп 16:08Huawie P40 pro 8/256 osteteno zadno kapace moze zamena

Se prodava Huawie P40 pro 8/256 osteteno zadno kapace moze zamena


279 €
или предлог цена
28 сеп 15:15Iphone 11 pro 64gb

Telefonot e ekstra socuvan, sve e vo red nema nikakva zabeleska. Inf...


450 €
или предлог цена
28 сеп 15:07Samsung galaxy s10+(plus)

Mobilniot e odlicno zacuvan se si raboti kako sto treba, nema ostetuv...


14.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:47Siemens MC60 retro. Komplet vo kutija.

Prodavam Siemsns MC60 eden od najubavite simens retro modeli. Kupen o...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:18Nokia 6300 PINK. Staklo bez tragi na koristenje.

NOKIA 6300 roze (pink). Vo isklucitelna sostojba pefektno zacuvan kak...


1.400 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:18Google Pixel 6 128GB

Google Pixel 6 128GB Crn/Gray Kontakt Telefon 072 258 162 ...


449 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
499 €
27 сеп 14:05IPhone 13 Pro 256GB Blue

13 pro 256gb neverlock 95% battery health Seuste pod garancija ...


899 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
27 сеп 14:02iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue Telekom Int. Garancija

Se prodava iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue kupen od Telekom, so inter...


949 €
или предлог цена
27 сеп 13:15Se prodava Xiaomi MI 10T Lite 5G 8gb Ram 128Gb Rom

Se prodava Xiaomi MI 10T Lite 5g so Kutija, silikonska maska i polnac.


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
27 сеп 12:42Redmi 10 Grey nov neodpakovan 112233

Tel e nov neodpakovan so 2 god garancija


1 €
или предлог цена
27 сеп 12:20Iphone 11 Pro Midnight Green Extra kako nov

Prodavam iphone 11 pro nisto ne e menuvano. Vo odlicna sostojba. Pomi...


500 €
или предлог цена
27 сеп 01:00iPhone XS 256gb

Telefonot raboti perfektno nikogas ne e otvoran, mozi zamena za iPhon...


21.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:47HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:32Iphone 11

telefonot e odlicno socuvan, nema nikakva mana ne e otvoran i ne e po...


420 €
или предлог цена
24 сеп 22:07iphone 13 128gb neverlock, nekoristen

Telefonot ne e uklucen, folijata e seuste na nego. Broj za informacii...


865 €
или предлог цена
22 сеп 18:44IPHONE 8 PLUS KAKO NOV FABRIKA 256 GB

KAKO NOV BEZ ZNACI NA KORISTENJE


250 €
или предлог цена
22 сеп 15:49Iphone 13 Pro Max 256GB

Telefnot e kako nov. Koristen 6meseci so zastitno staklo. Ima garanci...


1.030 €
или предлог цена
22 сеп 14:53Iphone x 64 gb odlicen

face id✅true tone❎ zamena za iphone xr


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:04Xiaomi redmi note 10pro

Xiaomi Redmi note 10 pro 6gb ..128...kamera 108mp. Video 4k Telefon...


250 €
или предлог цена
21 сеп 19:29Iphone Xs

Se prodava telefonot bez nikakvi ostetuvanja ne raboti face id


250 €
или предлог цена
19 сеп 18:23Iphone X

Iphonot e nov bez znaci na koristenje bez nikakvi ostetuvanja raboti ...


220 €
или предлог цена
19 сеп 18:14SAMSUNG J5 2018

Se prodava Samsung J5 2016 DUOS, od prva raka ne otvaran ne popravan...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:05Samsung Galaxy S8

Se prodava Samsung Galaxy S8 za delovi. Cena po dogovor. Prakjam po k...


1 €
или предлог цена
17 сеп 22:17Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам