228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 16:59Промовирано

iphone 8 TOP

Moze i zamena za iphone X ili iphone Xs so moja doplata. Kontakt 078 ...


9.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:13S3

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska. Stakloto...


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:51Prodavam Iphone XS 64gb

Prodavam Iphone XS max 64GB, vo top sostojba. Se si funkcionira face...


21.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 00:34Oneplus Nord 128gb 90Hz ekran 8gb ram

Telefonot e odlicno socuvan nikogas ne otvaran, ne popravan, bez grep...


16.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:32Honor X7

Telefonot e nov,voopsto ne e koristen.


11.000 €
или предлог цена
14 сеп 21:14Huawei p40 pro skrsen display

Prodavam huawei p40 pro skrsen display telefonot moze da se raboti so...


9.999 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:08Samsung Galaxy A53 5G (nov, nekoristen, garancija 24m)

Potpolno nov, zapakuvan i nekoristen A53 5G Black 6GB RAM i 128GB me...


18.999 МКД
или предлог цена
12 сеп 16:29Samsung Galaxy S22 Ultra (nov, nekoristen, garancija 24m)

Potpolno nov, zapakuvan i nekoristen S22 Ultra 5G White 12GB RAM i 2...


61.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:26Samsung Galaxy S22+ Black (nov, nekoristen, garancija 24m)

Prodavam potpolno nov i nekoristen S22+ vo crna boja Za EU pazar (ne...


49.999 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:05Se prodava Oneplus 7T 8GB RAM 128GB ROM

Odlicna sostojba, kupen od Amerika komplet. Mozna e i zamena za sams...


300 €
или предлог цена
11 сеп 12:13Iphone 12 MAX PRO 256G

Iphone 12 MAX PRO 256G


820 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
860 €
11 сеп 09:13Se prodava Huawei Y5 2018 Odlicen

Huawei Y5 2018, Rabori na site sim,


3.700 МКД
или предлог цена
10 сеп 13:53Apple iPhone SE (2020)

prodavam iPhone SE2 black , ima malce grebanici od koristenje bez fut...


199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200 €
09 сеп 18:11Alcatel OT-E157. NOV, vo kutija!

Alcatel OT-E157 NOV. Komplet so kutija, odlicna baterija so MAKEDONS...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:30Ericsson W200i. Odlicno zacuvan,

Ericsson W200i Prodavam Sony Erikson (BELIOT model) vo odlicna sost...


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:30Samsung

Марка: Samsung Модел: . Боја: Black Интерна меморија: до 1 GB ...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:19Samsung Galaxy Ace 4

Марка: Samsung Модел: Galaxy Ace 4 Боја: Black Интерна меморија...


1.900 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:18Iphon 8 kako nov

tel e kako nov


1 €
или предлог цена
06 сеп 01:09Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:59Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 11:04HONOR 8 S

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen so zastitno staklo i maska.


4.900 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:03Samsung Galaxy Ace 4

NETWORK Technology GSM / HSPA LAUNCH Announced 2018, June. Release...


1.900 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:03Samsung

Исправен


1.200 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:03Vodootporen telefon

Vodoodporen telefon CROSSCALL SPIDER X-1 Mnogu malku koristen Bate...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:24NokiaE50-1,NokiaE66,Nokia6303c

Telefonite se vo ispravna sostojba zaedno so se polnaci


50 €
или предлог цена
03 сеп 00:30se prodava ili zamenova ONEPLUS 9PRO za iphone12pro

telefonot e kako nov kupen od telekom


680 €
или предлог цена
01 сеп 19:29Huawei p 30 lite

Se prodava Huawei p 30 lite, selfie camerata ne raboti, cena po dogov...


1 €
или предлог цена
31 авг 22:56Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3

Novi nekoristeni Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3. Poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
25 авг 17:01Samsung S22

Bela i crna boja, novi nekoristeni. Duos, dual sim.


730 €
или предлог цена
21 авг 13:00Siemens C25 retro.

Prodavam Siemens C25 retro. Odlicen model, vo odlicna sostojba isprav...


600 МКД
или предлог цена
18 авг 13:37Samsung

Se prodavaat tel.. Samsung Note 10plus-380€ Samsung Note 4-60€ Sam...


1 €
или предлог цена
16 авг 19:54A72 garancija

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originaln...


17.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:59SE PRODAVA KORISTEN 2 NEDELI GARANCIJA KUPEN OD TELEKOM

Se prodava Samsung S22 5G bel. Koristen 2 nedeli kupen od Telekom so ...


45.000 МКД
или предлог цена
11 авг 16:37Nov S21 fe 5g

Ne e otvoren , a1 garancina


550 €
или предлог цена
04 авг 19:43IPhone 8 64GB Neverlock

IPhone 8 64GB Neverlock Vo odlicna sostojba


160 €
или предлог цена
04 авг 07:58HONOR 8 S

Telefonot e mnogu socuan isklucivo koristen so zastititna maska.


4.500 МКД
или предлог цена
02 авг 13:04Iphone 8

Se prodava Iphone 8


160 €
или предлог цена
02 авг 01:23ALCATEL NOV Baterijata trae 4-5 dena

1.ALCATEL telefonot e PRODADEN!!! 2.NOKIA 1800-telefonot e nov,mnogu ...


600 МКД
или предлог цена
31 јул 11:17Xiaomi Redmi note 9 pro

Telefonot e celo vreme koristen so zastitna maska i staklo, ja posedu...


9.000 €
или предлог цена
25 јул 20:14Samsung Note20 Ultra

Se prodava Samsung Note 20 Ultra telefonot e kako nov bez grepka za p...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:06Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам