226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 09:08Промовирано

Samsung Note20 Ultra

Se prodava Samsung Note 20 Ultra telefonot e kako nov bez grepka za p...


По Договор
или предлог цена
25 јул 13:06TESLA 3.2 LITE

Prodavam TESLA 3.2. LITE so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 15:01ACER

Prodavam ACER so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:58ALCATEL IDOL 3

Prodavam ALCATEL IDOL 3 SO NEISPRAVEN DISPLAY


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:56SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

Se prodava samsung galaxy a70 koristen kako nov bez nikakva grebnatin...


8.000 €
или предлог цена
20 јун 16:11Nov Samsung Galaxy A53 5G

Nov Samsung Galaxy A53 5G kupen od Setec pred nedela dena. 24 mesec...


21.900 МКД
или предлог цена
19 јун 23:23Apple iPhone 3GS - Neverlock Full Pakovanje - Retro

Prodavam iPhone 3GS solidno socuvan so Pakovanje , i polnac Telefon...


50 €
или предлог цена
16 јун 12:15xiaomi redmi telefon kako nov

telefonot go prodavam oti mi pratia od stranstvo iphone 8 telefonot e...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:39Samsung Galaxy A40

Se prodava Samsung Galaxy A40 telefonot e kako nov, maksimalno socuva...


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 00:16Iphone 11 pro max

Se prodava iphone 11 pro max ist kako na slikite.Mala puknatina na st...


32.500 МКД
или предлог цена
18 мај 11:40Nokia 8800 Scirocco - Black Zippo

(PRODADEN) Nokia 8800 Sirocco BlackEdition (Super Rare) Doajga So ...


200 €
или предлог цена
10 мај 08:38Samsung S21 Fe 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy S21 Fe 5G, telefonot e samo otpakovan. ...


27.500 МКД
или предлог цена
09 мај 14:40Se prodava tanet lg i mibilen samsung a7

Se prodava mobimen telefon samsung a7 so skrsen ekran i LG tab...


По Договор
или предлог цена
06 мај 20:46Apple iPhone 12 Mini 64GB - Neverlock White

PRODADEN! SOLD! PRODADEN! Se prodava iPhone 12 Mini vo perfektna sos...


450 €
или предлог цена
19 апр 15:42СЕ ПРОДАВА САМУНС А71

Se prodava Samsung A71,telefonot e kako nov, odlicno socuvan!


9.000 МКД
или предлог цена
18 апр 16:52Se rpodava Lenovo Vibe C

Koristen Lenovo Vibe C, Ne raboti kopceto za Home. https://www.gsm...


1 €
или предлог цена
07 апр 11:18Smartwatch Blackview x1 (nov) menuvam za mobillen telefon

Nov ne otpakuvan Smartwatch Blackview model x1 go menuvam za Mobilen ...


100 €
или предлог цена
04 апр 15:50Se prodava iphone 8 plus

.


300 €
или предлог цена
30 мар 20:33Iphone 8 kako nov !

Se prodava iphone 8 . Telefonot funkcionira perfektno , bez grebanica...


160 €
или предлог цена
13 мар 11:06Iphone 11pro 256GB kako nov socuvan

Telefonot e kupen pred godina i neshto exstra socuvan kako nov bateri...


600 €
или предлог цена
10 мар 01:29Redmi note 9 pro.. HITNO !!

Telefonot e staklo ,isto kako nov .. Uste 1 god pod garancija. Od prv...


9.500 МКД
или предлог цена
02 мар 02:08Iphone 12 128GB

Se prodava iphone 12 128GB,kupen e od a1,edna godina koristen 89% bat...


620 €
или предлог цена
25 фев 13:46Se prodava LG K22

Se prodava LG K22 vo odlicna sostojba na telefonot se si raboti so od...


По Договор
или предлог цена
21 фев 21:28Se prodava Apple se 2020

Treba da se smeni prednoni zadno staklo


11.000 МКД
или предлог цена
15 фев 14:06Samsung A80

Se prodava samsung galaxy a80 vo dobra sostojba za povekje info javet...


300 €
или предлог цена
15 фев 11:17HONOR 50 LITE 64MP CAM 6GB RAM

Telefonot e nov seuste pod garancija. Kamera 64MP Interna memorija ...


11.999 МКД
или предлог цена
25 јан 19:24XIAOMI MI NOTE 3

Barajte me na 078408668 Telefonot e soliden smeneta e zadnoto kapa...


6.100 МКД
или предлог цена
16 јан 09:41Samsung galaxy S10

Телефонот е користен нешто повеќе од година и е во топ состојба.


15.000 МКД
или предлог цена
04 јан 12:23Xiaomi Redmi 5A

Ispraven telefon Xiaomi Redmi Note 5A, koristen 2 godini


2.000 МКД
или предлог цена
30 дек 20:26Samsung Galaxy Ace 4

NETWORK Technology GSM / HSPA LAUNCH Announced 2018, June. Release...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 10:40MOTOROLA G 9 PLUS

Se prodava Motorola G 9 Plus Telefonot e koristen 1 mesec i e pod ...


8.000 МКД
или предлог цена
03 дек 10:57Продавам iPhone 6 со целосен сервис како нов

iPhone 6 целосно сервисиран со заштитно стакло како нов!


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 20:07iPhone 11 64gb yellow

Kako nov garancija do sedmi mesec 2023 Mozna e zamena so vasa doplat...


440 €
или предлог цена
15 ное 20:13A 20 E 5 meseci star

Prodavam skoro nov telefon samsung A20 E so garancija uste 19 meseci ...


7.300 МКД
или предлог цена
06 ное 16:45Huawei Honor 8 lite Gold

Telefonot e dobro socuvan.Bez zameni...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:40MOTOROLA ONE MACRO 4/64 GB

Telefonot e socuvan ima 3 meseci garancija,baterija super 2 dena


5.200 МКД
или предлог цена
02 ное 15:40Se prodava IPHONE

Se prodava IPHONE 7+. Ajfonot e mnogu socuvan. Odlično raboti. Ko...


12.000 €
или предлог цена
27 окт 20:44Samsung A71 extra!!!

Se prodava samsung A71 vo extra sosotja bes grebanici i ostetuvanja m...


15.300 МКД
или предлог цена
13 окт 16:52I Phone 11 Pro Max

Prodavam IPhone 11 pro max odlicno socuvan, prv gazda koristen 1,5 go...


620 €
или предлог цена
06 окт 15:08HONOR 8 S

Telefonot e odlicno socuan koristen so zastita. Kompleten so vazecka ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 окт 08:51Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам