209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 8 64gb

tell: 078391582 se prodava iphone 8 64gb neverlock truetone touch i...


8.000 МКД
или предлог цена
04 ное 20:16Se prodava Xiaomi Redmi Note 2

Vo dolicna sostojba


50 €
или предлог цена
03 ное 21:27Samsung Galaxy S21 5G

Se prodava Samsung Galaxy S21 5G So Kutija i solidno socuvan Bez ...


27.000 МКД
или предлог цена
01 ное 12:34Nokia 8800 075313030

Nokia kako nova


120 €
или предлог цена
01 ное 10:52NokiaE50-1,NokiaE66,Nokia6303c

Telefonite se vo ispravna sostojba zaedno so se polnaci


50 €
или предлог цена
31 окт 22:48Samsung Galaxy A13 NOV

Prodavam nov neotpakuvan Samsung Galaxy A13 so garancija dve godini ...


10.000 МКД
или предлог цена
31 окт 09:52IPhone 8 64gb EXTRA socuvan ..!

Prodava iphone 8 64gb extra ! Cena po dogovor Mob 077 684 217 samo...


7.300 МКД
или предлог цена
29 окт 16:59Oneplus Nord 128gb 90Hz ekran 8gb ram

Telefonot e odlicno socuvan nikogas ne otvaran, ne popravan, bez grep...


16.000 МКД
или предлог цена
23 окт 16:30iphone 8 TOP

Moze i zamena za iphone X ili iphone Xs so moja doplata. Kontakt 078 ...


8.000 МКД
или предлог цена
23 окт 16:27Iphone X

Iphone x donesen od amerika 078 226 950 Zoki


250 €
или предлог цена
18 окт 13:08Iphone 13

Donesen od amerika nov nekoristen 078 226 950 Zoki


52.000 МКД
или предлог цена
18 окт 13:04Samsung Galaxy s20 FE 128GB, 6GB ram

Prodavam Samsung galaxy s20 fe Kupen vo telekom Telefonot e vo odlicn...


320 €
или предлог цена
15 окт 14:42A72 garancija

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originaln...


17.000 МКД
или предлог цена
10 окт 00:05SE PRODAVA KORISTEN 2 NEDELI GARANCIJA KUPEN OD TELEKOM

Se prodava Samsung S22 5G bel. Koristen 2 nedeli kupen od Telekom so ...


45.000 МКД
или предлог цена
09 окт 15:24samsung

TELEFONI VO PERFEKTNA SOSTOJBA, PRV SOPSTVENIK 4000+6000+90000


19.000 МКД
или предлог цена
06 окт 12:42Samsung Galaxy S8

Se prodava Samsung Galaxy S8 za delovi. Cena po dogovor. Prakjam po k...


1 €
или предлог цена
01 окт 18:15Iphone 11 Pro Midnight Green Extra kako nov

Prodavam iphone 11 pro nisto ne e menuvano. Vo odlicna sostojba. Pomi...


500 €
или предлог цена
27 сеп 01:00Iphone Xs

Se prodava telefonot bez nikakvi ostetuvanja ne raboti face id


250 €
или предлог цена
19 сеп 18:23Iphone X

Iphonot e nov bez znaci na koristenje bez nikakvi ostetuvanja raboti ...


220 €
или предлог цена
19 сеп 18:14SAMSUNG J5 2018

Se prodava Samsung J5 2016 DUOS, od prva raka ne otvaran ne popravan...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:05Honor X7

Telefonot e nov,voopsto ne e koristen.


11.000 €
или предлог цена
14 сеп 21:14Samsung Galaxy A53 5G (nov, nekoristen, garancija 24m)

Potpolno nov, zapakuvan i nekoristen A53 5G Black 6GB RAM i 128GB me...


18.999 МКД
или предлог цена
12 сеп 16:29Samsung Galaxy S22 Ultra (nov, nekoristen, garancija 24m)

Potpolno nov, zapakuvan i nekoristen S22 Ultra 5G White 12GB RAM i 2...


61.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:26Samsung Galaxy S22+ Black (nov, nekoristen, garancija 24m)

Prodavam potpolno nov i nekoristen S22+ vo crna boja Za EU pazar (ne...


49.999 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:05se prodava ili zamenova ONEPLUS 9PRO za iphone12pro

telefonot e kako nov kupen od telekom


680 €
или предлог цена
01 сеп 19:29Huawei p 30 lite

Se prodava Huawei p 30 lite, selfie camerata ne raboti, cena po dogov...


1 €
или предлог цена
31 авг 22:56Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3

Novi nekoristeni Samsung S21 fe i Samsung Z Flip 3. Poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
25 авг 17:01Iphone 8

Se prodava Iphone 8


160 €
или предлог цена
02 авг 01:23Xiaomi Redmi note 9 pro

Telefonot e celo vreme koristen so zastitna maska i staklo, ja posedu...


9.000 €
или предлог цена
25 јул 20:14TESLA 3.2 LITE

Prodavam TESLA 3.2. LITE so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 15:01ACER

Prodavam ACER so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:58ALCATEL IDOL 3

Prodavam ALCATEL IDOL 3 SO NEISPRAVEN DISPLAY


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:56SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

Se prodava samsung galaxy a70 koristen kako nov bez nikakva grebnatin...


8.000 €
или предлог цена
20 јун 16:11Nov Samsung Galaxy A53 5G

Nov Samsung Galaxy A53 5G kupen od Setec pred nedela dena. 24 mesec...


21.900 МКД
или предлог цена
19 јун 23:23xiaomi redmi telefon kako nov

telefonot go prodavam oti mi pratia od stranstvo iphone 8 telefonot e...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:39Samsung Galaxy A40

Se prodava Samsung Galaxy A40 telefonot e kako nov, maksimalno socuva...


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 00:16Se prodava tanet lg i mibilen samsung a7

Se prodava mobimen telefon samsung a7 so skrsen ekran i LG tab...


По Договор
или предлог цена
06 мај 20:46Apple iPhone 12 Mini 64GB - Neverlock White

PRODADEN! SOLD! PRODADEN! Se prodava iPhone 12 Mini vo perfektna sos...


450 €
или предлог цена
19 апр 15:42СЕ ПРОДАВА САМУНС А71

Se prodava Samsung A71,telefonot e kako nov, odlicno socuvan!


9.000 МКД
или предлог цена
18 апр 16:52Se rpodava Lenovo Vibe C

Koristen Lenovo Vibe C, Ne raboti kopceto za Home. https://www.gsm...


1 €
или предлог цена
07 апр 11:18Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам