227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Денес 18:43Промовирано

SAMSUNG A5 2017_GOLD

SE PRODAVA SAMSUNG A5 2017 GOLD, 3G RAM/32G ROM- TELEFON E OTFOREN ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 21:24Se prodava Samsung s20

Se prodava a51 vo perfektna sostojba bez ni edna grepka so garancija ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 21:28OUKITEL K5

Продавам мобилен телефон OUKITEL K5 со оштетен дисплеј. Користен чети...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:36Iphone 8 64gb bez grepka!!

poveke info i sliki viber


220 €
или предлог цена
04 сеп 12:57Samsung s9 plus

So kutija so site mozni raboti poveke sliki viber


230 €
или предлог цена
02 сеп 12:01Prodavam

Prodavam Samsung Galaxy A9 2018 sovrseno socuvan, bez ostetuvanja, ni...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 10:49Huawei honor 7 ZA DELOVI

Huaweot e so osteten ekran, se drugo e ok, cenata e fiksna


20 €
или предлог цена
31 авг 09:41Samsung galaxy s5 neo g903 ZA DELOVI

Samsungot e so osteten ekran a se drugo si raboti OK, nova e baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
31 авг 09:41Iphone 8

Se prodava iphone 8 64gb Gold so 5D maska i polnac Moze zamena so m...


12.000 МКД
или предлог цена
27 авг 20:17Iphone 12 green kako nov 600€

Telefonot e donesen od Svajcarija neotpakovan nov.Aktiviran e ovde na...


600 €
или предлог цена
27 авг 00:46SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN


8.000 МКД
или предлог цена
30 јул 13:48Iphone 8

Zacuvan - kako nov


10.000 МКД
или предлог цена
24 јул 11:47Samsung A50

Telefonot e bez nikakva zabeleska, bez grebnatinka. Raboti perfektno ...


7.500 МКД
или предлог цена
15 јул 08:49Premnogu dobro zacuvan i odrzan

Za cena zvonete slobodno po dogovor!!!!! 078879578


По Договор
или предлог цена
09 јул 15:45Nokia N5

Prodavam Nokia N5 extra sostojba. Kristen dve godini, kupen od Vip Be...


3.200 МКД
или предлог цена
04 јул 11:05Се продава iPhone 5 одлично сочуван

Се продава iPhone 5 одлично сочуван


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 08:47Ce продава Телефонот

Телефонот е супер сочуван без ниедна мана Контакт телефон 071 961 9...


420 €
или предлог цена
13 јун 07:59Huawei Ascend Y300

Мобилниот е во одлична состојба, користен неколку месеци. Цена по до...


По Договор
или предлог цена
06 јун 23:05Huawei

Se prodava povolno INFORMACII na tel: 072205147 ALEKSANDAR 072205147...


По Договор
или предлог цена
31 мај 23:39SAMSUNG TELEFON

Se prodava tel dobro zacuvan INFORMACII NA TEL 072205147. ALEKSANDAR


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:39SERVO SPINER

Продавам нов телефон со микро димензии марка СЕРВО СПИНЕР,дуал СИМ С...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 12:19Huawei P9 Lite

Prodavam Huawei P9 Lite,funcionalen,vo ispravna sostojba,so polnac,st...


По Договор
или предлог цена
27 мај 16:30Se prodava Samsung S9 64gb za 13500den,

Se prodava Samsung S9 64gb Telefonot e socuvan i e vo odlicna sosto...


10.500 МКД
или предлог цена
12 мај 13:46Nov samsung 12 2021

Telefonot e nov zemen na pretplata od A1 koristen 2 meseci, ima 24 me...


9.000 МКД
или предлог цена
24 апр 11:51iPhone X

Telefonot e recisi nov, bez mana. Nikogas ne bil otvoren (nema promen...


330 €
или предлог цена
19 апр 11:47Alkatel onetouch

Se prodava alkatel odlicno telefonce mnogu malce koristeno pogodno za...


1.100 МКД
или предлог цена
18 апр 09:47Se prodava Huawei

Tel. Kontakt 071244007


12.000 МКД
или предлог цена
16 апр 23:02iPhone 6 plus

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na...


120 €
или предлог цена
15 апр 12:23iPhone 7 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da...


200 €
или предлог цена
09 апр 12:42Се продава Iphone

Се продава Iphone 7 добро зачуван,во одлична состојба.Со 128 GB интер...


8.000 МКД
или предлог цена
05 апр 15:58Huawei p30 lite skoro kako nov

Se prodava Huawei p30 lite 128gb skoro kako nov koristen 3 meseci so ...


7.800 МКД
или предлог цена
21 мар 12:28Honor 9C

Се продава Huawei Honor 9X ✅ 💯НОВ НЕКОРИСТЕН💯 со 24 месеци гаранци...


10.000 МКД
или предлог цена
21 фев 14:38[BEZ GREPKA] iPhone 8 - 64GB Gold

Telefonot e vo odlicna sostojba i nema nikakvi fizicki ostetuvanja. R...


230 €
или предлог цена
02 фев 13:00Sony samsung nokia alkatel 112233

Telefonite se ispravni


1 €
или предлог цена
23 јан 01:20SAMSUNG GT-5611

*** PRODADEN *** Prodavam telefon SAMSUNG mnogu malce koristen socuv...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јан 22:32Honor 8x

Bez grebnatinka, kako nov!!!


7.000 МКД
или предлог цена
23 дек 09:02Samsung a5 /samsung a5

Sochuvan maksimalno.


5.500 МКД
или предлог цена
20 дек 23:24Se prodava Hauwei Y5p

Se prodava Huawei Y5p ram 2gb vnatresna 32gb socuvan so zastitna mas...


4.500 МКД
или предлог цена
12 дек 16:21iphone xs

-telefonot e vo odlichna sostojba nov donesen od amerika odklucen na ...


550 €
или предлог цена
30 авг 17:31Iphone XS Max 512

telefonov e bez niedna grebnatinka 100% battery health


750 €
или предлог цена
26 авг 21:49Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам