210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG TELEFON

Se prodava tel dobro zacuvan INFORMACII NA TEL 072205147. ALEKSANDAR


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:39SERVO SPINER

Продавам нов телефон со микро димензии марка СЕРВО СПИНЕР,дуал СИМ С...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 12:19Huawei P9 Lite

Prodavam Huawei P9 Lite,funcionalen,vo ispravna sostojba,so polnac,st...


По Договор
или предлог цена
27 мај 16:30Se prodava Samsung S9 64gb za 13500den,

Se prodava Samsung S9 64gb Telefonot e socuvan i e vo odlicna sosto...


10.500 МКД
или предлог цена
12 мај 13:46Nov samsung 12 2021

Telefonot e nov zemen na pretplata od A1 koristen 2 meseci, ima 24 me...


9.000 МКД
или предлог цена
24 апр 11:51iPhone X

Telefonot e recisi nov, bez mana. Nikogas ne bil otvoren (nema promen...


330 €
или предлог цена
19 апр 11:47Alkatel onetouch

Se prodava alkatel odlicno telefonce mnogu malce koristeno pogodno za...


1.100 МКД
или предлог цена
18 апр 09:47Se prodava Huawei

Tel. Kontakt 071244007


12.000 МКД
или предлог цена
16 апр 23:02iPhone 6 plus

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na...


120 €
или предлог цена
15 апр 12:23iPhone 7 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da...


200 €
или предлог цена
09 апр 12:42Се продава Iphone

Се продава Iphone 7 добро зачуван,во одлична состојба.Со 128 GB интер...


8.000 МКД
или предлог цена
05 апр 15:58Huawei p30 lite skoro kako nov

Se prodava Huawei p30 lite 128gb skoro kako nov koristen 3 meseci so ...


7.800 МКД
или предлог цена
21 мар 12:28Honor 9C

Се продава Huawei Honor 9X ✅ 💯НОВ НЕКОРИСТЕН💯 со 24 месеци гаранци...


10.000 МКД
или предлог цена
21 фев 14:38[BEZ GREPKA] iPhone 8 - 64GB Gold

Telefonot e vo odlicna sostojba i nema nikakvi fizicki ostetuvanja. R...


230 €
или предлог цена
02 фев 13:00Sony samsung nokia alkatel 112233

Telefonite se ispravni


1 €
или предлог цена
23 јан 01:20SAMSUNG GT-5611

*** PRODADEN *** Prodavam telefon SAMSUNG mnogu malce koristen socuv...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јан 22:32Honor 8x

Bez grebnatinka, kako nov!!!


7.000 МКД
или предлог цена
23 дек 09:02Samsung a5 /samsung a5

Sochuvan maksimalno.


5.500 МКД
или предлог цена
20 дек 23:24Se prodava Hauwei Y5p

Se prodava Huawei Y5p ram 2gb vnatresna 32gb socuvan so zastitna mas...


4.500 МКД
или предлог цена
12 дек 16:21iphone xs

-telefonot e vo odlichna sostojba nov donesen od amerika odklucen na ...


550 €
или предлог цена
30 авг 17:31Iphone XS Max 512

telefonov e bez niedna grebnatinka 100% battery health


750 €
или предлог цена
26 авг 21:49Prodavam Iphone 7 32gb

Prodavam iphone 7 , kompletno funkcionalen so mali grebanici na kjosi...


10.500 МКД
или предлог цена
18 авг 01:46Samsung j4+

Skrsen ekran


3.000 МКД
или предлог цена
14 јун 12:50Iphone. Amerika kupen

Iphon 6 plus Vo Amerika kupen Vo odlicna sostojba


8.999 €
или предлог цена
30 мај 10:53Iphone 7+

Prodavam Iphone 7+ vo odlicna sostojba otklucen na site mrezi donesen...


300 €
или предлог цена
22 мај 13:28Huawei Y6 2019

Telefonot e kupen od a1 neodpakovan so garancija


7.000 МКД
или предлог цена
28 мар 04:13Huawei Y300 Ascend

Huawei Y300 Ascend Kako nov.


35 €
или предлог цена
19 фев 12:26Iphone 6S i Huawei P10 lite

Se prodavaat 2 telefoni: Iphone 6S Kupen vo Svedska, vo mnogu dobra ...


220 €
или предлог цена
25 дек 12:41iPhone 5s silver

Prodavam iPhone 5s donesen od germanija. kako nov e samo e izgreban o...


4.200 МКД
или предлог цена
02 дек 18:31iPhone 6 32 gb

Prodavam iPhone 6 32 gb,neverlock,kako nov bez tocka,koristen so mask...


7.400 МКД
или предлог цена
02 дек 11:08Samsung Galaxy S4

Prodavam samsung galaxy s4 vo mnogu dobra sostojba . Ramkite na telef...


4.500 МКД
или предлог цена
27 ное 11:55Продавам Huawei P9

: Екран: 5.2'' 1080x1920 pixels Главна камера: 2 x 12 MP Предна к...


7.000 МКД
или предлог цена
23 ное 15:11***NOV NEOTPAKUAN*** Huawei Honor 8S - 2 godini garancija

**** NOV NEOTPAKUVAN *** ****** Huawei Honor 8s ******* CENA : 68...


6.800 МКД
или предлог цена
13 ное 21:56iphone 5s

telefonot nema mana staklo e ni grepka ni nis 5 maski ima so nego


6.000 €
или предлог цена
15 окт 22:01Iphone 7 Plus 256 GB

Se prodava iphone 7 plus 256 GB


400 €
или предлог цена
26 сеп 11:00Alcatel Pixi4 (5)

Alcatel Pixi4 (5) Kako Nov


45 €
или предлог цена
25 сеп 09:02Samsung Galaxy S6 32GB TOP SOSTOJBA zamen za IPHONE

Se prodava Samsung Galaxy S6 Gold Platium 32GB so 3GB ram MAX ZACUVAN...


1 €
или предлог цена
25 сеп 00:56Huawei Nova Smart

Се продава Huawei Nova Smart со гаранција уште еден месец ( до 25ти О...


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:45Prodavam Microsoft Lumia 640 Lte

Prodavam odlicno socuvan mobilen Microsoft Lumia 640 lte 075486805


60 €
или предлог цена
19 сеп 07:33Iphone 7 - 256 GB ***ITNO****

Telefonot e vo odlicna sostojba. Raboti kako nov bez grebnatinka. Doa...


300 €
или предлог цена
03 сеп 00:39Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам