Кичево
                   
772 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:25CHEVROLET SPARK 1.2 LS+

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+, 82 KS., 2011 GOD, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:15  НОВ ОГЛАС

Mercedes E350 CDI 4X4 air matik kako nov ot CH

Mercedes E350 4X4 plus air matik so golema navigacija kamera greaci n...


15.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:59  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:17BMW 525d

Za podetalni info: kontaktirajte


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:15  НОВ ОГЛАС

Golf 5 1,9 TDI

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:56Fiat Bravo 1.6 multi jet

Fiat Bravo 2009 vo odlicna sostojba plateno se do reg


3.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:21  НОВ ОГЛАС

Golf 1.6 benzin

Golf 1.6 benzin 2004/5 registriran uvoz Shvajcarija


3.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:16  НОВ ОГЛАС

Hyundai Tucson 2.0i E Edittion Full visoka oprema

070512516 070512516 070512516 javi se Uvezan carinet registriran do...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:05BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO 2005 StarStop HeadUP

BMW ///M535d BiTURbO 272PS E60 2005 3X///M vnatre nadvor vozhnja. ...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:05Mercedes ML63 //AMG 510PS Unikkat !

Mercedesot e uvezen od shvajcaria carinet 12.000€ Registriran 02.2024...


35.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:05Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:47OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 16:39Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:05Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:05AUDI A5 3.0TDI Quattro S-Line CH

🇨🇭AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic🇨🇭 🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro...


14.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:50BMW 525d 2006

Kolata e super, servisirana na vreme bez nikakva maana, so kolata ida...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:32  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI METAN MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

HITNO HITNO HITNO SE PRODAVA ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:04BMW E46 320D

Se prodava bmw e46 320d 150 hp Za informacii na ovoj broj:070229039


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:25fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:25Jeep grand cheroke za delovi

Delovi za jeep. Skoro. Se. Shto. Vi. Treba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:14Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:10Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:10Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:10Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:09Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:03Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:36VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks vo super sostojba

vw golf v vo super sostojba e kolata se vozi sekoja den Smenet set ...


4.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.650 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:17Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 06:48LAND ROVER FREELANDER 4X4 1.8-BENZIN PLIN

Dzipot e prva boja nee sminkan,zdrav,garaziran,A-test plin,servisiran...


3.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:30Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:59Delovi za feroza mozhe I cela

Delovi za feroza,dzipot e mehanichki ispraven karoseriski se gleda na...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:59Bmw e36 316i Karavan 1998 godina

Bmw e36 316i Karavan 1998 godina ✅️Atest plin reg do 09.2023 godi...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:19  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:45AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:45Golf 5 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:59Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:50Kia picanto 2007 registrirano

Se prodava Kia Picanto od prvi gazdi so pominato 50,000 km kolata e k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:08Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам