1381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Вчера 12:14Промовирано

MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena

audi a4 cabrio 1.8t plin pod garancija do 02.24 reg do 3.2023 klim...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
25 сеп 21:26Промовирано

Mitsubishi Colt 1.1 2005 God REG KLIMA

Mitsubishi Colt 1.1 2005 God ✅Registrirano do 11 mesec ✅Klima ✅...


3.100 €
или предлог цена
Денес 04:54RENO MEGAN 1.9 DCI 2006

Reno Megan 1.9 Dci 2006 God ✅Reg do 11 mesec ✅Klima ispravna ✅Al...


2.500 €
или предлог цена
Денес 04:54Opel Meriva 1.7 CDTi 2006

Opel Meriva 1.7 CDTi 2006 🚫NEMA REG ✅Centralno ✅Atest Stakla ...


2.800 €
или предлог цена
Денес 04:54Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina ✅Registrirana do 12 mesec ✅Nov...


3.300 €
или предлог цена
Денес 04:54Pezo 308 1.6 Benzin Turbo 2008 Godina UVOZ

Pezo 308 1.6 Benzin Turbo 2008 Godina UVOZ 🇨🇭🇨🇭 🚫NEMA REG ✅...


5.300 €
или предлог цена
Денес 04:54Ford Mondeo 2.0 2008 Full Oprema BEZ CARINA

Mondeo 2.0 2008 Full Oprema BEZ CARINA🇨🇭🇨🇭 4500e Moze da se ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 04:54BMW 218d Active Tourer

BMW 218d Active Tourer 2.0-150ks Automatski menuvac so 8 brzini Regi...


15.900 €
или предлог цена
Вчера 21:22Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010/2009 2x kluca servisna kniska 210.000k...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 21:07Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 21:05SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 21:05KIA CLARUS 1.8 SLX

Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuk...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 21:04Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:04Renault Grand Scenic

Renault Grand Scenic 1.5 DCI Registracija do 06.2023 Napraven golem...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 21:03Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Вчера 20:50Renault megane 2000g 1.6 16v 107ks na delovi

Renault megane 2000g 1.6 16v 107ks na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 19:39Bmw 325ci cabrio

Bmw 325ci cabrio


5.500 €
или предлог цена
Вчера 19:39PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 19:27SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.450 €
или предлог цена
Вчера 19:27VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 19:16Opel corsa D 1,0 12 v reg do 09/23

Ekstra zacuvana kako enterier taka i nadvoresno Ekonomicno malo kolic...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 19:15Se prodava Volkswagen Tiguan 2009g

Tel. za info - 071252802 Aleksandar


1 €
или предлог цена
Вчера 19:02AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK FULL 2008 UNIKAT

Audi A3 1.9 TDI 77 kw.105 ks. vo perfektna sostojba na motor,enterier...


5.899 €
или предлог цена
Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

Opel Antara odlicna!

Se prodava Opel Antara 2008 vo odlicna sostojba, cena po dogovor, INF...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:36Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 18:31Renault Megane 1.9dci

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana cetiri novi zim...


2.350 €
или предлог цена
Вчера 18:31Fiat Punto/evo 2010g reg.do 08-23

Kolata e vo odlicna sostojba ednakvo na novo so servisna kniska dva k...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 18:31VW Volksvagen-polo 1.4 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do mart 23g.1.4 benz.55kw 2...


3.450 €
или предлог цена
Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka 4x4 kompletno ispravni ra...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Вчера 17:50VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 4.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 ...


1.100 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.400 €
Вчера 17:50Ford Transit 2.2 2007 8+1 Reg Odlicno

Ford Transit 2.2 d bez sminkanici 2007 godina vo soobrakajna 8+1 ...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Вчера 17:50Ford focus

Усисна грана форд фокус мк2 2006г tdci 80kw 109ks


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:35AUDI A3 1.9 TDI SPOTBACK FULL-NAVI,KOŽA 2008 PERFEKTNO

💥Audi A3 1.9 TDI 77 kw.105 ks. 💯% Unikat Perfektna sostojba na mot...


5.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.999 €
Вчера 17:27Honda HR-V NOVA

Se prodava Honda HR-V 1.5 , 130KC samo 25000 km ful oprema registrir...


25.800 €
или предлог цена
Вчера 16:23BMW.320.i.SO PLIN REGISTRIRAN ODLICEN 2001 KES

320.i.reg..do 0.4.2023..so plinski ured dizna sistem..2000.god u sobr...


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.200 €
Вчера 15:52BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 15:36BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Вчера 15:35VW GOLF 1.6 BENIZN+PLIN 74 KW KLIMATRONIK TOP SE ISPRAVNO

.


1.950 €
или предлог цена
Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

BMW 320 ,2008 ,automatik ,navi,PDC,xenon

BMW 320 ,2008 god ,automatik,navigacija,park senzori napred-nazad PDC...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Вчера 14:00Audi a3

Audi a3. 2.0 dizel 175hp napraven servis pred 4000km klima folii so a...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 13:29Opel Corsa 1.3 CDTI

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti od 2007 godina. 90 KS. 6 brzini. Regis...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:09Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам