1382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Mini Contryman SD All4

mini contryman 143 ks sd all4 black edition 2.0 TDI Prva regist...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:11Seat Ibica 1.4 TDI

Odlicna sostojba registrirana Zatemneti stakla 2006god Klima rabo...


3.400 €
или предлог цена
Денес 00:37Seat Ibiza 1.4 TDI

Odlicna Reg cela god Klima ispravna


3.400 €
или предлог цена
Денес 00:37BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT

-235ks -AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac) -4×4 x-drive -ST...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 22:13Opel Corsa 1.7DTI isuzu 2002g 55kw 75ks so KLIMA

Se prodava Opel Corsa 1.7DTI isuzu motor 2002god, klima, ekonomicen m...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 20:55VW-Golf 5 1.9 Tdi 2005 4 motion

Prodvam golf 5 1.9 tdi 4 motion proizveden 2005 god vo mnogu dobra s...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:43BMW 525d 2006 avtomatik top sostojba zamena

e


5.550 €
или предлог цена
Вчера 20:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava Volkswagen Tiguan 2009g

Tel. za info - 071252802 Aleksandar


1 €
или предлог цена
Вчера 19:56Audi A6 3.0 quattro

Reg do juni 2023 so zelen karton 2 para bandasi 16 i 17ki


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Вчера 19:31BMW e60 525d STAKLO!!!

Se prodava bmw e60 525d 2005g FABRIKA Odlicno socuvano bez nikakvi z...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 19:19Lada 110 1.5 Benzin 450€

Lada 110 2000 Godina 1.5 54kw Benzin Prv sopstvenik so 162.xxxKm Z...


450 €
или предлог цена
Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

Opel corsa D 1,0 12 v reg do 09/23

Ekstra zacuvana kako enterier taka i nadvoresno Ekonomicno malo kolic...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 18:25Lada Niva 1.7 97 Atest Plin Servo Reg 9.2023 Odlicna

Procotajte go oglasot ubavo i bez PRAZNI MUABETI po telefon Lada N...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.0 06/2006 (HITNO) 🇨🇭

Corsata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana redovno servisirana, so ...


2.299 €
или предлог цена
Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN

SUZUKI 1.3 BENZIN SO SERVISNA KNISKA CENA FIKSNA 900 evra Tel.078/42...


900 €
или предлог цена
Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Zastava YUGO 45 тел бр.078202977

Добро сочувано,пали вози без никакви проблеми Вртете на тел.бр.078202...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Bmw 525 facelift moze zamena za Bmw 118/120 avtomatik

Bmw 525 facelift 3.0 disel cobra menuvac Registrirano so zelen kart...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 17:01FORD FOCUS 1.8TDDI 2002

Prodavam Ford Focus 1.8 TDDI 90ks 2002 Kolata e vo dobra sostojba so...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

IBIZA 14 TDI**REG CELA god**SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 16:24IBIZA 1.4 TDI"KLIMATRONIK" ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 16:24Megane 3 coupe neuvezuvan - moze zamena

Renault megane 3 coupe 1.4 tce benzin plin 130ks, 160000 realni kilom...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 16:15PEUGEOT 207 1.6HDI 110KS

📍МАРКА : Peugeot 📍МОДЕЛ : 207 📍ГОДИНА : 2007/6 📍МОТОР : 1.6 ...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 16:05Bmw 335 D

prodavam bmw 335 d vo odlicna sostojba za poveke informacii 075 236 7...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

VW SHARAN 1.9TDI 116KS PD ODLICNO SOCUVAN BEZ MANA

VW SHARAN 1.9TDI 116KS PD MOTOR 2003 GODINA MNOGU SOCUVANA REGISTRIRA...


2.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.250 €
Вчера 14:38Audi A5 2.7 Tdi 8G Menuvac Automatic

Prodavam Audi A5 2008 God 2.7 Tdi,Automatic 8 Brzini Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 14:31BMW 118d

сервисирана, во одлична состојба


10.500 €
или предлог цена
Вчера 14:27CORSA 1.3 CDTI 2008g ECO FLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI.Eco flex 12.2008god 55kw,75ks so pomin...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 14:03Toyota Verso S 1.4 D4D-90ks-2012g-NAVI

Se prodava Toyota Verso S 1.4 D4D ,07.2012god proizveden 66kw,90ks ...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 14:03VW POLO 1.4I 16V *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW POLO 1.4I 16V OD 2003 FABRIC...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:38ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
Вчера 13:29HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA HONDA JAZZ 2 KOLATA E...


4.750 €
или предлог цена
Вчера 12:11MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


11.900 €
или предлог цена
Вчера 12:11CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008 G NOV UVOZ GERMAN

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 12:11MAZDA 6 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2014 G NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABEL...


11.950 €
или предлог цена
Вчера 12:11FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Вчера 12:11HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

EDINSTVENA VO MK UNIKATNA KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA ...


3.850 €
или предлог цена
Вчера 12:11OPEL VECTRA 1.9 CDTI FACELIFT COSMO SPORT FULL OPREMA

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ...


3.650 €
или предлог цена
Вчера 12:11CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 12:10Страна 2 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам