Подкатегорија:
                   
99 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka Rustik

Idealna ...gree zamerak


1 €
или предлог цена
06 јан 17:49Kotel za parno greenje

Kotelot e kombiniran moze na drva ,nafta,struja montiran e brener za ...


1.200 €
или предлог цена
27 дек 19:08Pecka za greenje na drva

Се продава печка за греење на дрва, користена само една сезона.


8.000 МКД
или предлог цена
26 дек 17:22Термо-печка 6-ка

Продавам термо-печка 6-ка. Нико, 070-225-046


1.500 МКД
или предлог цена
15 дек 01:03SPORET ŠPORET ШПОРЕТ METALEC

.................... ПРОДАДЕНО....................... .................


2.000 МКД
или предлог цена
08 дек 05:41Kamin od gus

Se prodava kamin od gus, koristen samo edna godina, zacuvan i skoro k...


200 €
или предлог цена
03 ное 11:17KLIMA URED OSAKA 3,5KW DO -20

PRODAVAM KLIMA URED OSAKA SO NEISPRAVNO SAKJE-PUSTA FREON, A KOMPRRSO...


150 €
или предлог цена
11 окт 10:16pecurka na plin za lokali

pecurkata e skoto nova ne e cukana ne e izgorena


6.000 МКД
или предлог цена
11 окт 09:23Sporet za parno greenje na drva

Se prodava NOV - NEKORISTEN spored za parno greennje na drva KW -...


30.000 МКД
или предлог цена
25 апр 13:10TERMO PECKA

Prodavam polovna termo pecka 2.5kw firma CER . Goran mob.tel. 075 ...


1 €
или предлог цена
12 мар 13:38TERMO PECKI

Prodavam polovni termo pecki 2.5kw i 3.5kw firma CER . Goran mob...


1 €
или предлог цена
20 јан 21:32Се продава камин РУСТИК

Се продава камин рустик користен малку време, црна боја, лесен за одр...


15.000 МКД
или предлог цена
25 дек 13:23PECKA CENTRAL 23 I SPNY XPERIA XA

Pecka central 23 za 100 kvadrata komplet so pumpa i enkspanzija na dr...


300 €
или предлог цена
08 дек 13:00Alfa Plam Rustik

Alfa Plam Rustik so kotel na parno Komplet so pumpa i ekspazija Ko...


18.000 МКД
или предлог цена
25 ное 16:08Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет (калорекс) на дрва, во одлична состојба. Цена по дог...


100 €
или предлог цена
24 окт 20:49Se prodava sporet na drva !

Se prodava sporet na drva ! Za povise info barajte me na tel. T...


11.000 МКД
или предлог цена
17 окт 12:05Termo pecka 6kw

Se pridava termo pecka 6kw vo ispravna sostojba.Za poveke informacii ...


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 19:32Toplovoden Kotel 40kw

Toplovoden Kotel 40kw na drva i kumur so kompletno izlezni priklucoci...


1 €
или предлог цена
30 авг 20:47KLIMA UREDI MAX 3'5kw

Klima uredi max 3.5kw 14.990 MAX 5.8Kw 24.990den


14.990 МКД
или предлог цена
10 авг 14:00Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам