629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија

Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија, веднаш до с...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 07:01Промовирано

Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Baram stan za kupuvanje. Kerkoj banese per te blere.

Baram stan za kupuvanje so tri ili cetri sobi. po moznost stanot da e...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 00:05vo cair se izdava prazen stan

se izdava prazen stan od 55 metri kvadratni na podolg vremenski perio...


180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 23:04Kuca vo Cair karsi americka ambasada

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:44Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:55Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


46.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:55Se prodava NOV Stan 101 m2 CAIR

Se prodava stan Vo Skopje CAIR (karsi VIVA FEESH) STANOT E NA 7 SPRA...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:37Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија

Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија, веднаш до с...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Ednosoben stan

Ednosoben stan vo Cair vo odlicna lokacija, pozadi anhoch (Komodita) ...


34.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:46Stan vo Cair

Se prodava stan so parno na Djon Kenedi kaj zeginot. Telefon za konta...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:18Се продава стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на убава локација,на ул.Џон Кенеди на приземј...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 19:53Се продава стан во Чаир, блиску до Центарот на Скопје

Се продава релативно нов стан во Чаир, многу блиску до центарот на Ск...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 16:03Niva vo K.Palanka

Povolno niva vo s.Psaca K.Palanka .Na mirno mesto i vo okolina veke s...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 15:49Se prodava stan vo Cair Shitet banes ne Çair Qair Чаир

se prodava stan vo Cair na 2 sprat vednas do dzamijata stanot e reno...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 13:20НОВИ СТАНОВИ ВО ЧАИР - 58м2 - 64м2

Компас Недвижности Ви нуди нови станови во градба на одлична локација...


950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 12:05СЕ ПРОДАВА СТАН КАЈ ПЛАСТИЧАРСКАТА УЛИЦА

Се продава нов стан кај Пластичарската улица од 80,83м2 на 4 кат со ...


70.110 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 10:58Ipet shtëpi me qira ne Qendër të Shkupit (Karadak Mahall)

Ipet shtëpi me qira ne Qendër të Shkupit (Karadak Mahall) përball RT...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

17 авг 10:36Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 10:21Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 07:01Se izdav stan vo vero cair

Se izdava stan vo zgradata vero cair stanot e kompletno namesten zgra...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 00:02Plac vo Volkovo

Се продава плац во Волково Плацот се наоѓа на улица бр.100, спроти ст...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 21:27Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

16 авг 16:26Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 авг 16:20cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 73m2, dvorno mesto 337m2..se vkupno 410m2 Kukata se naog...


195.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
200.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 авг 13:58Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 авг 17:42Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 авг 17:38Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 авг 16:28PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


18.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

15 авг 10:33se prodava stan cair-butel2

stan 32+3 balkon+ 5 podrum na 5 kat od 6 ima lift parno parking imote...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 авг 10:00СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 22:27Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan, so klima ured mas...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 20:55Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2- ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 20:33Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 17:24Namesten dvosoben stan na ulica Dzon Kenedi

Stanot e ekstra socuvan so imoten list delumno renoviran


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 12:19Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 06:44Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 03:40PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA

stanot e visoko prizemje mnogu dobri zgradi so parking mesta so d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 16:55PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR

STANOT E KOMPLET SO MEBEL KUINA NOVA SO SITE ELEMENTI VGRADENI - KU...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 16:54Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 15:14Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 11:22Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам