629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan od 89m2 vo Cair

ш.Џ0008 * Се продава стан од 89м2 во Чаир. Станот е на 2-ри спрат и ...


89.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 17:21Dvosoben stan vo Princ Makret zgradata 62m2

Se prodava stan vo topansko pole vo princ market zgradata. 62m2 + 8m2...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 17:00Stan vo Cair 155m2

ш.Н3309 Се продава дуплекс во близина на новата џамија во Чаир. Ста...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:58Stan od 100m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0007 * Се продава стан 100 m2 во Топанско поле. Станот е на 5-ти ...


76.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:54Stan 125m2 vo Cair kaj Vero marketot

ш.Џ0006 * Се продава реновиран опремен стан од 125м2 во Чаир кај Веро...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:38Stan od 90m2 vo Topnasko Pole

Ш.Џ0004 * Стан од 90м2 со три спални се продава во Топанско Поле . С...


76.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:27Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair od 81m2 bez terasa. i garaza /podrum 21m2 spr...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:02Se prodava stan vo Cair 56m2

ш.Џ0074 * Се продава стан во Чаир од 56м2 во близина на Битпазар. Ст...


71.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 15:59stan vo cair

Prodavam ili izdavam stan vo cair, dosoben prosiren komletno renovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 11:44Shes shtëpi në Serov

Shite shtëpi në Serov


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јул 07:50Stan od 64m2 vo Skopje – Čair

Se prodava stan od 64m2 vo Skopje – Čair. 🏢Stanot se naoǵa na 5...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јул 13:33Se izdavat dva objekta po 17m2 vo Topansko Pole

Se izdavat dva objekta po 17m2 (renovirani vo 2021 god.) Cena za dv...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 јул 12:57baram stan pod kirija opstina cair

baram stan pod kirija opstina cair novogradba 076306060


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 јул 20:31Se prodava stan vo Cair

ш.Џ0073 * Се продава стан во Чаир од 82,91м2. Станот е на 4-ти спрат...


63.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 јул 18:00Nov stan od 51m2 vo Cair

Ш.Џ0003 * Стан од 51м2 со една спална соба се продава во Чаир. Стано...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јул 14:09Се продава стан 72м2 во Чаир

Се продава стан од 72м2 во Чаир. Станот располага со 1 спална, 1 соба...


58.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јул 12:16Se prodava stan vo Cair - 99m²

Se prodava stan vo Cair so imoten list 92m² + 7m² tarasa. 4-ti sprat....


720 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 21:49Se prodava stan 70+32m2 vo Cair, Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair. _________...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 18:11Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7021 Се продава стан во Топанско поле во близина на трговскиот ...


56.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 17:01Dupleks od 164m2 vo Cair

ш.Џ0001-Се продава дуплекс стан во Чаир комплетно наместен со станбен...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 15:33Se prodava kukja od 115m2 vo Caircanka

ш.Џ0071 * Се продава куќа од 115м2 во Чаирчанка. Куќата е на два спр...


105.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 јул 15:16Se prodava stan od 62m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0069 * Се продава стан во Топанско поле од 62м2. Станот е на 8-ми...


49.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 14:57Prodavam 2 kuki ODVOENI SO ODVOEN SAAT ZA STRUJA I VLEZ

Prodavam 2 kuki so ODVOEN SAAT ZA,struja i ODVOENI vlezovi Cena po d...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

17 јул 23:10Se prodava stan vo CAIR

Se Prodava Stan vo Cair 61m2 Ulica: Cvetan Dimov 96-3/2 Tel: 070-564-...


111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 јул 18:00PRODAVAM NOV STAN 77m2

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR, 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat (me i...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 јул 10:28Prodavam Trosoben Stan 65 M2 so divorce vo Cair

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Teresa! Dvor! ...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јул 15:13SE PRODAVA NOV GOTOV STAN VO CAIR 54m2

Se prodava stan od 54m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јул 11:08SE IZDAVA DUKJAN U GLAVNA ULICA CAIR

se izdava dukjan u GLAVNA ULICA CAAIR Karsi teteks i marfi u cair...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

11 јул 12:20Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 јул 23:30Se Izdava Stan Vo Topansko Pole 65m2

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 21:01Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Se prodava stan kaj plasticarska kaj magacinot Horoz, kompleten names...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 18:28Се продава луксузно наместен стан во Чаир 92м2

Ш.УА11 Се продава луксузно наместен стан од 92м2 во Чаир на улица Ла...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 13:38Се продава куќа во топанско поле

Се продава куќа во топанско поле -станбен простор 190м2 -подрум 90м...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 јул 12:35Стан до Тц Мавровка

Се продава наместен стан на приземје, во зграда до Трговски центар Ма...


119.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:48Се продава стан на Џон Кенеди

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум. Станот има две спални...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:30Стан со дуќан во Чаир со вкупна површина од 79м2

ш.УА10 Се продава стан во населба Чаир од 51м2 и 28м2 дуќан кој се н...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:15Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 15:21Се продава реновиран стан од 125м2 во Чаир

Ш.УА2 Се продава реновиран стан од 125м2 во населба Чаир. Станот рас...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Се продава стан 51м2 во Чаир карши породилно

ш.УА3 Се продава стан од 51м2 во населба Чаир. Станот се наоѓа во зг...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Се продава стан од 100м2 во Топанско поле

Ш.УА6 Се продава голем стан од 100м2 + 10м2 подрум во Топанско поле ...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам