629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 12:59Se prodava stan vo Cair

Шифра 7018 Се продава гарсоњера во Чаир кај О.У. Васил Главинов , 25м...


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 мај 16:27Prod.dvosoben stan.62m2.4 sprat.skopje sever.

Stanot e 62 m2.4 sprat.podrum 4m2.ima I dva balkona odkade na edniot ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 мај 14:57Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 22:52Се издава стан во Чаир

izdavam namesten stan 45 m2 prv kat O7O 530 589


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 09:52Stan vo stara carsija plostad skenderbeg

Stan do hotel dekoka


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мај 13:00УРБАН ЛИВИНГ продава дуќан во Чаир

Се продава и/или изнајмува убав деловен простор - дуќан 170м2 на екск...


306.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 мај 18:46Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 мај 12:32Kukja- Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2 ul.Jajce br...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 мај 12:32Se prodava stan vo Topansko pole

Се продава стан во Топанско поле кај трговскиот 67м2-58м2 стамбена по...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 апр 18:45Se prodava Golem Stan za extra cena

Stanot e 127m2 i 8m2 podrum, Se naoga na dobra lokacija vo Topansko P...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 апр 20:25Dukan ili kancelarija vo TOP lokacija!

Dukanot e pogoden za firmi i kancelarii.Se naoga vo centarot na Cair ...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

16 апр 18:25СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПОШТАТА СЕ ПРОДАВА 2 СОБЕН СТАН СО К...


43.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 апр 11:54Plac vo novata planska naselba vo s.Rzanicino

Se prodava plac od 600 m.kvadratni vo najubavoto mesto vo novata plan...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 00:48mavrovka.prizemlje

dukjan 31m2,na najubavo mesto vo mavrovka ...


89.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

13 апр 15:32Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market

Se prodava kuka vo nas Çair pozadi kiper market od 60m. So kompletna ...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 апр 14:10Izrabotka na kolibi i moderni vikend kukji

Komplet so enterier i sanitarija.


2.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Викенд куќи

12 апр 08:44Стан во Чаир (100м2) - супер локација!

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion. Banesa është 98m...


999.999.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 апр 23:18SE IZNAJMUVA STAN VO TOPANSKO POLE NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZNAJMUVA STAN VO TOANSKO POLE KAJ BAZARO NA ODLICNA LOKACIJA STAN...


1.233 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 апр 17:01Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo cair cena po dogovori.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 22:05Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 17:27Prodavame 2-soben stan od 53m2 vo Cair

Prodavame 2-soben (polunamesten) stan od 53m2 vo Cair, fasadna cigla ...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 11:52Se prodava stan vo Skopje Sever

Шифра 7010 Се продава стан во Скопје Север во близина на школото Зефљ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мар 16:44atraktiven stan blizu univerzitet

se prodava stan vo blizina na balkanski univerzitet ,mnogu dobar i mn...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 12:39Se izdava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se izdava dvosoben Stan vo Topansko Pole na ulica Metodija Mitevski n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 15:07Se prodava stan

Se prodava stan vo Cair 64 m2(prosiren so nadvoresen del ,legalizira...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 22:35kupuvam stan u skopje sever

kupuvam stan u skopje sever ednosoben ili dvosoben na prizemje prvi s...


111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мар 05:49Jepet banes me qira 40m2

Jepet banesë me qira prej 40 m2, në xhon kenedi te IMOBILIA. Banesa p...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 16:44Apartamente Plasticarska

Shitje e apartamenteve në objekt banesor Pr. 4. pk. në komunën e Çair...


170.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 14:45Dukani/Delovni Objekti - Plasticarska

Shiten 2 lokale afariste 133 m2 dhe 126 m2 në rrugën Prohor Pcinski t...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 мар 14:45Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair Blisku do prodavnicata za delovi Auto Lider


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 19:46Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7013 Се продава гарсоњера 32м2 во Топанско поле во близина на Р...


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 11:12izdavam namesten stan vo cair 45 m2 prv kat

Ful namesten stan vo cair. Top lokacija. Ima i parking.


160 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 мар 22:49PRODAVAM 3 NOVI STANOVI 1- 48m2, 2-76m2

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR, 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 09:52Издавам стан

Издавам 70 м2 стан во Топанско Поле, на први спрат. тел. 075 866 206


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 16:59Se bara stan za kupuvanje

Se kupuva stan od 80 kuadrat i nagore naselba cair topansko pole skop...


11.111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 06:23Se prdava stan vo Skopje Sever

Шфра 7010 Се продава сан во Скопје Север кај училиштето Зефљуш Марку,...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 11:00Se izdava namesten stan vo topansko pole

Se izdava namesten stan vo topansko pole sproti balkan university


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 22:12Se prodava stan vo Cair

Шифра 7001 Се продава стан во Чаир кај училиштето Васил Главинов 65м2...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мар 15:37Se prodava stan vo Skopje Sever

Шифра 7000 Се продава стан во Скопје Север кај Кам маркет, 77м2 со 2 ...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мар 15:04Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам