Чаир
                           
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Skopje Sever

Trosoben stan vo Skopje sever, renoviran na 4-ti kat. Stanot ima dve...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Stanot e nov

Stanot se naoga odma na sprotivnata strana na balkan university


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 14:14Промовирано

Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Промовирано

se prodava stan cair-butel2

stan 32+3 balkon+ 5 podrum na 5 kat od 6 ima lift parno parking imote...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 09:30PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA

stanot e visoko prizemje mnogu dobri zgradi so parking mesta so d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 20:45Stan vo blizina na Vero Cair

Shitet banes në afërsi të Vero Cair. Banesa është e renovuar ka orar ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:38Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:30Se prodava stan vo Skopje Sever

Trosoben stan vo Skopje sever, renoviran na 4-ti kat. Stanot ima dve...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:33Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:43Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit

Shitet banesë afër Qendrës së Shkupit, më sakt në hyrje të Çairit, pë...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:28Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:39Banese njedhomeshe ne Cair / Ednosoben stan vo Cair

Urgjent shitet banese ne zemer te Cairit me sakte mbrapa Comodita Hom...


32.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 €
Чаир / Скопје

Станови

24 сеп 21:12SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M

SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M NA 1 STAN....ZA POVEKE INFORMACI JAVITE S...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 21:20Prodavam stan vo Cair

Prodavam stan vo Cair blizu restoran Biznis, Cena po dogovor


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
42.000 €
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 19:56Se izdava stan cair prizemje

IZDAVAM STAN PRIZEMJE 070782403


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 13:29Prodavam stanovi ili cela zgrada

Se prodava cela grada so 6 stana so 131 m3 so imotni listovi blizu b...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 20:55STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks kaj parkot u cair ➡️➡️➡️➡️ 070...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 14:29Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 12:46Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 12:29Izdavam stan Topansko

Izdavam renoviran 3 soben namesten stan kaj Balkanski Univerzitet. K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 20:43Izdavam stan vo Topansko pole

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, kaj novata xhami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 20:43Izdavam stan kaj Balkanski Univerzitet-Topansko

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, vo blizina na Ba...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 20:43Stanot e nov

Stanot se naoga odma na sprotivnata strana na balkan university


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 14:14Topansko, Cair Se prodava odlicen stan

Se prodava stan vo topansko pole , namesten so se inventar kujna spal...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 07:36Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 21:16Se prodava Stan vo Skopje -Sever

Se prodava stan,po cena:950eu za 1m2,vo Skopje -Sever, do srednoto uc...


950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
960 €
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 20:49Se izdava stan pod kirija

Se izdava namesten stan pod kirija , dvosoben so dobri uslovi za zive...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 17:34Stan vo Topansko

Se prodava stan 30.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj....


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Proda.stan 43 m2 na top lokac.centar,mavrovka,carsija.

Stanot se prodava namesten,se naoga na top lokacija na sama skopska c...


1.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 10:01Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


46.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 10:01Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 19:19Stan vo Cair

Se prodava stan so parno na Djon Kenedi kaj zeginot. Telefon za konta...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 17:03Se prodava nov nenamesten stan 117m² - Sever (Cair)

Se prodava nov, nenamesten stan poseduva 3 sobi (1 detska, 2spalni so...


105.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 16:44stan vo xhon kenedi

45 kwadrat 2 sobi sallon kuhina wc Plus podrum 1 parking mesto 3 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 сеп 11:53Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 13:56Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ...


1.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 10:19Star stan vo Cair

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиник...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 сеп 13:06Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


105.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 сеп 19:33Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 сеп 11:44Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам