Чаир
                           
452 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија

Се изнајмува двособен, реновиран стан од 64m2 во Чаршија, веднаш до с...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se Izdava Stan Vo Topansko Pole 65m2

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 21:01Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Se prodava stan kaj plasticarska kaj magacinot Horoz, kompleten names...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 18:28Се продава луксузно наместен стан во Чаир 92м2

Ш.УА11 Се продава луксузно наместен стан од 92м2 во Чаир на улица Ла...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 13:38Стан до Тц Мавровка

Се продава наместен стан на приземје, во зграда до Трговски центар Ма...


119.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:48Се продава стан на Џон Кенеди

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум. Станот има две спални...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:30Стан со дуќан во Чаир со вкупна површина од 79м2

ш.УА10 Се продава стан во населба Чаир од 51м2 и 28м2 дуќан кој се н...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:15Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 15:21Се продава реновиран стан од 125м2 во Чаир

Ш.УА2 Се продава реновиран стан од 125м2 во населба Чаир. Станот рас...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Се продава стан 51м2 во Чаир карши породилно

ш.УА3 Се продава стан од 51м2 во населба Чаир. Станот се наоѓа во зг...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Се продава стан од 100м2 во Топанско поле

Ш.УА6 Се продава голем стан од 100м2 + 10м2 подрум во Топанско поле ...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:54Се продава наместен стан во Чаир 37м2

Ш.УА9 Се продава наместен стан во Чаир 37м2 во близина на основното ...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јул 11:53Се продава стан 70м2 во близина на Битпазар

ш.УА5 Се продава наместен стан од 70м2 во близина на Битпазар. Стано...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јул 13:04Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јул 10:51Nov stan Banes e re

NË FUSH TOPAN SHKUP PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT Nov Stan vo Topa...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јул 23:33Продавам стан во Топанско поле

Продавам стан во Топанско Поле. Можна замена за соодветен во Аеродром.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 23:12Stan 90m2 + garaza 27m2

Se prodava stan 90m2 na 8 kat vo Cair + garaza od 27 m2. Stanot ima d...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 22:34Се продава стан во Топанско Поле

Се Продава Стан во Топанско Поле, на улица Џон Кенеди. Станот е 43 ...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 јун 23:26Se izdava stan vo Cair Çair Чаир od Septemvri

banesa eshte e lire prej muajit shtator


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јун 18:30URBAN LIVING prodava stan vo Topansko Pole

URBAN LIVING prodava stan na prizemje so moznost za dogradba so kvadr...


49.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 јун 21:36SE prodava stan vo Topansko Pole

Agencija prodava stan vo Topansko pole vo blizina na gradinka. Stano...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јун 22:02Jeoet me qera në xhon Kenedi

Jepet banesë një dhomshe me qira në rrugën Xhon Kenedi në Çair ne Shk...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 јун 14:42Baram stan pod kirija. Cair/Topansko pole/Skopje Sever/Butel

Se bara pristojno opremem stan pod kirija za podolg vremenski period ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јун 20:34Apartment for Selling on John Kenedy/Se prodava stan vo Cair

Armagedon Capital is selling an apartment in Cair, on John Kennedy, t...


100.050 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 20:44STAN VO CAIR

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со ...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 13:00Се продава реновиран стан во Чаир на Ул.Џон Кенеди

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди. Вкупна површина 61 м2 (...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 12:40Se prodava stan vo Star CAIR na Jaja Pasha

Se prodava stan vo Star Cair na Jaja Pasa od 46m2 + 6m2 podrum so: -...


28.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 јун 14:46Se prodava stan vo cair so vkupna povrsina od 77m2

se prodava trosoben stan, lociran na 4 kat na top lokacija vo cair. B...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 14:37Stan na Dzon Kenedi

Se prodava Stan 85 kvadrati na 8mi sprat polunamesten Povekje info n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 20:37Shitet banesa 73 m2 ne rugen serava afer pllacit pashtrik

Shitet banesa 73 m2 komplet e regullume me mobilje komuna cair ne rug...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 13:50Luksuzno opremen stan vo Centar / Banes Luksoze ne qender

Renoviran stan vo 2016, vo stara jaka gradba - voeni zgradi (go prezi...


1.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 19:34Novogradba stan vo skopje na 1 kat

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje na ulica Prohor P...


49.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 19:50Se izdava pot kira stanot vo cair blizu opstinata cair

Stanot e namesten so mebel samo seriozni luge kiriat treba da se plat...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 20:15Se izdava stan vo topansko pole

Izdavan trosoben stan vo topansko pole renoviran na prv kat Cenata e...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 мај 22:28Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мај 18:32Star stan vo Cair

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиник...


79.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 мај 20:31Se prodava stan

Stanot e vo odlicna sostojba, se naogja vo topansko pole. Za povekje...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 15:28Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje

Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje.Novo namesten;Dnevna so k...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 14:33Topansko pole

Shitet banes ne Fushe Topane , komplet e veshur super e renovuar B...


66.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
70.000 €
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 18:21Se prodava stan vo Cair

Шифра 7018 Се продава гарсоњера во Чаир кај О.У. Васил Главинов , 25м...


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 мај 16:27Prod.dvosoben stan.62m2.4 sprat.skopje sever.

Stanot e 62 m2.4 sprat.podrum 4m2.ima I dva balkona odkade na edniot ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 мај 14:57Страна 3 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам