Чаир
                           
431 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН ВО ЧАИР 650 evra m2 ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА

Се продава стан со одличен распоред две соби голема дневна со терпеза...


650 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Stanot e nov

Stanot se naoga odma na sprotivnata strana na balkan university


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 14:14Промовирано

Stan vo semejna zgrada vo Cair

Se prodava stan vo semejna zgrada, na 1 sprat, vo Cair, pozadi Teteks...


95.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 дек 08:13Se prodava nov stan 118 m2 - 640 € m2 so Imoten List

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


640 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 дек 01:39Куќа под ќирија

Се издава спрат од куќа во населба Дуќанѓик, на само една улица одаче...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 22:17ITNO SE PRODAVA ODLICEN DVOIPOSOBEN STAN VO CAIR

Итно се продава екстра поволен конфорен двоипособен стан во општина ч...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 17:45Се продава двособен стан *42м2* - карши Автолидер

Итно се продава двособен стан од 42м2, спроти Автолидер на 2ри кат, с...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 14:42Izdavam stan vo skopje topansko pole Kaj Marketot Princ

Izdavam Stan Vo Topansko Pole Cair Ul,Lazar Trpkovski kaj zgradata ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 11:27Kupuvam stan

Kupuvam stan vo Cair, Skopje Sever ili Topansko pole od 75/90m2 Kont...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 00:17CTAN VO CAIR

Stanot se iznajmuva za podolg period. Kontakt samo whatsapp 070 606 ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 14:26Se izdava stan vo skoplje sever

Se izdava stan vo skoplje sever na ul. Bosna i Hercegovina br. 10a vl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 ное 17:36Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi

Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi. 076/650-6...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 01:04УРБАН ЛИВИНГ продава стан 78м2 во Чаир

Се продава прекрасен 2,5 собен стан 78м2 на 7-ми кат (поткровје) во з...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 окт 23:53УРБАН ЛИВИНГ продава дуплекс 120м2 во Чаир

Се продава прекрасен стан дуплекс 120м2 на 3-ти кат во зграда без лиф...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 окт 21:01PRODAVAM STAN / SHITET BANESA 77m2 8 kat

SHITET 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 8 kat PRODAVAM 77m2 stan so ed...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 окт 14:29Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole moznost za dupleks

Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole na mirna lokacija. Eden e na ...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 окт 14:29Stan hitno

Se prodava stan 40 kvadrati vo Cair do nova prodavnica Prince plus ...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 14:25УРБАН ЛИВИНГ продава стан 45м2 во Топанско Поле

Се продава функционален 2-собен стан во зграда без лифт во Топанско П...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 18:24se iznajmuva stan ll-sprat 90m2

se iznajmuva stan ll-sprat 90m2 vo ulica, Xhon Kenedi 250€


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 16:33Odlicen stan vo Prince Kompleksot

Kontakt broevi : 071613823 samo na Viber 070355116


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 сеп 11:05SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA DZON KENEDI-CAIR

AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA TROSOBEN STAN NA UL DZON KENEDI,BLIZU P...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 10:33IZDAVAM STAN VO SKOPJE

SE IZDAVA STAN 120 m2, POVOLEN I ZA DELOVEN PROSTOR I ZA SEMEJSTVO NO...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 13:33Stan vo cair

60 m2 na glavna ulica sproti ramstor vo topansko pole.


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 авг 12:00Se izdava/prodava stan vo Cair

Se izdava/prodava stan vo Cair do novata dzamija.Stanot e so 2 spalni...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 15:48Menuvam stan vo Cair za k.voda

Menuvam stan vo Cair za K.Voda.Stanot e 60m i plus dogradba 36m relat...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 06:21renoviran stan na 1 kat so mnogu povolna cena

RENOVIRAN stan,na1 kat so 1 spalna,posebno kujna i trpezarija ,golema...


42.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 авг 09:41Se prodava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo Topansko pole 57 m2. Stanot ne e renoviran. Cena p...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 авг 22:57Stan

Se prodava stan od 80m2 i dvor od 50m2


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 23:50Се продава новоизграден стан во Чаир Скопје

Станот има 2 соби (спална и детска), дневна со кујна и трпезарија, 1 ...


51.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 13:00se izdava prazen stan

Se izdava prazen stan prazen


10.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 јул 18:49Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul. Dzon Kenedi.Stanot e odlicno socuvan, ...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јул 18:31Prodavam stan vo Topansko pole

Se prodava dvosoben, prosiren stan vo Topansko pole, vo zgrada od 4 s...


38.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јул 20:47Се издава стан под Кирија

Се издава стан 46м2 полунаместен на 3 спрат без лифт во Чаир карши Џ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јул 15:02Се продава комплетно реновиран стан во Чаир-Ул.Џон Кенеди

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди. Површина 51 м2 + тераси...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јул 15:01Ш.4327 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

ШИФРА - 4327 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР ОД 106 М2 НА 8 КАТ СО 3 СПАЛНИ ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 16:11iznajmuvanje

Se iznajmuva trosoben stan vo topansko pole(posledna devetka).


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 10:08Se izdava

Se izdava namesten stan


1.180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 10:16Do Mostot na Bit pazar

Se prodavat dva stana na 2 I 3 sprat. Sekoj po 132m2. Cena 900e kv. O...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 13:00Стан во Џон Кенеди

Станот се наоѓа во улицата Џон Кенеди близу до автобуската станица на...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јун 22:27Novi stanovi

Se prodavaat stanovi vednas do školoto Tefejuz ,63m2,68m2,84m2,88m2 s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 22:3554m2 stan vo Topansko Pole

Stan 54m2, na odlična lokacija, kompletno namesten.Informacii na tel ...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 22:00Novi stanovi vo Cair

Novi stanovi vo Cair, 74m2 so dve spalni na 3 kat i 8 kat, 48m2 so ed...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јун 16:39Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам