Неготино
                   
367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena

Направен голем сервис пред 1000км Сменета цела предница пред 3000км ...


8.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.999 €
Неготино

Автомобили

Денес 17:27Промовирано

TOYOTA COROLA

Prodavam Toyota corola kupena vo Toyota Skopje prv sopstevnik ,kola...


3.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Неготино

Автомобили

Денес 20:29Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena

Направен голем сервис пред 1000км Сменета цела предница пред 3000км ...


8.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.999 €
Неготино

Автомобили

Денес 17:27Matiz so klima

Matiz so klima 2001 g. Cist benzin Registriran do 01.12.2022 Ispra...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

Se PRODAVA Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks El. Na site 4 prozorci El. Na retrovizori ...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 15:06Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvatt...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:20Passat

Passat b5 1.9 131 god 2000 so pominati 276000 cena po dogovor tel 072...


2.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

HITNO!!!! HITNO!!! SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SER...


1.111 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:16MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:51Bmw 530d

Se prodava bmw 530d vo besprekorna sostojba bez denar vlog pali vozi ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:37PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


12.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:10VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Вчера 20:04Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:33Opel Meriva 1.7 cdti

77kw 2005god Oprema: KLIMATRONIC ABS AIR BAG CENTRALNO M...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:19Toyota RAV-4 2.0. 2003godina

Se prodava Toyota RAV-4 vo odlucna sostojba Mozna e zamena za VW Tou...


5.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 21:08Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potro...


850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 19:01Audi A6 2.0 170kw

kolata e maksimalno socuvana od oprema poseduva se bez niedna grepka ...


111.111 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 18:53Touran 1.9 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna mana .garazirana servisira...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 18:52Пежо 306

Се продава пежо 306. 1.9 обичен дизел. Цена 1200 €. Тел.за контакт 07...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 18:46AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO - 2008

Tel: 072/308-150 Samo za vistinski uzivateli vo komfort i eleganci...


9.990 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 13:00Renault Megane 72kw 1.9 DTI

Се продава Рено Меган 1.9 DTI 72kw. Мотор одличен со ситни каросериис...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 11:25Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 11:25Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 10:06Ford Escort

Vergla ne pale


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 авг 02:30OPEL ZAFIRA

Se prodava OPEL ZAFIRA 2006godina 1.9 150hp so sport dugme Kozni s...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 авг 22:28Seat Toledo 1.8 (90hp) / Гаражиран / Опрема

Се продава Сеат Толедо 1.8 Бензин, 89hp, 1994 година -Возилото е мак...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Неготино

Автомобили

14 авг 20:41Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

-BORD KOMPJUTER -NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS...


2.599 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 авг 19:46Mercedes ML

Mercedes ML vo odlicna sostojba,


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 авг 13:14SE PRODAVA BMW e90 320 2006!!!!!

Se prodava bmw e90 2006godina Od oprema poseduva Al.felni 17ki so ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 авг 16:40suzuki swift za delovi

se prodava komplet ili na delovi po dogovor Miki 075 293 862


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 авг 13:14Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 18:08-Renault Laguna 1.8 16V 120 PS [Benzin-Plin]- НЕУВЕЗЕНА!!

Се продава Рено (Renault) Laguna НЕУВЕЗУВАНА !!!!! во топ состојба. С...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 14:05FIAT COUPE 2.0 16v

Se prodava fiat coupe 2.0 16v 1995 Vo vozna sostojba Novi gumi Dis...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 11:12LANCIA Lybra 1.9 jtd

Lancia Lybra 1.9 jtd so najekonomicniot I najeftin za odrzuvanje moto...


1.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 €
Неготино

Автомобили

11 авг 07:47Opel Astra se prodava

Voziloto e vo odlicna sostojba Vredi da se vidi Se e ispeavno i fun...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 02:56BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 авг 01:35Reno laguna

Gumi zimski 70%


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 авг 13:43Audi a4 2.0

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 авг 12:51FORD MONDEO 2.2TDCI GHIA 06G FULL FULL FULL

Kolata e vo odlicna sostojba donesena od Sweden so vozenje servisna k...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Неготино

Автомобили

08 авг 12:39Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


10.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 авг 09:39Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 авг 23:40Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам