629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava NOV Stan 101 m2 CAIR

Se prodava stan Vo Skopje CAIR (karsi VIVA FEESH) STANOT E NA 7 SPRA...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:42Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:38Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:28Se Prodava Stan Vo Cair 69m² - Shitet Banes ne Cair 69m²

Se Prodava Stan Vo Cair , 69m² + Podrum 6m² , So Parking Prostor , Ka...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:54PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


18.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

Вчера 10:33se prodava stan cair-butel2

stan 32+3 balkon+ 5 podrum na 5 kat od 6 ima lift parno parking imote...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:00Se izdava lux stan Kompleks Princ Cair 62m2

Se izdava kompletno namesten stan vo kompleks Princ Cair 62m2 Dobro ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 00:16СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 22:27Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan, so klima ured mas...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 20:55Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2- ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 20:33Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 17:24Се продава стан во Чаир, блиску до Центарот на Скопје

Се продава релативно нов стан во Чаир, многу блиску до центарот на Ск...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 15:30Namesten dvosoben stan na ulica Dzon Kenedi

Stanot e ekstra socuvan so imoten list delumno renoviran


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 12:19Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 09:08Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 06:44Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 авг 03:40Ipen dy shtëpi me qira - Се издаваат две куќи

Ipen dy shtëpi me qira ne Qendër të Shkupit (Karadak Mahall) përball ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

13 авг 23:26Се продава стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на убава локација,на ул.Џон Кенеди на приземј...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 19:44Plac vo Volkovo

Се продава плац во Волково Плацот се наоѓа на улица бр.100, спроти ст...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 17:31PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA

stanot e visoko prizemje mnogu dobri zgradi so parking mesta so d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 16:55PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR

STANOT E KOMPLET SO MEBEL KUINA NOVA SO SITE ELEMENTI VGRADENI - KU...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 16:54Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 15:14Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

13 авг 14:04cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 73m2, dvorno mesto 337m2..se vkupno 410m2 Kukata se naog...


195.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
200.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

13 авг 13:22Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 11:22Ednosoben stan

Ednosoben stan vo Cair vo odlicna lokacija, pozadi anhoch (Komodita) ...


34.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 10:56PLAC VO KATLANOVO EXTRA LOKACIJA

Se prodava plac vo Katlanovo na mesto vikano Gorni Ogragje, so golem...


18 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 10:48Niva vo K.Palanka

Povolno niva vo s.Psaca K.Palanka .Na mirno mesto i vo okolina veke s...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 17:51Se izdava deloven prostor vo Cair

Se izdava deloven prostor vo Cair vo Hotel/Restoran Konak na glavnata...


1 €
или предлог цена
11 авг 21:01prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
11 авг 19:38Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

11 авг 19:15ME QIRA afer Hotel Arka

JEPEN ME QIRA afer Hotel Arka Minimum 1 vit marveshje kont, tel: 07...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 авг 14:32Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 авг 10:05Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 250 eur se plaqa 6...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

10 авг 12:04Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

09 авг 16:41PRODAVAM GARAZHA VO CAIR

PRODAVAM GARAZHA VO CAIR,UL,KRSTE ARSENOV,MOZHE DASE KORISTI I KAKO M...


9.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

09 авг 13:51Se prodava plac vo Ilinden

Se prodava plac vo opatina kadino naselba ilinden Itno


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 13:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

09 авг 11:23Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам