Чаир
                           
375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 79m2 vo Skopje Sever

ш.1274 Се продава стан од 79м2 во Скопје Север. Станот располага с...


70.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 11:01topansko pole

Se izdava prazen stan do balkan universitet


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 10:16SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M

SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M NA 1 STAN....ZA POVEKE INFORMACI JAVITE S...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 21:20Prodavam stanovi ili cela zgrada

Se prodava cela grada so 6 stana so 131 m3 so imotni listovi blizu b...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 20:55Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 21:16Stan vo Topansko

Se prodava stan 30.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj....


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 13:56Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Star stan vo Cair

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиник...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 сеп 13:06Se prodava stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo naselba Topansko Pole so kvadratura 62m2, ima dve ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 сеп 13:18Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 02:16Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Итно се продава екстра поволен конфорен трособен стан во општина чаир...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 00:49Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul.Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so kujna,...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 сеп 13:00Se prodava stan vo Topansko Pole

Се продава стан во Топанско Поле 88м2 + 10м2 подрум, 4 кат. Станот и...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 14:53Se prodava stan na Bit Pazar/Chair

Se prodava stan na Bit Pazar, Cair. Lokacija: Do hotel Arka, 50m ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 сеп 09:51Prodavam stan vo Cair

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 сеп 16:09Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 10:01Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 авг 22:22Se prodava stan vo Skopje Sever 74m2

Se prodava stan vo Skopje Sever, 74m2, trosoben, 4 kat, bez lift, , s...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 01:28Стан во Чаир (100м2) - супер локација!

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion. Banesa është 98m...


999.999.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 авг 22:5068.000 euro, SHITET BANESE 3 DHOMSHE kat-3 79 m2

Vendendodhja me e mire ne lagjen e Cairit, e rrethuar me parqe te gje...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 авг 23:29СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 авг 14:28Se prodava stan vo Cair

Шифра 7022 Се продава стан во Чаир 32м2 станбена површина + 3м2 терас...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 15:51НОВИ СТАНОВИ ВО ЧАИР - 58м2 - 64м2

Компас Недвижности Ви нуди нови станови во градба на одлична локација...


950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 10:47Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 14:35Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 10:41Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 авг 15:15СЕ ПРОДАВА СТАН КАЈ ПЛАСТИЧАРСКАТА УЛИЦА

Се продава нов стан кај Пластичарската улица од 80,83м2 на 4 кат со ...


70.110 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 10:58Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 15:14Se Prodava Stan so oprema i renovirano

Се продава стан во Топанско Поле, во улица Горги Христов 43, кај Рамс...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 авг 13:09Se prodava stan vo Topansko

Se prodava stan 31.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


31.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 22:24Se izdava kompletno opremen stsn

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nas...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 11:11Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair .Samo za fami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:11Se izdava stan

Stanot e polunamesten Vo odlicna lokacija vo skopje cair,vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 14:19Се издава комплетно наместен еднособен стан во нас. Чаир

Се издава комплетно наместен еднособен стан на најубавото место во на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 08:42Dvosoben stan vo Princ Makret zgradata 62m2

Se prodava stan vo topansko pole vo princ market zgradata. 62m2 + 8m2...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 17:00Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair od 81m2 bez terasa. i garaza /podrum 21m2 spr...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:02Stan od 64m2 vo Skopje – Čair

Se prodava stan od 64m2 vo Skopje – Čair. 🏢Stanot se naoǵa na 5...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јул 13:33Se prodava stan vo Cair - 99m²

Se prodava stan vo Cair so imoten list 92m² + 7m² tarasa. 4-ti sprat....


720 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 21:49Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам