Чаир
                           
432 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Skopje Sever

Trosoben stan vo Skopje sever, renoviran na 4-ti kat. Stanot ima dve...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Stanot e nov

Stanot se naoga odma na sprotivnata strana na balkan university


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 14:14Промовирано

Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Промовирано

Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje

Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje.Novo namesten;Dnevna so k...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 14:33Topansko pole

Shitet banes ne Fushe Topane , komplet e veshur super e renovuar B...


66.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 18:21Prod.dvosoben stan.62m2.4 sprat.skopje sever.

Stanot e 62 m2.4 sprat.podrum 4m2.ima I dva balkona odkade na edniot ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 мај 14:57Се издава стан во Чаир

izdavam namesten stan 45 m2 prv kat O7O 530 589


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 09:52Stan vo stara carsija plostad skenderbeg

Stan do hotel dekoka


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мај 13:00Se prodava stan vo Topansko pole

Се продава стан во Топанско поле кај трговскиот 67м2-58м2 стамбена по...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 апр 18:45Se prodava Golem Stan za extra cena

Stanot e 127m2 i 8m2 podrum, Se naoga na dobra lokacija vo Topansko P...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 апр 20:25SE IZNAJMUVA STAN VO TOPANSKO POLE NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZNAJMUVA STAN VO TOANSKO POLE KAJ BAZARO NA ODLICNA LOKACIJA STAN...


1.233 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 апр 17:01Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo cair cena po dogovori.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 22:05Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 17:27Prodavame 2-soben stan od 53m2 vo Cair

Prodavame 2-soben (polunamesten) stan od 53m2 vo Cair, fasadna cigla ...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 11:52Se prodava stan vo Skopje Sever

Шифра 7010 Се продава стан во Скопје Север во близина на школото Зефљ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мар 16:44atraktiven stan blizu univerzitet

se prodava stan vo blizina na balkanski univerzitet ,mnogu dobar i mn...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 12:39Se izdava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se izdava dvosoben Stan vo Topansko Pole na ulica Metodija Mitevski n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 15:07kupuvam stan u skopje sever

kupuvam stan u skopje sever ednosoben ili dvosoben na prizemje prvi s...


111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мар 05:49Jepet banes me qira 40m2

Jepet banesë me qira prej 40 m2, në xhon kenedi te IMOBILIA. Banesa p...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 16:44Apartamente Plasticarska

Shitje e apartamenteve në objekt banesor Pr. 4. pk. në komunën e Çair...


170.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 14:45Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair Blisku do prodavnicata za delovi Auto Lider


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 19:46PRODAVAM 3 NOVI STANOVI 1- 48m2, 2-76m2

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR, 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 09:52Издавам стан

Издавам 70 м2 стан во Топанско Поле, на први спрат. тел. 075 866 206


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 16:59Se bara stan za kupuvanje

Se kupuva stan od 80 kuadrat i nagore naselba cair topansko pole skop...


11.111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 06:23Se prdava stan vo Skopje Sever

Шфра 7010 Се продава сан во Скопје Север кај училиштето Зефљуш Марку,...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 11:00Se izdava namesten stan vo topansko pole

Se izdava namesten stan vo topansko pole sproti balkan university


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 22:12Se prodava stan vo Cair

Шифра 7001 Се продава стан во Чаир кај училиштето Васил Главинов 65м2...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мар 15:37Kupuvam stan 70-110 m2 cair ,topansko,sever

KUPUVAM STAN VO CAIR , Skopje Sever , Topansko , maksimum 5 sprat s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 20:55Se izdava stan vo Cair - kompletno renoviran

Se izdava stan vo Cair so povrsina od 60 m2. Kompletno renoviran / b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 11:56Stan samo so zamena so moja doplata

Baram zamena za pogolem stan.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 фев 13:30Se prodava stan vo Cair 82 m2

Se prodava namesten stan vo odlicna sostojba luksuzno opremen.


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 фев 12:05Prodavam stan vo Topansko Pole

Se prodava moderen, renoviran stan vo Topansko Pole 58m2 na 5ti sprat...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 14:24Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair so moznost za dogradba. Stanot poseduva x2 s...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 01:14Trosoben stan vo Topansko Pole kaj Princ

Се издава трособен стан во близина на маркет Принц. Со две спални соб...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 10:00стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на мирна локација Станот располага со дневн...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 фев 16:48Stan u cair

Stan u cair , Karsi teteks nov , kaj parkot u cair Tel:072243355


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јан 16:53Издавам наместен стан во Општина Чаир

Издавам 40м2 наместен стан во Општина Чаир 130е + 2 кирии однапред....


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јан 22:22PRODAVAM STAN VO CAIR

PRODAVAM STAN VO CAIR,na 4 sprat od 5.


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:52НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ

СЕ ПРОДАВА НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈН...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јан 11:14Prodavam 4 soben stan vo Topansko pole

Продавам ведннаш вселив реновиран четирисобен стан во топанско поле. ...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јан 11:04Se prodava renoviran stan vo cair

Stanot e so mnogu dobar raspored renoviran od vleznata vrata pa do po...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 дек 15:41Renoviran polun. stan 47m2 plus podrum na 1 spratSkopje Seve

Se prodava renoviran polunamesten stan vo Skopje Sever, 40.12 m2 plus...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 дек 09:44Se prodava stan/shitet banesa

Adresa- Arhiepiskop Dositej 9/2-7 Cair-Skopje


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 дек 12:03Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам