Неготино
                   
364 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI 2004 година - дизел со 6 брзини - 180 886...


4.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 16:20Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI

Volkswagen Golf 5 - 2.0 TDI 2004 година - дизел со 6 брзини - 180 886...


4.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

Audi A6 3.0TDI 2013 245HP

Audi A6 Limo 3.0 TDI Quattro S-Tronic со 3x S-Line,сервисиран, добра ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 11:04VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


19.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:02GOLF Plus 1.9TDI

Се продава Golf Plus 1.9TDI,2005 година. Колата поседува високо ниво ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:20MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:57Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizveden...


111.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 2.7TDI S-line

Audi A5 2.7 TDI 190ks. 2008god. Reg. Do 06.2023 Full oprema S-Line


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:28Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:02CHRUSLER VOYAGER 2.8 CRD 163 KS 2010 GOD FULL

Hitno se prodava Chrusler voyager 2.8 crd 120 kv 163 ks Avtomatik tip...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 21:41Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 18:48opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 14:24Mercedes E350cdi

Mercedes E350cdi Avantgarde 2011godina poninati 220.000km vo perfekt ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 13:14PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


12.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 окт 09:59Se prodava Opel Astra H 1.9 150ks 6 brzini(6+R) REGISTRIRANA

Se prodava Opel Astra H 1.9 CDTI 110kw/150hp 🚀 so 6 brzini (6+R) vo ...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

04 окт 09:07Saran

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takas...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 22:05Golf 5 2.0 TDI

Golf 5 2.0TDI✅ 2.0 BKD✅ 11.2005✅ 247xxx✅ Novi letni i zimski so 1...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Неготино

Автомобили

03 окт 10:16Ford Escort

Vergla ne pale


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 09:13PASSAT B6 2.0 TDI 140KS 8V

VW PASSAT TDI 2.0 140 KS, 8 VENTILSKI BMP MOTOR REGISTRIRAN DO 15....


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 19:46Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 13:02Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 10:35VW PASAT 2.0 tdi 2005

Pasat b6 2.0 tdi 8v 2005/6 .....Registracija do 04.07.2023 zelen kart...


5.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 08:46OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 18:09SE PRODAVA VW TURAN

Novi gumi začuvana registrirana. 1.9 kub. Za podetalni informacii na ...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 18:08Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvatt...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 11:46Reno laguna 2.2 dcdi extra sostojba reg cela god

Voziloto e udrena od desna strana na zadna vrat i polumesec... Reno ...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 11:46Suzuki swift na delovi

Suzuki na delovi 075293862


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 сеп 14:23Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 19:37VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.499 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 19:37Ford Mondeo

Ford Mondeo 2.0tdci Motor na lance Servisirano Registrirano do 31...


1.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 15:56Renault Clio 1.5 dci

Se prodava reno klio 2008 napraveno e golem servis dve predni novi gu...


3.620 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 12:59KYRON

Se prodava Kyron inf: 075 416 495 Kska


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 сеп 10:53CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 сеп 00:17Bmw 525 tds

Bmw 525 tds 98 godina defekt glava, stelki amortizeri, enterierot ex...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 сеп 00:09Opel Corsa 1.2 бензин/плин

Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин (фабрички), неувезувана, редовн...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 сеп 12:28Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potro...


950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 сеп 12:26Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 14:54Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 14:54Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам