Неготино
                   
367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena

Направен голем сервис пред 1000км Сменета цела предница пред 3000км ...


8.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.999 €
Неготино

Автомобили

Денес 17:27Промовирано

Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 авг 23:40Ford Mondeo 2.0 16v 1.8td

Se prodavat delovi za ford moneo benzin i dizel


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 авг 13:05Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Citroen ZX Refleks 1.4 TNG

Citroenot se prodava vo delovi, so atestiran plin. Citroenot ima odl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Lancia Lybra 2.4 JTD

Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD (150ps) vo ispavna sostojba, bez doku...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 13:46Opel Corsa 1.2 бензин/плин

Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин (фабрички), неувезувана, редовн...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 11:09Reno laguna 2.2 dcdi extra sostojba reg cela god

Voziloto e udrena od desna strana ima slika vo prilogot na zadna vrat...


1.200 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.999 €
Неготино

Автомобили

05 авг 10:28Kia Sorento 2007

071/391/707


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 09:38SEAT LEON

075/622/094


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 09:38Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 авг 16:29AUDI A5 2.7TDI S-line

Audi A5 2.7 TDI 190ks. 2008god. Reg. Do 06.2023 Full oprema S-Line


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 авг 12:10RENAULT LAGUNA

Renault Laguna 2006god 1.9dci 96kw 2x kluca Servisna kniska Reg...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 авг 12:00Citroen berlingo

Se prodava Citroën Berlingo 1.6 HDI . Odlicna, napraven celosen serv...


2.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 авг 10:34Peugeot 206 1.9D

Se prodava Pezo 206 1.9D vo odlicna sostojba, napraven golem servis p...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 10:21Se prodava Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedi...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 авг 16:24Chevorlet captiva

Na bg tabli Moze da se carini 075 470 229


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 авг 15:57Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 19:51VW-Touran DSG(F1)

VW-Touran 140hp highline oprema DSG menjac so F1 Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 10:15Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јул 16:51Opel vectra GTS

Opel vectra c gts 2.2 dizel moze zamena so pomala kola na mk


1.401 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јул 23:57Land Rover

Land Rover TD5 vo odlicna sostojba 076960280


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јул 21:37VW Passat 2015g. 1.6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , но...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јул 10:29Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 20:39MAZDA 5 (germanska) 7 sedista,dizel,2010g.

MAZDA 5, 2.0 cd 110 ks germanska, sega donesena, 7 sedista, ulje ...


250.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 12:11Seat Altea 2.0TDI

Seat Altea 2.0 Tdi 2005 god 140ks Registrirana do Juli 2022 220000k...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јул 18:32Fiat Doblo 1.9 multijed

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBAG...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јул 17:37Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204 Delovi od zaden trap to...


99 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20Yugo 55 Zastava Delovi motor

Motor odlicen Menjac ekata ne grci vo nikoja Alanser Alternator ...


77 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW

5x120 15ki Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez


100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20Opel Vectra 2.0

Opel Vectra 2.0 2003 Poveke info na brojot! 076-986-591


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јул 08:38Fiat coupe 2.0 16v

Se prodava FIAT COUPE 2.0 16V 1995


1.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јул 16:45RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јул 19:29GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јул 13:00Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 20:42Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 20:13Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.

Klimi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 07:43Opel astra

Opel astra klima ured 076 927 877


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јун 08:12Bmw e34 na delovi

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba. 075 978 717


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 01:18opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.moze da se vidi vo sekoe vreme I proba. m...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јун 16:22Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам