1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
29 ное 09:40Промовирано

MERCEDES ML 320 BLUETECH FACELIFT AVTOMATIK 4x4

Djipot e vo odlicna sostojba, registriran so zelen karton do 01/10/20...


13.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 €
24 ное 18:33Промовирано

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

Citroen c3 picasso 2009 god benzin 1.4

Zdravo! Se prodava Citroen c3 picasso 1.4 benzin vo dobra sostojba s...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 10:02Opel Frontera 4x4 registrirana

Opel Frontera 4x4 1.9 TD motor od volgswagen dzipot e vo super sost...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 09:45Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:00MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:51  НОВ ОГЛАС

Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci Od oprema poseduva: -servo volan -elektricni...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 08:31Matizzz

Registrirano do 2023 Karasereaki zabeleski Smeneta cela prednica no...


350 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
500 €
Вчера 08:21Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:21Porsche Cayenne 3.0 diesel

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini. Se vozi redovno za svoi potrebi p...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:20Se prodava Mazda 323 f

Se prodava Mazda 323 f 1.5 benzin 90 KS , registrirana cela god., Nov...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 08:16Mercedes C220 dizel obicen Registriran 112233

Moze i za delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 05:02Renaut Laguna 1.9 DCI 2004 God registrirana karavan 112233

Kolata e vo perfektna sostojba novi gumi nov akomulator servis komple...


1 €
или предлог цена
Вчера 05:01Opel zafira 2.2 dti

Se prodava opel zafira 2.2 dti vo dobra sostojba kolata e dobro socuv...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 04:38Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO S-Line Full oprema - Automatic Transsion 7G...


18.500 €
или предлог цена
Вчера 00:18Se prodava Bmw 320d-facelift-2009

Se prodava Bmw 320d-facelift-2009 godina-4x4- Automatic- chip stage 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:00Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
29 ное 23:38Se prodava Ford Galaxy

Se prodava Ford Galaxy vo odlicna sostojba! Kontakt tel. 070 352 05...


По Договор
или предлог цена
29 ное 23:37Fiat doblo ELX

Servisirano Registrirano Top sostojba Mozi zamena za pomalo vozi...


3.500 €
или предлог цена
29 ное 23:29BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
29 ное 22:34Golf 4

Golf 4


2.500 €
или предлог цена
29 ное 21:26Nissan terrano 3.0

3.0 dizel Registritan do 27.07.2022 Motor odlicen i ekonomicen Redukt...


5.499 €
или предлог цена
29 ное 21:26RENAULT CLIO 1.5DCI

Reno clio 1.5 dci 2006 godina Kolata e kako nova Registrirana cela ...


3.600 €
или предлог цена
29 ное 21:23Citroen c3 pikasso 2009 1.4 benzin

Se prodava Citroen C3 Picasso 2009 1.4 benzin vo odlicna sostojbe S...


4.500 €
или предлог цена
29 ное 21:07ASTRA F 1.6 Bezin

Vo odlicna sostojba Registrirana Avtomatik


1.200 €
или предлог цена
29 ное 21:01KORSA 1.2 bezin

Vo odlicna sostojba So mali zabelecki na karoserija Registrir...


1.100 €
или предлог цена
29 ное 21:01Zastava 128

Vo odlicna sostojba so mali zabelecki na karoserija Raboti ...


500 €
или предлог цена
29 ное 21:00Ml 320cdi avangarde 2006god

Voziloto e potpolno ispravno, registracija 09.2023 Mozna zamena za gr...


1 €
или предлог цена
29 ное 20:26Opel Insignia 2.0 CDTI NAJJ FULL OPREMA

Registrirana so zelen karton do mart 2023 Golem i mal servis naprave...


8.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 €
29 ное 20:18Peugeot 308 2.0 Dizel

Se prodava odlicna kola Peugeot kupena od mk od prv gazda


5.500 €
или предлог цена
29 ное 20:13Mazda 6 se prodava

Odlicna sostojba, full oprema Realni 247000km so servisna istorija ...


2.900 €
или предлог цена
29 ное 19:29ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.900 €
или предлог цена
29 ное 19:26Ford fiesta 1.2

Ford fiesta pali vozi tel 077936490 samo n ovaj tel


500 €
или предлог цена
29 ное 19:15Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
29 ное 19:11Se prodavaat bandasi so gumi za ford fiesta

Se prodavaat 4 bandasi so dobri gumi za ford fiesta 2008 gumite 2 nov...


1 €
или предлог цена
29 ное 19:10BMW 318 D 2008

BMW 318 D, godina 2008, doneseno od CH so servisna knishka. Carineto ...


7.000 €
или предлог цена
29 ное 18:25FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Kolat...


10.000 €
или предлог цена
29 ное 17:44VW Passat

Pasatot e vo besprekorna sostojba Novi gumi Nov akumulator Servisi...


2.500 €
или предлог цена
29 ное 17:32Dacia Daster 4x4 110 hp

Prodavam odlicen Daster 4x4 1.5 dizel. Uvezen od CH so servis...


12.700 €
или предлог цена
29 ное 17:26VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.990 €
29 ное 17:10VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks !!!

SE PRODAVA VW GOLF 1.9 TDI 105 ks ! VOZILOTO E MAKSIMALNO SOCUVANO...


111 €
или предлог цена
29 ное 15:32Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


17.000 €
или предлог цена
29 ное 15:29Страна 2 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам