1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Денес 09:15Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION 🟢 3.2 BE...


6 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.850 МКД
21 јан 10:43Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

Se prodava Mercedes Ml 270

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizvede...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 18:51Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 17:53SE PRODAVA HYUNDAI TUCSON SO 5 GODINI GARANCIJA

Se prodava Hyundai Tucson 2020 godina koj e ushte 5 godini pod garanc...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:41Se prodava daewoo lanos

Kolata e vo odlicna sostojba, 2000 godina, benzin motor 1.5, vtor gaz...


950 €
или предлог цена
Вчера 17:24Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Reg do 11.2023 Odlicen enter...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 17:12Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233

kolata e registrirana novi gumi servis komplet napraven imat mali kar...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233

kolata e zacuvana ima mali karoseriski zabeleski


1 €
или предлог цена
Вчера 17:04  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.5 D Swing Isuzu

Se prodava korsa 2 gazda Kupena vo ohrid 1.5 isuzu motor dobar


799 €
или предлог цена
Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

205/55 R16 Letni

se prodavaat 4 letni gumi fire max malce vozeni skro novi proizved...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 16:47Mercedes Benz A180 CDI

Mercedes Benz A180 CDI 2006 6 brzini Max socuvan Servisiran Nov ...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 16:44FIAT BRAVA

Se prodova dobro socuvana brava odlicna so mnogu dobro gumi i nandasi...


12 €
или предлог цена
Вчера 15:42  НОВ ОГЛАС

Se prodava FIAT PUNTO

Se prodava dobro socuvano punto 1.3 multijet registrirano so novi zi...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Touareg 3.0 TDI

Se prodava Toureg vo perfektna sostojba so polna oprema. Kompletno...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4

PRODADENO


7 €
или предлог цена
Вчера 15:12FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Kolat...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:56WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 14:51Mercedes E220 cdi elegance

Reg. do 01. 10.2023 Senzor za dozd, greaci na sedišta, elektrika na ...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 14:42VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Вчера 14:40Lada110 kako nova

Lada110


500 €
или предлог цена
Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Вчера 13:28Opel astra 1.6 info 072_205 _147

Se prodava opel astra1.6 registrirana cela godina servisirana proverk...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Вчера 13:00Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


800 €
или предлог цена
Вчера 12:43Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) Ibizata e so najvisoko ...


3.499 €
или предлог цена
Вчера 12:39VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 12:22Skoda Superb 2.0 TDI NEUVEZUVANO

Škoda Superb 2.0TDI 103kw(140ks), 2012 godina, 198.000km so servi...


9.499 €
или предлог цена
Вчера 12:22SKODA OKTAVIA 1.6.TDI 105 KS DSG AVTOMATIK

Se prodava Skoda Oktavia karavan vo super sostojba uvezena od German...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:07OPEL ASTRA 1.6 cc 116ks AUTOMATIC

🇲🇰 користено возило 🚘 OPEL ASTRA 1.6 cc 116ks AUTOMATIC 💶 5 500...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Вчера 11:47ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Вчера 10:37MAZDA 2 - Reg.cela godina

Se prodava Mazda 2 1.3 benzin - Prva boja - Registrirana cela god...


7 €
или предлог цена
Вчера 10:35OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:03PEUGEOT 308 1.6HDi Tendance 66KW-90KS 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:03OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 10:03Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.950 €
Вчера 08:10Se prodava Mercedes R320 4matic

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi


9.500 €
или предлог цена
29 јан 23:55Mercedes Unikat 78800km

E 200 Kompresor 2009g..79000 km so servisna knishka donesen od German...


12.800 €
или предлог цена
29 јан 23:43Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
29 јан 23:11Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,tem...


1 €
или предлог цена
29 јан 21:22Mercedes ML 320 Facelift

Вид на оглас: Се продава 🏁Bezprekoren V6 3.0 224 ks ▶FACELIFT mo...


13.000 €
или предлог цена
29 јан 18:43Opel astra 1.4 2005g

Opel astra 1.4 2005g registrirana cela godina vo odlicna sostojba


3.400 €
или предлог цена
29 јан 18:05Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам