Делчево
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2001 Renault Clio 1.2

2001 Renault Clio 1.2 Kolata e vo perfektna sostojba so 200xxx km. ...


1.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 ное 23:37Ssanhyong Kyron M200xdi 2006god 104kw 1998cm

Ssanhyong Kyron M200xdi 2006god 104kw 1998cm


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:13Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god OPREMA: -ABS -AIR...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:12Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009god


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:12Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw

Opel Corsa 2011 god 1.3 cdti 55kw


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:12Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:12Hundai Getz 1.3 Benzin 60kw

Hundai Getz 1.3 Benzin 60 kw


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 ное 17:12BMW X1 2.0 d.x-drive 177 ks.2011 god

BMW X1 2.0 d.x-drive 177 ks.2011 god. So mnogu oprema I mnogu socuva...


12.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

06 ное 20:55BMW X6 4.0D 2011god

BMW X6 4.0D 2011 GOD Napraven komplet servis ulje motor, menjac. Zi...


24.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 ное 20:32Fiat Grande Punto

Full oprema Klimatroik Registrirano so zelen karton


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 ное 04:01AUDI 80 B3

AUDI 80 B3 1.6 td vo ispravna sostojba Odjaveni tablici MK dokument...


550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 окт 10:46Matiz

Matiz 78 000 realni kupena od salon 4 novi gumi Reg do 7mesec 23g...


1.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 окт 20:43Golf 2

Golf 2 odlicen za oldtajmer


3.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 окт 11:02Mercedes Benz C 220 2001 g

Kolata e vo ispravna sostojba So site plateni davacki W203 105kw 14...


1.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

07 окт 13:00se prodava alfa romeo 147

Se prodava alfa romeo 147 na bg tabli registrirana do 10/2022. Vozilo...


1.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 сеп 11:17Fort fiesta 1.0 Benz plin na bg tabli

Fiestata e vo odlicna sostojba moze i so plin i bez plin


350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 сеп 06:01PASAT 4 KA

SE PRODAVA PASAT 4KA PROIZVEDEN 2000 GODINA 66 KW 90 KONSKI SILI, NAP...


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 сеп 11:45SE PRODAVA PASAT 4

SE PRODAVA PASAT 4KA PROIZVEDEN 2000 GODINA 66 KW 90 KONSKI SILI, KOM...


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 сеп 11:37Suzuki Vitara 2.0HDI 2002god. so klima

ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО Se prodava suzuki vitara 20...


800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 сеп 10:19Итно! Hyundai Accent

Инсталиран плински уред и редовен сервис.Клима уред.


950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 сеп 12:15Suzuki grand vitara 2.0hdi desen volan bg-tablici

ПРОДАДЕНА ПРОДАДЕНА ПРОДАДЕНА Se prodava suzuki grand vitar...


1.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

31 авг 13:22Seat Cordoba SX 1.6i 74kw plin

Prodavam cordoba 1.6i 100ks benzin plin vo ispravna sostojba so karos...


550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 авг 23:39Hyundai Tucson 4X4 crdi

Dzipot e vo odlicna sostojba Pali vozi so novi gumi napraven servis u...


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 авг 16:05Seat altea 1.6 benzin 2006god.74kw neuvezuvana

Maksimalno socuvana seat altea Kupena vo mk neuvezuvana 1.6 cis...


3.550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 авг 17:09Se prodava Hyundai Accent

Kontakt 072 266 090


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 јул 15:40Се продава VW polo

🚘🚘🚘🚘🚘PRODAVAM. VW.ПОЛО.2014 1.6ТДИ 75KV perfekten avtomobil so n...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јул 20:05Ponudete cena za se na slikata

Za 101 ponudete cena na telefon 077398799 077398799 077398799 077...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јул 16:16VW TOURAN 1.9TDI 6BRZINI

ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО Se prodava vw touran 1.9TDI s...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14VW GOLF 1.9SDI na BG tablici

Se prodava golf 3sdi 97god. Registriran cela godina na bg tablici. ...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 јун 15:14Se prodava Peugeot partner 2007

Neregistirana novi gumi 2007 god. 1.9 običen dizel Vo odlična sostojb...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 јун 16:34Kia sorento 4x4 2.5

Vo odlicna sostojba,novi gumi, moze da se vidi vo sekoe vreme. Bez za...


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јун 12:36renault kango

deloviza kango i za clio


111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јун 22:07Се Продава VW Tiguan

Продавам VW Tiguan Редовно сервисиран и одржуван Во многу добра во...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

31 мај 14:32Golf 3 1.9 turbo dizel

Odlicna sostojba poveke inf. Na tel. 075229525


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мај 21:15Renault megane cabrioet

ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО Се продава рено меган 90кс кабриол...


3.699 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 мај 11:06Renault Megane dizel 2007

За повеќе инф. 075 752 092


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 мај 15:42AUDI A6 1.9 TDI 110 ks.1999 g.

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks.1999 g. So mnogu oprema; mnogu socuvana i k...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 мај 07:03Mercedes e 270cdi

..


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мај 17:07Mercedes A170cdi

...


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мај 17:07BMW 5

BMW 525D e60 078397505 ili na viber : 0041762266639


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 мај 20:15Страна 7 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам