Делчево
                   
412 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

🚗 SEAT 🚘 ✔️✔️LEON ✔️✔️ ➖ ➖2.0TDI 103KW ➖➖ 2010GODINA ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:14BROKER AUTO UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI

DIREKTEN UVOZ " ITALIA - MAKEDONIA " NA POLOVNI AVTOMOBILI MULTI MAR...


50 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:02VW POLO 1.2 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...6.250 🇲🇰 ▶️ VW POLO ▶️ 1.2 TDI ▶️ ...


6.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:01SEAT IBIZA 1.2 TDI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:01OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...3.950 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI...


3.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:01CITROËN C3 1.1 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:01FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:00FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1.4 BEN...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:00VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ▶️ KM 171000 ▶️ GO...


9.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.950 €
Делчево

Автомобили

Вчера 17:00VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


9.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:59VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


5.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.950 €
Делчево

Автомобили

Вчера 16:59NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


9.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:59Citroen saxo 1.5 d so oprema reg do 04/2023

Dobro socuvano Zdrav na trap Servo Bez klima


1.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

Fiat tipo 1.4 ates plin so klima

Dobro socuvano tipo Ates plin Rab i na benzin i na plin


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:35  НОВ ОГЛАС

Passat 1.9 tdi 81 kw 110 ks reg do 06/2022

Pasat b4 97 god Reg do 23.06.2023 Smenet set zamaec potisna lame...


1.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:28  НОВ ОГЛАС

MERCEDES BENZ-4 MATIK

Voziloto e redovno servisirano,registrirano,proverka kaj sakate,mozna...


13.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:16VW GOLF 5 1.9 TDI. 2007 g. UNITED

VW GOLF 5 1.9 TDI. 66 kw - 90 ks. 2008/7 god. UNITED MODEL VO PERFEKT...


4.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:11Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.699 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.799 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:47Mercedes Benz S320 CDI

Mercedes Benz S320 CDI vo odlicna vozna sostojba,2000 godina,dizel,re...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:47Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:31Renault Kangoo 1.4

Се продава Renault Kangoo 1.4 бензин во одлична состојба прва фабричк...


1.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 20:32VW GOLF 2.0 TDI 140 ks.2006 god.AVTOMATIK!!!

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks.2006 god.AVTOMATIK!!! So mnogu oprema i mnogu ...


4.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 18:33Ford Fiesta 1.1

Се продава Ford Fiesta 1.1 бензин / плин. На автомобилот има мали кар...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 15:37Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 13:02Се продава Zastava 101

Се продава Zastava 101 Meliteran sostojbata moze da se vidi i na slik...


500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 12:07TOYOTA YARIS 1.4 d.90ks.2007 god

TOYOTA YARIS 1.4 d.90ks.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. ...


4.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 07:14FIAT DOBLO 1.3 multijet 90 ks.2012 god

FIAT DOBLO 1.3 multijet 90 ks.2012 god. So mnogu oprema I mnogu socu...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 07:12VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks.2014 god.

Vw Passat B6 2.0 Tdi 140 ks. 2014 god. 6 brzini. Passatot e so full o...


14.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 ное 07:09OPEL CORSA.

Opel korsa. Mob za kotakt. 070/489-899


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 ное 20:37Bmw 530d

Se prodava bmw 530d Za cena i informacii na tel 075 309 346


2.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 ное 21:58MAZDA 3.1.6 HDI

MAZDA 3.1.6 HDI 80 kw.109 ks. Kolata e vo odlicna sostojba. Registi...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Делчево

Автомобили

25 ное 12:29Zastava 101 mediteran

Prodavam mediteran 101 078 247 970 Sashko DZVONETE SAMO NA OVOJ BROJ


350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 ное 23:30Bmw 320d

Se prodava bmw 320d 2007god, 2.0 177ks registrirano do avgust 202 ZV...


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Делчево

Автомобили

24 ное 23:30Сеат толедо 1.9тди 90кс. На ДЕЛОВИ!!!

Сеат толедо 1.9тди 90кс. 97година се продава на делови исправно целот...


800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 ное 20:41Reno Clio 1.4 RT celo ili na delovi

Celo ili na delovi. Motorot raboti no ima smesano ulje i voda. Ima el...


333 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 ное 15:09Audi A8 3.0 tdi 250kk

Prodavam audi a8 3.0 tdi 250kk godi:2011 so maximalno nivo na oprema ...


27.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 ное 14:18Vw Golf 6. Otvorete go oglasot i poglednete gi nasite vozila

https://avtodemo.mk/katalog/?fbclid=IwAR1tfKkQyGbW54kRfJxQBySo8fu4xWz...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 ное 11:33BMW 118d - 2011

Prodavam Bmw 118d od 2011 god so 179 ilj km vo odlicna sostojba… Voz...


8.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 ное 17:11VW GOLF 4 1,9 TDI 81KW 110KS UVOZ GERMANIJA HIGHLINE

Golf 4 1,9 tdi 81kw 110ks registriran 03 2023 god ful oprema klimatro...


123.456 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

23 ное 12:40Seat toledo 1.9tdi DELOVI!!!

Se prodavaat delovi od seat toledo 1.9tdi... ☎️075 404 570 ☎️075 40...


300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 ное 18:30Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам