Делчево
                   
452 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touran 1.9 tdi 77kw 105ks 6brzini reg.

Maksimalno socuvan touran Klimatronik ladi


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:55Промовирано

BMW x1 xdrive 1.8 d 4x4 2011 god

Registriran+zelen karton Servisiran,top sostojba Poveke info na ......


12.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:55Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:19Промовирано

Se prodava zacuvan Opel Kadett

Voziloto se prodava, proizvedeno 1986 godina ima 2 para novi gumi i 2...


550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

07 апр 12:01Се продава Mercedes-Benz c270

Се продава Mercedes-Benz c270 во одлична состојба.


3.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

05 апр 13:57Напречни греди THULE за fokus mk2

Напречни греди THULE за fokus mk2 со систем за закључување за возила...


4.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 апр 11:57mercedes mb100

mercedes mb 100 registirano vo vozna sostojba. Marjan 077762001


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 мар 09:38Audi A6 3.0TDI ---> ABT performance ✓

prodavam audi a6 3.0tdi 190kw plus remap stage-3, ABT performnce slai...


11.111 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 мар 00:16AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 g

AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 g So mnogu oprema I mnogu socuvan...


13.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 07:30VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god So mnogu oprema I mnogu socuvano s...


4.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 07:23CITROEN C3 1.4 HDI 50 kw.2006 god

CITROEN C3 1.4 HDI 50 kw.2006 god So mnogu oprema I mnogu socuvano. ...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 мар 21:27FIAT PANDA 1.1 i 40kw. 2008 god

FIAT PANDA 1.1 i 40kw. 2008 god. Kolata e uvezena od Germanija I se ...


2.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 мар 21:16HYUNDAI i30 1.6 CDTI 90 ks.2010 god

HYUNDAI i30 1.6 CDTI 90 ks.2010 god. So mnogu oprema I mnogu socuvan...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 07:07SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 51 kw.2007 god

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 51 kw.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuva...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 07:07SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2007 god

SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2007 god So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


3.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 07:06OPEL CORSA 1.3 multijet 51 kw.2005 god

OPEL CORSA 1.3 multijet 51 kw.2005 god So mnogu oprema I mnogu socuv...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 07:06Mazda 3

Super socuvana kola,privatno vozena Bez zabeleska!!! Koga sakate mo...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 мар 20:58Peugeot 306 Berlina

Prodava se PEUGEOT 306 Berlina,Plin\Benzin,Registriran,za poveke inf ...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 мар 19:43Peugeot 307

Voziloto e servisirano i registrirano so full oprema i novi zimni gum...


3.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

07 мар 16:26Audi a4 1.9tdi

Prodavam Audi a4 1.9 tdi na bugarski registarski tablicki , 131ks 200...


1.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мар 18:27AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998 god

AUDI A6 1.9TDI 110ks. 1998 god.. Voziloto e so mnogu oprema i mnogu ...


3.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 мар 07:18SEAT.LEON.2.0TDI-125KW-170KS-FR-2007-CH

Voziltoe uvezeno od svejcarija kompletno servisiran. so naj visoko n...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

24 фев 10:01mercedes vito 2,2 dizel

mercedes vito 2,2 dizel 280000 km vo odlicna sostojba cena 1300 e te...


1.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 фев 08:27audi a4 1,9 dizel

audi a4 1,9 dizel 96 god 255000 km vo odlicna sostojba registrirana...


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 фев 08:27opel zafira 2,2 dizel

opel zafira 2,2 dizel 2005 godina 240000 km siva boja met . tel 070...


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

21 фев 08:27Golf 1.4 benzin / plin

Itno !!! Prodavam Golf 1.4 benzin / plin, mnogu dobar, pali vozi...90...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 фев 21:55POLO 1.4 BENZIN/PLIN 16V

Kolata e vo dobra sostojba


1.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

19 фев 18:26Seat leon

💥💥Seat leon 1.9 ...... 105hp 💥💥Zimski gumi sava eskimo s3+ vtora...


4.550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 фев 23:24ZAMAEC ZA VOLVO S60-2.4D5 136KW185KS

ZAMAEC ZA VOLVO S60 2.4D5 S60 136KW 185 120kw 163ks


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 фев 10:15SE PRODAVA Lancia Ypsilon 1.4

Се продава Lancia Ypsilon 1.4 benzin registrirana do 06.2022 so dva p...


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 фев 11:39Se prodavaat dva roveri 420td... Edniot na nashi tabli drug.

Centralno,klima, elektrika,all.bandazi...


900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 фев 07:36Pasat b6

Kolata e top poseduva Klima Centralno Fabricki zatemneni stakla ...


10 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 јан 00:13Se prodava Ford Mondeo zvoni samo na 072 224237

Se prodava cena po dogovor


2.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 јан 21:39Ford Fokus TDDi / 90 ks/

Registrirana do 08. 2022 Napraven servis smeneta lamela i potisna, r...


1.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 јан 12:56Renault Laguna 1.9dci 2003god

Renault Laguna 1.9dci 2003god 74 kw/ 101 ks vo dobra sostojba, mala ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

08 јан 18:33Fiat Bravo 1.9 TD

Kolata e vo dobra sostojba so novi predni zimski gumi, moze da se pro...


1.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

22 дек 19:25Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god Tovarno


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

18 дек 22:35Volvo s40 2.0hdi 2005god 136ks.

Volvoto ima novi zimski gumi sava,nov akumulator so dve godini garanc...


5.550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 дек 18:06VW POLO 1.4TDI REGISTRIRANO denes

.............. P R O D A D E N O.......... Se prodava wv polo uveze...


2.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 дек 20:11Vw polo 1.4TDI 3,5l/100km KLIMA

............... .. P R O D A D E N O.............. Se prodava wv po...


2.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

11 дек 12:32Fiat Grande Punto

Se prodava Fiat Grande Punto 2013godina 159 100km 1.3miltijet 75k...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

09 дек 16:44Se prodava Opel Meriva

Kolata e registrirana do 11.22 kolata e pali vozi nema maani tel 0713...


2.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 ное 21:47Се продава лада 110

Се продава лада 110 1.5 бензин во одлична состојба пали вози нема ник...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

25 ное 19:02Страна 8 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам