Аеродром
Подкатегорија:
                   
421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bowers & Wilkins B&W 685

Продавам B&W 685. Фантастични звучници наградувани повеќе пати од нај...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 18:08Pojacalo Technics SU-V5

Продавам појачало Technics SU-V5 во одлична состојба Power output:...


150 €
или предлог цена
Денес 17:26pojacalo -radio Denon DRA-435R,made in Japan

pojacalo -radio Denon DRA-435R,made in Japan,socuvano odlicno celosno...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 12:28ZVUCNICI KEF L 1B

VRVNI DRAJVERI DUAL KONCENTRIK DVOSISTEMSKI 8 KA BASS I VISOKOTONEC. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

POJACALO DENON PMA 725R

TWIN POWER SO DVE TRAFOA MOKEN 2X100W NA 4 OMA, IMA GRAMOFONSKO PREDP...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

POJACALO YAMAHA AVX 500

MADE IN JAPAN ODLICNA SERIJA OD YAMAHA, MNOGU MOKNO CISTI 2X80W NA 8 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

WOOFER TRIAD DESIGN

MADE IN USA AKTIVEN MOKEN VUFER SO PRECIZNI BASOVI PODESUVANJE NA JAC...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:56  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vintage Zvucnici Mc Farlow

Zvucnici mc farlov profi mod vintage izrabotka ispravni sochuvani 100...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:56Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra

Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra


По Договор
или предлог цена
Денес 10:56Prodavam Tjuneri Onkyo, JVC, Pioneer

Tjuneri onkyo jvc i pioneer ispravni socuvani okyo-65€, pionerot-70€,...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:55Prodavam Zvucnici AR Spirit 142

Zvuc ar mod spirit 142 sochuvani ispravni made in usa 270e.


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:55Prodavam Vintage Pojacalo & Tjuner Akai

Akai pojacalo i tjuner vintage serija ispravni sochuvani 120e.


100 €
или предлог цена
Денес 10:55Prodavam Vintage Pojacalo so Tjuner Fisher

Prodavam fisher vintage pojacalo so tuner model... Tunerot model... S...


135 €
или предлог цена
Денес 10:55Vintage mamut resiver

Vintage mamut resiver technics socuvan ispraven cena 270 evra


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:53SISTEM TECHNICS SE CH 540

KOMPLET SISTEM TECHNIKS POJACALO RADIO I CD PLEER SO DALECINSKO. CEDE...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI SATELITI SONY I SAMSUNG

ODLICNO OCUVANI DVA PARA SATELITI POTPOLNO ISPRAVNI NE SERVISIRANI, M...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:44  НОВ ОГЛАС

RESIVER SONY STR DE495

VRVEN RESIVER 5.1 SO ORIGINALNO DALECINSKO OCUVAN KAKO NOV. MNOGU MOK...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:42  НОВ ОГЛАС

RESIVER JVC JR S50

VINTAGE RESIVER OCUVAN SE E FABRICKO NA NEGO BEZ GREBANICI, ODLICNO G...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Onkyo

Odlicna sostojba,raboti besprekorno.Perfekten zvuk Pojacalo so 4 sat...


13.000 €
или предлог цена
Денес 10:39  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Onkyo so soround Canton

Odlicna sostojba,raboti besprekorno.Perfekten zvuk Pojacalo so 4 sat...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

POJACALO DENON PMA 250

AUDIOFILSKO TRANZISTORSKO POJACALO VO FABRICKA SOSTOJBA, OCUVAN BEZ G...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

CD PLEER PHILIPS CD605

PLEEROT E OCUVAN VO ODLICNA SOSTOJBA, CITA SEKAKVI KOPII, IMA VRVEN D...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 10:36  НОВ ОГЛАС

BANG OLUFSEN 2500,3000,3500,BEOLAB, 7.1....VIDI OGLAS.

BANG OLUFSEN AUDIO OPREMA. PREMIUM KVALITET. NE TREBA KOMENTAR. KOJ ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:47PHILIPS CSS5235Y. ZVUCNICI SO BLOUTOOTH,OPTIC,USB,HDMI. I DR

PHILIPS AKTIVNI HOME CINEMA SPEAKERS. CSS5235Y/12. NFC, BLOUTOOTH, HD...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:46YAMAHA CENTAR I 2 SATELITI. ODLICEN ZVUK.

YAMAHA. CENTAR I SATELITI. ODLICEN ZVUK..../VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:46DELL MULTIMEDIA 2.1 SPEAKER SYSTEM MODEL A 525

DELL. 2 SATELITI I WUFER. ODLICEN ZVUK.....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:46ZENNHEIZER TR 120II. WIRELESS SLUSALKI. VRVEN ZVUK.

SENNHEIZER. VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK.....IMAM I DRUGI KVALITETNI SL...


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 09:45Quad 34 preamplifier predpojacalo

Odlicno


199 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 09:26  НОВ ОГЛАС

Menuvam casovnik CASIO!

Menuvam nov casovnik CASIO za CD Player ili tuner.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 08:19SONY HTSF150, 120W, BT

Kako nov bukvalno, vo neptun cena 8000den SoundBar 2.0Ch Moќност:120W...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Денес 05:55Prodavam soundbar wufer samsung ps-wc450

Prodavam wufer bezicen ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Вчера 23:31Prodavam samsung soundbar hw-h450

Se prodava soundbar ispraven so dalecinsko


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Вчера 23:25TELETON saq 408 RETRO POJACALO

Odlicno pojacalo vo originalna sostojba. Star dobar koncept, bez od...


39 €
или предлог цена
Вчера 20:55Marantz CD6007

Marantz CD Player 6007 Купен пред 2 години. Линк до официјални...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 19:40REGA fono mini A2D phono pre-amplifier

Пред-засилувач за грамафон. Линк од официјалниот сајт на REGA: htt...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:39NOVI 2 para Klipsch R-620F

Prodavam dva para zvucnici Klipsch R-620f novi vo kutija Cenata e za...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
27.500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00SONY SRT-DH510

Power and Processing: 90 watts x 5 into 8 ohms (20-20,000 Hz) at 0.0...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:00Prodavam vrven komplet Denon zzz

Pojacalo Denon pma710ae Tuner Denon tu-1510ae Dve dalecinski Kako...


260 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
350 €
Вчера 12:07ZVUCNICI WHARFEDALE DIAMOND 9.5

VRVNI ANGLISKI ZVUCNICI OCUVANI SO STALCI ,MNOGU MOKNI 150W 6 OMA, VI...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:46RADIO LAMPASKO ORION

OCUVANO ISPRAVNO RADIO ORION, FAKA SREDNI BRANOVI , SO IZLEZNA LAMPA ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 11:27Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам