Кавадарци
                   
977 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:36Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:57Промовирано

Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V

Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V Benzin i Ford Fiesta 1.3 EFI Benzin/Pl...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:56Delovi za Ford Focus 2.0i

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik Za poveke inf na tel 075 536 94...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:56Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI

Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI Za poveke inf na tel: 075 536 945 ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:56Ford Eskort 18td

Ford Eskort 18td 66kw 1994 god registriran , servisiran , so ful opre...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:25VW CADDY 1.6 75KW (novo vozilo)

Vozilo e kako novo kako nadvoresno taka i vnatresno napraven servis n...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:19Kia Sportage 2.0 crdi 4wd

Kia Sportage 2.0 crdi 4wd odlicna sostojba, registriran, servisiran, ...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:19Toyota Corolla 1984 oldtimer

Toyota Corolla 1984 godina zacuvana maksimalno, se e funkcionalno na ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:18NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:12Mercedes E200 ZAMENA ZA ML

Registriran i zelen karton 2 para bandazi 4 novi gumi zimni 4 gum...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:20RENAULT LAGUNA 1.5 dCi Black Edition Carminat / Navi

RENAULT LAGUNA 1.5 dCi Black Edition Carminat -KLIMATRONIK -NAVIGA...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:15FIAT PUNTO EVO 1.3 M-Jet

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-Jet -KLIMA -EL NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCU...


4.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:15PEUGEOT 308 1.6 HDI 66kw

PEUGEOT 308 1.6 HDI 66kw -KLIMA -ALUMINIUMSKI BANDAZI -KOZEN VOLAN...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:14Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


16.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:51Se prodava Citroen

072 209 951


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:41Nisan X-Trail 4*4 2015g. Moze zamena

Nisanot e redovno servisiran odrzuvan 1.6 130 ks 2kluca Klimatron...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:18Punto Evo 1.3 m- jet 2010/11 euro 5 motor

Prekrasno gradsko vozilo so niska potrosuvack Mnogu socuvano kako vn...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:17Wv passat 1.9 na delovi

Delovi za passat


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:42Opel Meriva 1.4 66kw THG

Registrirana cela godina Kilma Aux Cd radio fabricko Napraven m...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:17GOLF 6

SE PRODAVA GOLF 6 VO ODLICHNA SOSTOJBA. PLATENI SITE DAVACHKI DO REGI...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:15Golf 5 1.9tdi

Kupuvam Golf 5 1.9 tdi na makedonski dokumenti do 3500eur Tel za kon...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:09MERCEDES BENZ C 200 BLUETEC 2015 GODINA

Kolata e maksimalno zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduv...


22.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:52Opel Antara

Se prodava Opel Antara 2.0 Vo Top Sostojba Prv Gazda Redovno servi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:49Audi A5 s-line 211 ks. Mozna Zamena

Продавам Ауди А5 купе, 211кс турбо бензин 2.0 регистрирано до јули-20...


15.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:16MERCEDES E270

Mercedesot clasic ie vo perfekna sostojba bez zabeleski so napraven ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:11Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:34FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 GOD

Kolata e vo mnogu dobra sostojba. Donesena od Italija . Plateno se do...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:33OPEL CORSA 1.3cdti Ecoflex 2011god

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI Godina:2011 Gorivo:Dizel; Motor:1.3 CDTI...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:32Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:08WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:07Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:43TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D 6stepen menuvac mnogu zacuvana! Redovn...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:43Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina Automatic

Se prodava Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina so avtomatski menuva...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:40Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:39Mercedes e270

.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:09Купувам автомобил бензин- плин

Купувам автомобил до 66 кв. во исправна состојба до 2000 евра Дајте ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:06Bandasi bandashi bandazi gumi berlingo Partner Ford

Bandasi so zimski gumi 175-65-14 078-324-075


3.996 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.997 МКД
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:02OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:35KIA CEED 1.6 CRDI 07 GOD FULL NOVA

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2007 GOD 1.6 CRDI 66 KW SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:35OPEL.ASTRA SW 1.7 CDTI 07 GOD COSMO FULL

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:35OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 GOD FULL SERVISNA KNISKA NOVA KOLA

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW PROIZVEDENA 2012 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:35Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам