Кавадарци
                   
945 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:46Промовирано

CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008G REG SERVIS TOP

OSNOVEN MODEL BEZ KLIMA AIRBAG ABS CENTRALNA ESP EXSTRA DOBAR SERV...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 01:21Traktor porsche super export deluxe 329 old tajmer

Se prodava traktor porsche old tajmer so originalni delovi i solidna ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:10Skoda Oktavia 1.9 dti zamena za pokratko vozilo

Reg.zelen karton cela godina novi gumi servisirana sitni nadvoresni ...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:10SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR

Subaru impreza 2.0 2009 4X4 AWD BOXER motor 6 brzini Odlicni letni g...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:43Mercedes E280 AvantGarde

Автомобилот е донесен од Германија со возење. >Први газди во Македон...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:18Golf 7

Se prodava golf 7, prv gazda kupen od porsche mk, za poveke info jave...


14.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:48ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:52Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:24Audi A4 1.8 TFSI

Moze zamena za avtomobil ili motor Moze zamena za avtomobil il...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:18Ford focus

Info na 070205815


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:27Mercedes c200

Info na 070205815


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:27Nissan Terrano

Teranoto e vo super sostojba se gleda na slikite ima zelen karton i t...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:36CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:59MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:59BMW F30 FACELIFT 2012

Kolata e vo top sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, Real...


15.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:03Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Ford Mondeo 2.0 tdci Ghia

2003 Ford Mondeo 2.0tdci Ghia Automatik Kolata ja imam 10g , uvez...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.499 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:48Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:44LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 2010 (Euro 5 Facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.350 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:12Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


2.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:00Pezo 206

Se prodava pezo 206 1.1 benzin Reg ima do 12ti mesec 4 zimski gum...


1.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:00Bmw 530d

Se prodava bmw e39 530d 184ks Reg do 20.10.22 Servisirana maslo i ...


3.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.350 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:00BMW 530d Xdrive registriran na BG tablicki

Се продава автомобил BMW модел 530d Xdrive во одлична состојба, регис...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:59Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:36Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca ...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:37Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARDE (170ks) EXTRA

Avtomobilot e vo besprekorna sostojba odlicno socuvan vnatresno I nad...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:17OPEL ASCONA OLDTIMER

Voziloto e maksimalno zacuvano vo ispravna sostojba, vtor sopstvenik,...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:05FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:53FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:53SEAT LEON 1.9 TDI 105KS FACELIFT

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:53FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:53VW POLO 1.6 TDI 75KS FACELIFT

VW POLO 1.6 TDI 75KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -F...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)GOD; -FULL O...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52AUDI A3 1.9 TDI 105KS FACELIFT

AUDI A3 1.9 TDI 105KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:52FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:51FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:51Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам