Кавадарци
                   
998 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:38Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47Промовирано

Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46Промовирано

Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:59Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina menuvac: 5brzini gorivo: dizel ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:50VW Polo 1.4 tdi

Se prodava VW Polo 1.4tdi 2006 godina. Kolata e vo dobra sostojba don...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:48PEUGEOT 207 1.4

Se prodava Peugeot 207 1.4 2008 godina.Kolata e kupena i uvezena od G...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:48Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:47Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46Seat Ibiza - 1.2tdi 75ks 2012 (euro5)

Se prodava Seat ibiza 1.2tdi 75ks 2012 godina so pominati 155000km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46Fiat Panda 1.2 2012

Se prodava Fiat Panda -Godina na proizvodstvo 2012 -Benzin 1.2 51kw ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:59Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks 2008god

Kolata e vo mnogu dobra sostojba, plateni davacki do registracija


3.890 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:59SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI

SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI FTOR GAZDA UVEZENO OD ITALIJA NAPRAVE...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:55SE PRODAVA TIGUAN 2.0 TDI 2010god

POVEKE INFO NA 070-583-827


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:55OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 GOD FULL SERVISNA KNISKA NOVA KOLA

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW PROIZVEDENA 2012 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47MERCEDES ML 280 CDI FULL REGISTRIRAN SERVISIRAN

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 PROIZVEDENO 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O6 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET PROIZVEDENO 2006 GOD SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46OPEL CORSA D 1.3 multijet 07 god. SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46OPEL CORSA D 1.3 multijet ECOFLEX 08 GOD FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2008 GOD. SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46KIA CEED 1.6 CRDI 07 GOD FULL NOVA

SE PRODAVA KIA CEED PROIZVEDENA 2007 GOD 1.6 CRDI 66 KW SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:46HONDA CIVIC 2.2D 2007 GOD FULL MOZE ZAMENA

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:45  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:45OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:45FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:45CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

CITROEN C4 CACTUS 1.6 BLUE HADI VO ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA RE...


10.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:42TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D 6stepen menuvac mnogu zacuvana! Redovn...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:34Ford Mondeo 2.0tdci Ghia

10godini e vo familijata , uredno odrzavana , sekoja den vozena . ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:10citroen berlingo

se prodava citroen berlingo vo dobra sostojba


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:50Hyundai I 20 2012

Hyundai I20 - 2012 1.2 BENZIN Одличен мал градски автомобил со про...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:44Ford focus 1.4 benzin

Ford focus 1.4 80 ks 2009 god ful oprema Neuvezuvana so servisna kni...


6.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 03:04Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini. Smeneti ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:12GOLF 6

SE PRODAVA GOLF 6 VO ODLICHNA SOSTOJBA. PLATENI SITE DAVACHKI DO REGI...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:44Se prodava delovi za fiat stilo

Se prodava delovi za fiat stilo ima se sto vi treba


16 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:04Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:15Fiat 500

1.2 Benzin Kolata ima golem servis pred 2000 km napraveno i e so ce...


5.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:08Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:51Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:42SEAT IBIZA 1.2 TDI EURO5

SEAT IBIZA 1.2 DIZEL 55KW UVEZENA OD HOLANDIJA 170 000 FULL OPREMA !!...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам