Кавадарци
                   
949 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 12:33Промовирано

LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 2010 (Euro 5 Facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:46Промовирано

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:26Промовирано

Mercedes c180

Mercedesot e registriran cela godina Benzin plin,nema nikakvo vlozuva...


1.690 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.700 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:06Se prodava Fiat doblo 1.3

Fiat doblo 1.3 multi cek motor fukcionira klima ima si rabote Sam...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:04Prodavam A4 cabrio s-line

Prodavam A4 cabriolet s-line so dobra oprema vo odlicna sostojba. Kol...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 23:33GOLF 7 1.6 (110ks) Tuning GTI

Prodavam Golf 7 1.6 TDI, proizveden 2015, kupen i prva registracija 2...


14.499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.799 €
Кавадарци

Автомобили

29 јан 21:20Citroen C2

Vo odlicna sostojba 1.4HDI Dizel 2007god Plateni davacki do regist...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 21:12Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde

Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde ODLICNA SOSTOJBA 4 NOVI GUMI SER...


7.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 20:17AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 19:07Opel insignia

Kolata e vo odlucna sostojba Karoserija i motor perfekt Realni kilo...


6.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 18:59SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI

SE PRODAVA WV TIGUAN 2.0 TDI FTOR GAZDA UVEZENO OD ITALIJA NAPRAVE...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 18:46SE PRODAVA TIGUAN 2.0 TDI 2010god

POVEKE INFO NA 070-583-827


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 18:46Se prodava Opel Zafira 1.9 150ks-koska

Se prodava Opel Zafira 1.9 CDTI 150ks 2010 220.000KM 6brzini manuel ...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 17:00Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 15:40Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARDE (170ks) EXTRA

Avtomobilot e vo besprekorna sostojba odlicno socuvan vnatresno I nad...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 14:31SKODA SUPERB 2.0 TDI 140 KS 2011 GODINA

Kolata e zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduva : -ser...


8.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 13:24Seat Leon 2.0 TDI

Seat Leon 2.0 TDI 140ks Od oprema poseduva: Elektrika na prozor...


4.475 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.750 €
Кавадарци

Автомобили

29 јан 12:37Fiat Punto EVO - 1.3M-Jet 84ks 2011 Euro5

Se prodvaa Fiat punto evo 1.3 dizel 84ks 2011 godina Istecena r...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 12:37VW SHARAN 2.0 7SEDISTA

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM NAPRAVEN GOLEM MA...


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 12:22Opel Rekord Karavan

Opel Rekord Karavan 1700 kubika. 1970 godina


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јан 10:15Opel antara 2.4

2012 godina Uvezen od Svajcarija pred edna godina. 2.4 benzin plin ...


9.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.250 €
Кавадарци

Автомобили

29 јан 09:52FORD PUMA

Se prodava FORD PUMA Centralna brava Alarm Klima Airbag x2 ABS ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Кавадарци

Автомобили

29 јан 02:24Skoda Oktavia 1.9 dti zamena za pokratko vozilo

Reg.zelen karton cela godina novi gumi servisirana sitni nadvoresni ...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 21:31Traktor porsche super export deluxe 329 old tajmer

Se prodava traktor porsche old tajmer so originalni delovi i solidna ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 21:29Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


16 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 18:25Продавам FIAT BRAVO

Продавам FIAT BRAVO, регистрирано до 25.01.2024. Во возна состојба. И...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 18:16Se prodava Opel Astra 2005god

Opel Astra 1.4 benzin, 2005 god. Info na tel 078311153 Info na tel...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 17:24OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 16:29Se prodava Audi A4 2.0 2005g

Audi A4 2.0 2005g Napravena golem servis 12.2021 Registrirana do 30...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 14:59Opel Corsa 1.3 CDTI

Opel Corsa 1.3 CDTI (90hp) мотор на ланче 077 950 011 Петар Регистр...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 14:14ASTRA J zamena za Antara ili Mokka

ASTRA J 1.4 Turbo , Cosmo oprema koza,klimatronik,senzor dozd,auto sv...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 13:37VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION DSG 141 000 KM!!!

Се продава VW Tiguan Facelift: -Моделска 2013 година, произведен 1...


13.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 13:28Nissan Terrano

Teranoto e vo super sostojba se gleda na slikite ima zelen karton i t...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 13:15Passat 20

Ful oprema Desen volan


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 12:31AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 09:19Mercedes S500 4matic AMG NEUVEZEN

Mercedes S500 4matic Long verzija AMG dizain KOLATA E KUPENA OD MERC...


80.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 08:58Peugeot 205 1.9D

Se Prodava Peugeot 205 1.9D Nema Reg Za poveke inf na tel: 075 53...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јан 01:12So ful oprema ekstra sostojba

Vtor sopstvenik kupeno od automakedonija bez udari enterierno socuvan...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 23:07Se prodava BMW X1 xDrive 1.8d

BMW X1 xDrive 1.8 Dizel, 143 konja, 2011 god, ful oprema, 232.000 km....


11.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 20:21Alfa 156 1.9Jtd 77kw

Alfa 156 1.9jtd 77kw registrirana Vo dobra sostojba smenet set lame...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 20:17VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

VW POLO 1.2TDI 55KW BLUEMOTION UVEZENO OD HOLANDIJA SO VOZENJE POMINA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Кавадарци

Автомобили

27 јан 19:41BMW X3 3.0 X DRIVE

Џипот е во одлична состоја.. Највисоко ниво на опрема навигација функ...


7.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 15:34Страна 3 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам