Кавадарци
                   
941 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LANCIA MUSA 1.3 MULTIJET 2010 (Euro 5 Facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:44Промовирано

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:26Промовирано

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

27 јан 12:33Промовирано

PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL

PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL 2007 GOD KLIMA ALUMINIUMSKI BANDAZI 19...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:30MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 173 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:30VOLVO S 40 2.0 DIESEL

VOLVO S 40 2.0 DIZEL GOD 2004 AVTOMATSKA KLIMA CD TEMPOMAT SIST...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:30MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 350 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:29FORD MONDEO 2002 GOD

FORD MONDEO TDCI GHIA 2002 GOD AVOTMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI BANDA...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:29VOLVO S 40 1.6 DIESEL

VOLVO S40 1.6 DIZEL GOD 2005 UVEZENA OD GERMANIJA


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 јан 09:29FIKO NA DELOVI I 2 KOMPLET DIKTONI ZA FIKO

070599769 076402055 FIKOTO IMA SOOBRACAJNA NE MOZE DA SE PREFRLI, S...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:05VITO 2004 GOD BG TABLI MOZE I NA DELOVI I NA MK TABLI

070599769 076402055 ISPRAVNO REGISTRIRANO


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:05RENAULT ESPACE BENZIN PLIN ATEST 1500 EU

070599769 076402055 ISPRAVNO PALI VOZI REGISTRIRANO 7 SEDISTA


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:04FORD GALAXY 2002 G ISPRAVNA REGISTRIRANA 3000 EU

070599769 076402055 PALI VOZI ISPRAVNO POMINATA REGISTACIJA 7 SE...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:04A140 BENZIN PLIN ATEST REG DO 11 MESEC

1200 EU ISPRAVNO PALI VOZI 070599769 076402055


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:04RENAULT LAGUNA 750 EU POMINATA REG ISPRAVNO

070599769 076402055 ISPRAVNO


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:04FORD MONDEO

070599769 076402055 NA DELOVI 🔩🛠️🔧 REGISTRIRANA DO 8MI MESEC BE...


89 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 јан 22:04Seat Ibiza 1.4 tdi 2009 g.

Seat ibiza 1.4 tfi 2009 g. Klima Bord kompjuter 4 novi gumi-zimsk...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 јан 12:33Delovi za Ford Focus 2.0i

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik Za poveke inf na tel 075 536 94...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 јан 09:48Delovi za Peugeot 307 2.0HDI

Delovi za Peugeot 307 2.0HDI. Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 јан 09:48Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Кавадарци

Автомобили

14 јан 07:41Skoda felicia felicija Moze i zamena

Prodavam skoda felicija Pali voze e za delovi moze i cela


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 20:17Passat 2.0 HITNOO!!!

Kolata e registrirana do 06.2023 Servisirana pred 200km Golem servis ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 19:57Renault 18 TL

Renault 18 TL vtor sopstvenik servisirana novi gumi so Atest za ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Кавадарци

Автомобили

13 јан 16:39FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 13:54MERCEDES A180 CDI 110KS AVANGARDE

MERCEDES A180 CDI 110KS AVANGARDE -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 08:58TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 90KS

TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 90KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2008)GOD; -FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 08:58Buba 1.9TDI 90konja pom.reg

Bubata e 1.9tdi ispravna pominata reg 2000 god 90konja Fale registr...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 00:48A4 2.8 benz.plin dizna quatrro avtomatik pom.reg

Audito e 2.8 benzin plin dizna bez dokumenti plinot Pominata regis...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 00:48Beetle buba 1.9tdi defekt motor stranska za delovi

Bubata e 1.9 tdi 90konja Defekt motor klipnjaca zdrava glava Bez...


720 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 јан 00:48AUDI A6 2.7 QUATTRO

Se prodava Audi A6 2.7 automatic 2008 god 270 000 pominato Dvozon...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 јан 22:35seat cordoba

se prodava seat cordoba ,ne e registrirana,nov akumulator sdobar moto...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 јан 21:00Mercedes w204 halugeni,lev far C klasa

Se prodava


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 јан 18:41Seat leon FR 2.0 TFSI 200hp

Avtomobilot e vo odlicna sostojba realni 206000km napraveno servis R...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 јан 13:00Mercedes CLK

Kolata e vo top sostojba so 4 novi gumi registrirana so tehnicki moze...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Кавадарци

Автомобили

12 јан 12:09SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3 M-JET

FIAT DOBLO 1.3 M-JET 90 KS EURO-5, NAPRAVEN GOLEM SERVIS, SMENETO LAN...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 јан 21:45Jugo tempo 1.1

Registriran do Maj 2023 Novi gumi Pali vozi Kontakt 075-556-311 ...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 јан 16:41ford fokus delovi 2000-2008

delovi za ford fokus od 99 god do 2008god


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 јан 11:32Mercedes E 220

Kolata e vo odlicna sostojba.Nema nikakov mehanicki problem i nikogas...


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 јан 11:31WV TUAREG 4x4 2.5 175KS.

Se prodava touareg ekstra servisiran sekogas vo ovlasten servis start...


8.790 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 јан 23:31BMW 530X drive

Kolata e top sostojma bez zameni ima mesto za dogovor barajte na 071/...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Кавадарци

Автомобили

10 јан 15:11Kupuvam Audi a3 4 Golf 3 4 pasat seat polo skoda

Kupuvam koli od po dobri marki Golf 3 4 audi A3 A4 A6 pasat 3 4 5 ...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 јан 11:27Kupuvam Vw golf 3 karavan

Kupuvam Vw golf 3 TDI dizel samo i karavan na MK tabli samo vo odlicn...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 јан 11:14MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 јан 09:25Страна 6 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам