1117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ GERMANY 14600...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 09:26Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 09:23Промовирано

CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:19BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM NOVO - 08.MT Auto

BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKV...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:19OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000KM - 12..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA KNISKA 2...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:19NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 09:19NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 150000 KM TEKNA - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 09:18TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 09:18OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX NOVO - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX 155000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA K...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 09:18AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 09:18MAZDA 2 1.4 D 70 KS 133000 KM NOVA - 10..MT Auto

MAZDA 2 1.4 HDI 70 KS EURO-5 4L/100KM ***** 133000 KM ***** NOVA - ...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 09:18BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 130000 KM - 06.MT Auto

BMW 320 D 2.0 163 KS 130000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 09:18MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 09:18SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS FR PAKET FEJSLIFT - 11..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 150000 KM, 2 ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:18CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS - 163000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVIS...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 09:18OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO KOZA - 11 MT Auto

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 183000 KM ! ! ! EURO 5 ECOFLEX NAJVISOKA...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 09:17MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 06 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 186000 KM, KOZA, HRO...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 09:17SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:17HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 08..MT Auto

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS 4X4 131000 KM - SERVISNA KNISKA, 2 KL...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 09:17KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA - 07...MT Auto

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 183000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 09:17KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 09:17FORD FIESTA 1.2 82 KS TITANIUM NOVA - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.2 85 KS KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - TITANIUM MOD...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 09:17FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 168000 KM TITANIUM ! ! ! -UNIKAT NOV NOV N...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 09:17MERCEDEC C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA AVTOMATIK - 219000 KM BUK...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:17NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 09:16MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT 139000 KM - 09.MT Auto

MAZDA 6 2.0D 140 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 139000 KM SO SERVISNA KNIS...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 09:16MINI COOPER ONE 1.6 9 KS 175000 KM NOV - 06..MT Auto

MINI COOPER ONE 1.6 90 KS 174000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 174000 KM !...


3.999 €
или предлог цена
Вчера 09:16FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM NOV- 08.MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM ! ! ! NAPOMENA: 100% GARANCIJA ...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 09:16MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 09:16CITROEN C3 1.1 60 KS BENZ-PLIN 142000 KM NOV -09.MT Auto

CITROEN C3 1.1 60 KS BENZIN SO ATEST PLIN EURO-5 - FABRICKI PLIN SO...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 09:16FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 153000 KM - 09.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 153000 KM TITANIUM ! ! ! -UNIKAT NOV NOV...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 09:16CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 09:15RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUC NOVA -10..MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA NOVO NOVO ***** 177000 KM**...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 09:15џип мазда cx7

sovrseno odrzan,kozni sedista,elektronika,novi gumi.izminata registra...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 09:11FIAT SCUDO

kompletno ispravno sega doneseno so vozenje od Slovenija na stranski ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Вчера 07:06Hitno sport Mercedes c220

Sport Mercedes c220 coupe so napraven Chip Tuning. Ima full oprema. G...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 01:32BMW E36 1.8is Benzin/Plin

Се продава BMW E36 Compact 1.8is бензин/плин 103kw 94' година. Возил...


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:48HONDA CIVIC 1.8 V-tec- type S BEZ ZAMENI...

115kw 140hp, redok primerok so dve vrati Godina: 2008 -novi pred...


7.000 €
или предлог цена
11 авг 22:44Fiat doblo 1.2

Benzin 1.2 2002god. dobro socuvano


2.700 €
или предлог цена
11 авг 21:46Se prodava Audi A6

Se prodava Audi A6. 2.7 S line sportedition.


11.500 €
или предлог цена
11 авг 21:35BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.000 €
или предлог цена
11 авг 20:13DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
11 авг 18:11Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам