1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
29 ное 09:40Промовирано

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


11.999 €
или предлог цена
29 ное 09:39Промовирано

Volkswagen Polo 1.6 TDI

Volkswagen Polo 1.6 TDI -Година на производство: 2009 -Прва регистра...


6.800 €
или предлог цена
26 ное 13:33Ford Focus 1.6 TDCi Trend

Ford Focus 1.6 TDCi -Година на производство: 2011 -Прва регистраци...


7.400 €
или предлог цена
26 ное 13:33УАЗ Пикап 4x4 Premium

УАЗ Пикап 4x4 -Со 5 (пет) патници и отворен товарен простор, во N ...


1 €
или предлог цена
26 ное 13:33Mercedes-Benz C-Klasse C 200 CDI

Mercedes-Benz C-Klasse C 200 CDI ⮚ Година на производство: 2008 ⮚ ...


9.300 €
или предлог цена
26 ное 13:33Bmw 320d automatic

Bmw 118d 90kw 2005 godina Voziloto e vo odlicna bezprekorna s...


4.900 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
123.456.789 €
26 ное 13:00Prodavam Pezo 508 1.6 HDI god. 2011

KM.212.000 God.2011 Reg +zelen karton.do 7Juli 2023 Servis naprave...


9.000 €
или предлог цена
26 ное 10:12Pezo 407 1.6 hdi 2006 god

Se prodava Peugeot 407 1.6 hdi 2006 godina registrirano do 08.2023 or...


3.400 €
или предлог цена
26 ное 09:47Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два компле...


1.000 €
или предлог цена
26 ное 09:26Se prodava Reno Megan 1.5dci

Servisiran registrtriran so novi zimski gumi kolata e so klima dvozo...


2.500 €
или предлог цена
25 ное 20:06Smart ForFour 1.5 cdi 2005

Smart ForFour 1.5cdi 2005 Kolata e vo odlicna servisiran , registr...


1 €
или предлог цена
25 ное 19:45Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисиран, поседува 2 се...


2.800 €
или предлог цена
25 ное 19:00Ford mondeo MK4 business edition

Kolata e donesena od Germanija od privatno lice, domakinski odrzuvana...


13.950 €
или предлог цена
25 ное 18:24Opel insignija 2.0cdti 2011g

Opel insignia 2.0cdti 2011g servisirana registrirana vo odlicna sost...


8.700 €
или предлог цена
25 ное 17:54Opel astra 1.7td

Opel astra 1.7 td vo dobra sostojba reg cela godina


950 €
или предлог цена
25 ное 17:54Fiat grande punto 2009g

Grande punto 1.4 benzin 2009g registrirana cela godina vo odlicna sos...


3.800 €
или предлог цена
25 ное 17:54HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
25 ное 16:04Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
25 ное 16:04Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45POLO 1.4 tdi

Se prodava polo 1.4 tdi Registrirano vo perfektna sostojba pali voz...


3.450 €
или предлог цена
25 ное 14:19VW Passat B7 / 2.0 TDI BlueMotion 140ks

Se prodava VW Passat B7 Limousine COMFORTLIN / diesel 2.0 TDI blueMot...


1 €
или предлог цена
25 ное 11:44Mercedes e220 cdi 2004 hitno

Mercedes e 220 cdi 200 god registriran do avgust 2023 god so zelen ka...


4.900 €
или предлог цена
25 ное 11:10Opel Omega 2.5V6 1999god..benz plin

Vo top sostojba. Cena po dogovor


1.099 €
или предлог цена
- 39 % Попуст
1.799 €
25 ное 00:34Vectra B 2.0 Atestiran plin 98god Registrirana 112233

Kolata e Automatic atestiran plin bez zabeleski pali vozi


1 €
или предлог цена
24 ное 21:39Bmw x5

Vo odlicna sostojba moze zamena


5.500 €
или предлог цена
24 ное 21:39MERCEDES ML 320 BLUETECH FACELIFT AVTOMATIK 4x4

Djipot e vo odlicna sostojba, registriran so zelen karton do 01/10/20...


13.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 €
24 ное 18:33ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.500 €
или предлог цена
24 ное 17:50mercedes CLK 200 CUPE

dobro zacuvan stegnat za vozenje registracija cela godina original 20...


2.350 €
или предлог цена
23 ное 21:39Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava ful oprema sve ispravno dva kluca servisirana top kolice r...


1.999 €
или предлог цена
23 ное 18:08Fiat bravo 1.8 benzin plin

Se prodava fiat bravo 1.8 so mal defekt Moze za delovi ili celo Kont...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:21Reno Kango

Vazi ispravna sostojba Registracija cela godina Kontakt tel 075 809 7...


2.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 €
23 ное 16:21Volkswagen Golf

Vo ispravna sostojba Moze zamena Kontakt tel 075 809 748


1.000 €
или предлог цена
23 ное 16:21Opel Vektra

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Kontakt tel 075 809 748


1.300 €
или предлог цена
23 ное 16:21Passat

Vo ispravna sostojba Kontakt tel I


900 €
или предлог цена
23 ное 16:20Fiat Doblo

Vo ispravna sostojba Registracija cela godina Kontakt tel 075 809 748


7.500 €
или предлог цена
23 ное 16:20Sangyong

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Kontakt tel 075 809 748


6.000 €
или предлог цена
23 ное 16:20Opel tigra

Vo ispravna sostojba Kontakt tel 075 809 748


1.200 €
или предлог цена
23 ное 16:20Audi A4 1.6i 1996 PRV GAZDA

Kontakt : 078267086 Audi A4 1.6i 1996 PRV GAZDA Kolata e vo solidna s...


1.300 €
или предлог цена
23 ное 14:09Opel Omega 2.5TD full oprema

Opel Omega full oprema 2.5 TD motor vo odlicna sostojba servisiran...


По Договор
или предлог цена
23 ное 11:27Skoda oktavia 1.4 benzin 2008god 112233

Kolata e vo odlicna sostojba samo nema registracija ima plin neatesti...


1 €
или предлог цена
22 ное 22:01BMW 730TDI Redizajn registrirano 112233

Kolata e zacuvana Redizajn mozi da se proba i vidi


1 €
или предлог цена
22 ное 22:01Страна 8 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам