Кичево
                           
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO KICEVO

станот се наоѓа непосредно до полицијата во Кичево.


120 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 јан 20:18Se prodava Stan

Se prodava stan mozna e zamena za pomala kujka stanot e kaj slovenij...


35.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

18 јан 20:58STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA KICEVO NA BULEVARD. STANOT E 100 m2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 јан 20:09fehyhgyuuh hhjkhgg

appirkawahi ddjshh skjhhzkddjzmdljzd


4.093 €
или предлог цена
Кичево

Станови

10 сеп 14:36Се продава стан

Итно се продава стан во осломешка зграда. Цена по договор. Лице з...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 авг 16:17Se prodava nov stan

Se prodava stan vo izgradba od 75m2 na preubava lokacija.Objektot se ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

18 јул 20:27Се продава стан!!!

Се нов продава двособен полунаместен стан во близина на ОУ Санде Штер...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

08 јул 10:51Стан - Ламели

Stanot e na ubava lokacija , dobro socuvan , polu namesten , vtor spr...


700 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 јун 13:00SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava stan na 3ti sprat, so povrsina od 60m2 + podrum vo centaro...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 мар 15:04Shiten Banesa / Ce Prodavat Stanovi

Banesa te reja ne qender te kercoves Novi stanovi vo centar na kice...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 мар 16:41SE PRODAVA STANOVI !!!!!!

Se prodava stan vo Kicevo, na ul.Boris Kidric bb vo novata zgrada do ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

10 фев 14:47SE IZDAVA STAN POD KIRIJA

Se izdava stan pod kirija na prizemje 76m2 na ul.Rudnicka nasproti Ho...


250 €
или предлог цена
Кичево

Станови

10 фев 14:47Стан - Ламели

Stanot se naoga na 2 kat. Kujna i dnevna soba , dve spalni sobi , kup...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

29 јан 12:22Kupuvam stan ili kukja

Kupuvam stan ili kukja vo kicevo ve molam javetese dokolku raspolagat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 јан 19:50Se izdava sprat od kuca

Se izdava sprat od kuca, kontakt broj 078 422 728.


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

08 ное 20:39Se prodava stan

Se prodava stan vo kicevo vo naselbata lameli odma do postata. 71 met...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

07 ное 22:09СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН

Се изнајмува стан во Ламели. Станот е реновиран и опремен луксузно. И...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

09 окт 22:08Se prodava stan vo kicevo

Se prodava stan vo zgrada crn bor vo kicevo na 5 ti sprat. Cena po do...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 апр 10:03SE PRODAVA STAN VO CENTAR

SE PRODAVA STAN VO BULEVAR 72m2 SO 2 SPALNI , DNEVNA SO KUJNA I TRAPE...


35.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 дек 13:00Se prodava stan vo Kicevo na odlicna lokacija

Se prodava stan vo kuka od 107m2 na ul. Rudnicka br. 14 Kicevo, kaj H...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 окт 11:20Se prodava stan na Bulevar na 1vi kat

Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje na 1 kat, potocno vo zgradata d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 сеп 15:05kupuvam stan vo lamelite

kupuvam stan vo lamelite


30 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 сеп 22:14se prodava stan vo kicevo vo lamelite

se prodava stan na 4ti juli, vo lamelite, 61.20 m2 so dve terasi, po...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 сеп 15:59Stan od 70m2

renoviran i dobro opremen stan na treti sprat.


38.500 €
или предлог цена
Кичево

Станови

30 јул 15:53se izdava stan, i sobi pod kirija

Se izdava stan i sobi pod kirija vo centarot na gradot. stanot e koml...


50 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 јул 16:05Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам